О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 21 декабря 2017 года № 146 "О бюджете города Талдыкорган на 2018-2020 годы"
Решение Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 2 августа 2018 года № 204. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 августа 2018 года № 4786
В соответствии c пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата "О бюджете города Талдыкорган на 2018-2020 годы" от 21 декабря 2017 года № 146 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4466, опубликован 24 января 2018 года Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 35348366 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7769090 тысяч тенге;
неналоговые поступления 248433 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 1910368 тысяч тенге;
поступления трансфертов 25420475 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 7586279 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 6489361 тысяча тенге;
субвенции 11344835 тысяч тенге;
2) затраты 38396234 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 31171 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 36075 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 4904 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3079039 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3079039 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Талдықорған қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 146 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 2 тамыздағы № 204 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 15 тамызда № 4786 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының "Талдықорған қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 146 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4466 тіркелген, 2018 жылдың 24 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 35348366 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7769090 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 248433 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 1910368 мың теңге;
трансферттер түсімі 25420475 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 7586279 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 6489361 мың теңге;
субвенциялар 11344835 мың теңге;
2) шығындар 38396234 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 31171 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 36075 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 4904 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3079039 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3079039 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Талдыкорганского городского маслихата "По экономическим, финансовым вопросам и бюджету".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Талдыкорганского городского
маслихата М. Доскалиев
Секретарь Талдыкорганского
городского маслихата К. Булдыбаев
Приложение к решению Талдыкорганского городского маслихата от "2" августа 2018 года № 204 "О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 21 декабря 2017 года № 146 "О бюджете города Талдыкорган на 20 18-2020 годы"

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Экономика, қаржы мәселелері және бюджет жөніндегі" Талдықорған қалалық мәслихатының тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық
мәслихатының сессия төрағасы М. Досқалиев
Талдықорған қалалық
мәслихатының хатшысы Қ. Бұлдыбаев
Талдықорған қалалық мәслихатының 2018 жылғы "2" тамыздағы "Талдықорған қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 146 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 204 шешіміне қосымша

334282
464
Отдел образования района (города областного значения)
5878
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
5878
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
328404
010
Государственная адресная социальная помощь
328404
2
Социальная помощь
1911007
464
Отдел образования района (города областного значения)
579092
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
579092
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1331915
004
Программа занятости
464981
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5900
007
Оказание жилищной помощи
40232
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
9265
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
81612
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
119076
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
78517
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
458564
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
73768
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
96557
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
96557
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
9125
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
42660
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
44772
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
15940701
1
Жилищное хозяйство
7376161
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
226475
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
226475
467
Отдел строительства района (города областного значения)
6074700
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда

334282
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5878
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
5878
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
328404
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
328404
2
Әлеуметтiк көмек
1911007
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
579092
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
579092
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1331915
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
464981
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5900
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
40232
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
9265
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
81612
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
119076
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
78517
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
458564
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
73768
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
96557
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
96557
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
9125
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
42660
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
44772
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
15940701
1
Тұрғын үй шаруашылығы
7376161
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
226475
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
226475
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
6074700
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау