О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 15 декабря 2017 года № 26-128 "Об областном бюджете Алматинской области на 2018-2020 годы"
Решение Алматинского областного маслихата от 13 ноября 2018 года № 37-203. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 ноября 2018 года № 4856
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата "Об областном бюджете Алматинской области на 2018-2020 годы" от 15 декабря 2017 года № 26-128 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4452, опубликован 8 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 348 038 841 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 40 310 099 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 2 627 761 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 30 500 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 305 070 481 тысяча тенге;
2) затраты 344 053 065 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 9 404 945 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 12 428 294 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 3 023 349 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 7 066 707 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 7 066 707 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 12 485 876 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 12 485 876 тысяч тенге.";
в пункте 5:
цифры "85 200 397" заменить на цифры "92 600 397";
в пункте 7:
цифры "26 176 579" заменить на цифры "24 566 714";
цифры "10 406 508" заменить на цифры "8 946 015";
цифры "3 873 333" заменить на цифры "3 872 813";
цифры "3 145 857" заменить на цифры "3 112 409";
цифры "812 427" заменить на цифры "775 427";
после строки: "увеличение размеров надбавки за классную квалификацию сотрудников органов внутренних дел 62 263 тысячи тенге" дополнить следующими строками:
"изъятие земельных участков для государственных нужд 607 190 тысяч тенге;

Алматы облыстық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы "Алматы облысының 2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 26-128 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 қарашадағы № 37-203 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 19 қарашада № 4856 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихатының "Алматы облысының 2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 26-128 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4452 тіркелген, 2018 жылдың 8 қаңтарында Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 348 038 841 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсiмдер 40 310 099 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 2 627 761 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетін түсiмдер 30 500 мың теңге;
трансферттер түсімдері 305 070 481 мың теңге;
2) шығындар 344 053 065 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 9 404 945 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 12 428 294 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 3 023 349 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо 7 066 707 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 7 066 707 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 12 485 876 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану 12 485 876 мың теңге.";
5- тармақтағы:
"85 200 397" саны "92 600 397" санына ауыстырылсын;
7- тармақтағы:
"26 176 579" саны "24 566 714" санына ауыстырылсын;
"10 406 508" саны "8 946 015" санына ауыстырылсын;
"3 873 333" саны "3 872 813" санына ауыстырылсын;
"3 145 857" саны "3 112 409" санына ауыстырылсын;
"812 427" саны "775 427" санына ауыстырылсын;
"ішкі істер органдары қызметкерлерінің сыныптық біліктілігі үшін үсемақы мөлшерлерін ұлғайтуға 62 263 мың теңге" деген жолдан кейін келесі жолдармен толықтырылсын:
"мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алып қоюға 607 190 мың теңге;

финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры 2 399 149 тысяч тенге;
возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях 3 574 370 тысяч тенге;";
цифры "9 258" заменить на цифры "9 246";
цифры "13 709" заменить на цифры "11 896";
цифры "1 484 604" заменить на цифры "1 195 936";
в пункте 8:
цифры "26 675 004" заменить на цифры "30 464 355";
цифры "3 462 421" заменить на цифры "4 572 421";
цифры "4 180 155" заменить на цифры "4 055 409";
цифры "1 298 973" заменить на цифры "1 247 362";
после строки: "развитие транспортной инфраструктуры 2 391 430 тысяч тенге" дополнить следующими строками:
"развитие газотранспортной системы 9 717 098 тысяч тенге;
развитие индустриальной инфраструктуры 1 472 913 тысяч тенге.";
в пункте 14:
цифры "575 911" заменить на цифры "592 228";
в пункте 15:
цифры "16 569 001" заменить на цифры "17 626 236";
в пункте 16:
цифры "733 135" заменить на цифры "493 135".

көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға 2 399 149 мың теңге;
инвестициялық салымдар кезінде агроөнеркәсіптік кешен субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеуге 3 574 370 мың теңге;";
"9 258" саны "9 246" санына ауыстырылсын;
"13 709" саны "11 896" санына ауыстырылсын;
"1 484 604" саны "1 195 936" санына ауыстырылсын;
8-тармақтағы:
"26 675 004" саны "30 464 355" санына ауыстырылсын;
"3 462 421" саны "4 572 421" санына ауыстырылсын;
"4 180 155" саны "4 055 409" санына ауыстырылсын;
"1 298 973" саны "1 247 362" санына ауыстырылсын;
"көліктік инфрақұрылымды дамытуға 2 391 430 мың теңге" деген жолдан кейін келесі жолдармен толықтырылсын:
"газ тасымалдау жүйесін дамытуға 9 717 098 мың теңге;
индустриялық инфрақұрылымды дамытуға 1 472 913 мың теңге.";
14-тармақтағы:
"575 911" саны "592 228" санына ауыстырылсын;
15-тармақтағы:
"16 569 001" саны "17 626 236" санына ауыстырылсын;
16-тармақтағы:
"733 135" саны "493 135" санына ауыстырылсын.

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алматинского областного маслихата "По вопросам бюджета, тарифной политики и обеспечения соблюдения законности".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Алматинского областного
маслихата А. Алпысбаев
Секретарь Алматинского
областного маслихата С. Дюсембинов
Приложение к решению Алматинского областного маслихата от 13 ноября 2018 года № 37-203 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 15 декабря 2017 года № 26-128 "Об областном бюджете Алматинской области на 2018-2020 годы"
Приложение 1 к решению Алматинского областного маслихата от 15 декабря 2017 года № 26-128 "Об областном бюджете Алматинской области на 2018-2020 годы"
Областной бюджет Алматинской области на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы облыстық мәслихатының "Бюджет, тарифтік саясат және заңдылықтың сақталуын қамтамасыз ету мәселелері бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Алматы облыстық мәслихаты
сессияның төрағасы Ә. Алпысбаев
Алматы облыстық
мәслихатының хатшысы С. Дүйсембінов
Алматы облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 қарашадағы "Алматы облыстық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы "Алматы облысының 2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 26-128 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 37-203 шешіміне қосымша Алматы облыстық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы "Алматы облысының 2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 26-128 шешіміне 1-қосымша
Алматы облысының 2018 жылға арналған облыстық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сынып
Атауы
Ішкі сынып
I. Кірістер

194 031
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
16 696 838
1
Правоохранительная деятельность
16 696 838
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
12 123 549
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
8 601 402
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
5 000
006
Капитальные расходы государственного органа
3 416 455
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
100 692
271
Управление строительства области
4 573 289
003
Развитие объектов органов внутренних дел
3 175 608
067
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство объектов общественного порядка и безопасности
1 397 681
04
Образование
77 344 494
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
21 842 545
261
Управление образования области
11 737 916
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 322 240
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1 571 759
053
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
1 038
055
Дополнительное образование для детей
16 864
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
262 545
071
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
8 173 946
072
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
389 524
271
Управление строительства области
7 715 691
079
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
7 697 291
086
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования

194 031
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
16 696 838
1
Құқық қорғау қызметi
16 696 838
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
12 123 549
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіптті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 601 402
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
5 000
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 416 455
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
100 692
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 573 289
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
3 175 608
067
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 397 681
04
Бiлiм беру
77 344 494
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
21 842 545
261
Облыстың білім басқармасы
11 737 916
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 322 240
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
1 571 759
053
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 038
055
Балаларға қосымша білім беру
16 864
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
262 545
071
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты
есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 173 946
072
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
389 524
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 715 691
079
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi
7 697 291
086
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау

359 410
271
Управление строительства области
4 923 405
026
Сейсмоусиление объектов здравоохранения
600 136
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
4 323 269
3
Специализированная медицинская помощь
3 932 776
253
Управление здравоохранения области
3 932 776
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
3 932 776
4
Поликлиники
345 798
253
Управление здравоохранения области
345 798
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
345 798
5
Другие виды медицинской помощи
40 746
253
Управление здравоохранения области
40 746
029
Областные базы спецмедснабжения
40 746
9
Прочие услуги в области здравоохранения
5 438 183
253
Управление здравоохранения области
5 438 183
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
99 495
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
172 203
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
9 171
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
443 516
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
4 776
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
4 709 022
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
13 531 849
1
Социальное обеспечение
6 110 021
256
Управление координации занятости и социальных программ области
5 471 014
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
611 238
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 474 974
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
251 947
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

359 410
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 923 405
026
Денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейту
600 136
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
4 323 269
3
Мамандандырылған медициналық көмек
3 932 776
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 932 776
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
3 932 776
4
Емханалар
345 798
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
345 798
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
345 798
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
40 746
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
40 746
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
40 746
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
5 438 183
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5 438 183
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
99 495
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
172 203
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
9 171
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
443 516
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
4 776
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
4 709 022
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
13 531 849
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
6 110 021
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
5 471 014
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
611 238
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 474 974
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
251 947
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

451 732
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
2 525 677
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
155 446
261
Управление образования области
624 289
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
544 833
037
Социальная реабилитация
79 456
271
Управление строительства области
14 718
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
14 718
2
Социальная помощь
796 642
256
Управление координации занятости и социальных программ области
796 642
003
Социальная поддержка инвалидов
796 642
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
6 625 186
256
Управление координации занятости и социальных программ области
6 524 188
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
104 379
007
Капитальные расходы государственного органа
1 525
017
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
15 712
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
32 443
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
5 337
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
3 289 409
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 950
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
496 152
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
46 200
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
610 920
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 917 161
263
Управление внутренней политики области
26 780

