О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 29-131 "О бюджете города Капшагай на 2018-2020 годы"
Решение Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 2 марта 2018 года № 32-147. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 марта 2018 года № 4572
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Капшагайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Капшагайского городского маслихата "О бюджете города Капшагай на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 29-131 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4468, опубликован 27 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1)доходы 7228807 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2448285 тысяч тенге;
неналоговые поступления 22200 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 80000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4678322 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1357285 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 549637 тысяч тенге;
субвенции 2771400 тысяч тенге;
2)затраты 7890044 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование (-) 4443 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 4443 тысячи тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета (-) 656794 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 656794 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Қапшағай қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 29-131 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2018 жылғы 2 наурыздағы № 32-147 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 19 наурызда № 4572 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына, 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының "Қапшағай қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 29-131 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4468 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 27 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер 7228807 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2448285 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 22200 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 80000 мың теңге;
трансферттер түсімі 4678322 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1357285 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 549637 мың теңге;
субвенциялар 2771400 мың теңге;
2)шығындар 7890044 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу (-) 4443 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 4443 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) (-) 656794 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 656794 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата города "По социально-экономическому развитию, бюджету, производству, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Капшагайского
городского маслихата Е. Кашаганов
Секретарь Капшагайского
городского маслихата К. Ахметтаев
Приложение к решению Капшагайского городского маслихата от 2 марта 2018 года №32-147 "О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 29-131 "О бюджете города Капшагай на 2018-2020 годы"

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың "Әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет, өндіріс, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қапшағай қалалық мәслихатының
сессия төрағасы Е. Кашаганов
Қапшағай қалалық мәслихатының
хатшысы К. Ахметтаев
Қапшағай қалалық мәслихатының 2018 жылғы 2 наурыздағы "Қапшағай қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 29-131 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 32-147 шешіміне қосымша