О признании утратившим силу решение Талдыкорганского городского маслихата от 06 марта 2007 года № 357 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель в целях обеспечения земельного налога"
Решение Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 28 февраля 2018 года № 156. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 марта 2018 года № 4589
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Талдыкорганского городского маслихата "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель в целях обеспечения земельного налога" от 06 марта 2007 года № 357 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2-1-41, опубликован 13 апреля 2007 года в газете "Талдыкорган").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Талдыкорганского городского маслихата Бигужанова Тимура Капасовича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Талдыкорганского городского
маслихата Ж. Нурлыбаева
Секретарь Талдыкорганского
городского маслихата К. Булдыбаев

Талдықорған қалалық мәслихатының 2007 жылғы 06 наурыздағы "Жер салығын қамтамасыз ету мақсатында жерді аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы" № 357 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы № 156 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 26 наурызда № 4589 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының "Жер салығын қамтамасыз ету мақсатында жерді аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы" 2007 жылғы 06 наурыздағы № 357 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2-1-41 тіркелген, 2007 жылдың 13 сәуірінде "Талдықорған" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талдықорған қалалық мәслихаты аппаратының басшысы Бигужанов Тимур Капасовичке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық мәслихаты
сессиясының төрағасы Ж. Нұрлыбаева
Талдықорған қалалық
мәслихатының хатшысы Қ. Бұлдыбаев