451 732
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 525 677
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
155 446
261
Облыстың білім басқармасы
624 289
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
544 833
037
Әлеуметтік сауықтандыру
79 456
271
Облыстың құрылыс басқармасы
14 718
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
14 718
2
Әлеуметтiк көмек
796 642
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
796 642
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
796 642
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
6 625 186
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6 524 188
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
104 379
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 525
017
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
15 712
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
32 443
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
5 337
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 289 409
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 950
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
496 152
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
46 200
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
610 920
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 917 161
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
26 780

077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
26 780
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 590
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
4 590
270
Управление по инспекции труда области
69 628
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
69 628
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
22 517 936
1
Жилищное хозяйство
10 923 085
251
Управление земельных отношений области
607 190
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
607 190
271
Управление строительства области
10 302 770
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
3 199 604
027
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
7 103 166
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
13 125
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13 125
2
Коммунальное хозяйство
11 594 851
271
Управление строительства области
94 167
030
Развитие коммунального хозяйства
94 167
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
11 500 684
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
198 137
004
Газификация населенных пунктов
469 408
005
Капитальные расходы государственного органа
5 123
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
5 963 457
030
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
4 639 364
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
25 195
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов

077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
26 780
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 590
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 590
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
69 628
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
69 628
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
22 517 936
1
Тұрғын үй шаруашылығы
10 923 085
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
607 190
011
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін нысаналы трансферттер
607 190
271
Облыстың құрылыс басқармасы
10 302 770
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 199 604
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
7 103 166
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
13 125
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
13 125
2
Коммуналдық шаруашылық
11 594 851
271
Облыстың құрылыс басқармасы
94 167
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
94 167
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
11 500 684
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
198 137
004
Елдi мекендердi газдандыру
469 408
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 123
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 963 457
030
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 639 364
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
25 195
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

60 546
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
431 748
283
Управление по вопросам молодежной политики области
592 881
001
Услуги по реализации молодежной политики на местном уровне
43 108
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
465 713
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
84 060
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
18 799 355
1
Топливо и энергетика
5 358 080
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 358 080
011
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие теплоэнергетической системы
2 850 242
050
Субсидирование затрат энергопроизводящих организаций на приобретение топлива для бесперебойного проведения отопительного сезона
2 057 410
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
450 428
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
13 441 275
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
13 441 275
071
Развитие газотранспортной системы
13 441 275
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
33 992 832
1
Сельское хозяйство
30 090 964
255
Управление сельского хозяйства области
26 170 808
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
144 068
002
Поддержка семеноводства
1 385 406
003
Капитальные расходы государственных органов
8 824
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
564 500
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
135 000
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
3 080 000
021
Содержание и ремонт государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
12 784
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
197 904
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений

60 546
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
431 748
283
Облыстың жастар саясаты мәселелерi жөніндегі басқармасы
592 881
001
Жергілікті деңгейде жастар саясатын іске асыру жөніндегі қызметтер
43 108
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
465 713
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
84 060
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
18 799 355
1
Отын және энергетика
5 358 080
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 358 080
011
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 850 242
050
Жылыту маусымын іркіліссіз өткізу үшін энергия өндіруші ұйымдардың отын сатып алуға шығындарын субсидиялау
2 057 410
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
450 428
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
13 441 275
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
13 441 275
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
13 441 275
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
33 992 832
1
Ауыл шаруашылығы
30 090 964
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
26 170 808
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
144 068
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
1 385 406
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
8 824
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
564 500
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
135 000
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
3 080 000
021
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) ұстау және жөндеу
12 784
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
197 904
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату

565 500
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
51 160
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
7 806
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 608 597
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
3 574 370
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
12 899 386
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
9 246
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
11 896
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
1 195 936
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
232 952
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
49 331
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
14 800
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
158 824
071
Обучение предпринимательству в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
121 292
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
141 226
271
Управление строительства области
1 223 229
020
Развитие объектов сельского хозяйства
1 223 229
719
Управление ветеринарии области
2 696 927
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
51 032
003
Капитальные расходы государственного органа
228
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
13 660
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)

565 500
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
51 160
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
7 806
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 608 597
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
3 574 370
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
12 899 386
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
9 246
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
11 896
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
1 195 936
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
232 952
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
49 331
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
14 800
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
158 824
071
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту
121 292
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
141 226
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 223 229
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
1 223 229
719
Облыстың ветеринария басқармасы
2 696 927
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51 032
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
228
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
13 660
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру