Об установлении квот субсидий на развитие семеноводства
Постановление акимата Алматинской области от 4 апреля 2018 года № 151. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 апреля 2018 года № 4634. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 10 апреля 2019 года № 132
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 19.04.2019 № 132 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 15 Правил субсидирования развития семеноводства, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 4-2/664 "Об утверждении Правил субсидирования развития семеноводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10190), акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Тұқым шаруашылығын дамыту субсидияларының квоталарын белгілеу туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2018 жылғы 4 сәуірдегі № 151 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 11 сәуірде № 4634 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2019 жылғы 10 сәуірдегі № 132 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 10.04.2019 № 132 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37- бабының 1-тармағына және "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 4-2/664 Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығымен бекітілген Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларының 15-тармағына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10190 тіркелген) сәйкес, Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоты субсидий на развитие семеноводства по Алматинской области, согласно приложениям 1, 2 настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановления акимата Алматинской области "Об установлении квот субсидий на развитие семеноводства" от 19 мая 2017 года № 214 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4222, опубликован 05 июля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) и "О внесении изменений в постановление акимата Алматинской области от 19 мая 2017 года № 214 "Об установлении квот субсидий на развитие семеноводства" от 29 августа 2017 года № 343 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4334, опубликован 03 октября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

1. Осы қаулының 1, 2- қосымшаларына сәйкес Алматы облысы бойынша тұқым шаруашылығын дамыту субсидияларының квоталары белгіленсін.
2. Алматы облысы әкімдігінің "Тұқым шаруашылығын дамыту субсидияларының квоталарын белгілеу туралы" 2017 жылғы 19 мамырдағы № 214 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4222 тіркелген, 2017 жылдың 05 шілдесінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) және "Алматы облысы әкімдігінің "Тұқым шаруашылығын дамыту субсидияларының квоталарын белгілеу туралы" 2017 жылғы 19 мамырдағы № 214 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 29 тамыздағы № 343 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4334 тіркелген, 2017 жылдың 03 қазанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулыларының күші жойылды деп танылсын.

3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Алматинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Алматинской области;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3. "Алматы облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Алматы облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электронды түрдегі көшірмелерін Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу және ресми жариялау үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;

3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Алматинской области после его официального опубликования;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего постановления представление в государственно-правовой отдел аппарата акима Алматинской области сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Алматинской области С. Бескемпирова

3) осы қаулыны Алматы облысы әкімдігінің интернет-ресурсында оның ресми жарияланғаннан кейін орналастыруын;
4) осы қаулы мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он жұмыс күні ішінде Алматы облысы әкімі аппаратының мемлекеттік-құқық бөліміне осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында қарастырылған іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы облысы әкімінің орынбасары С. Бескемпіровке жүктелсін.