О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 21 декабря 2017 года №166 "Об утверждении бюджета Бозойского сельского округа на 2018-2020 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 5 декабря 2018 года № 277. Зарегистрировано Управлением юстиции Шалкарского района Департамента юстиции Актюбинской области 11 декабря 2018 года № 3-13-218. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 166 "Об утверждении бюджета Бозойского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5813, опубликованное 16 января 2018 года в газете "Шалқар") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "91580,2" заменить цифрами "89017,4";
в том числе:
налоговые поступления – цифры "11869,0" заменить цифрами "12061,0";
неналоговые поступления – цифры "8081,4" заменить цифрами "7889,4";
поступления трансфертов – цифры "71629,8" заменить цифрами "69067,0";
в подпункте 2):
затраты - цифры "91580,2" заменить цифрами "89017,4";
в пункте 4-1:
в абзаце первом:
цифры "3758,8" заменить цифрами "1196,0".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в управлении юстиции Шалкарского района Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Шалкарского районного маслихата.

Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 166 "2018-2020 жылдарға арналған Бозой ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 желтоқсандағы № 277 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Шалқар аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 11 желтоқсанда № 3-13-218 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 166 "2018-2020 жылдарға арналған Бозой ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5813 санымен тіркелген, 2018 жылғы 16 қаңтардағы "Шалқар" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "91580,2" сандары "89017,4" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер – "11869,0" сандары ""12061,0" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер - "8081,4" сандары "7889,4" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері – "71629,8" сандары "69067,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "91580,2" сандары "89017,4" сандарымен ауыстырылсын;
4-1 тармақта:
бірінші абзацында:
"3758,8" сандары "1196,0" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысы Шалқар аудандық әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.