Об утверждении Плана по управлению пастбищамии их использованию по городу Капшагай на 2018-2019 годы
Решение Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 2 марта 2018 года № 32-148. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 марта 2018 года № 4602
В соответствии с подпунктом 1) статьи 8 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", Капшагайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить План по управлению пастбищами и их использованию по городу Капшагай на 2018-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата "По развитию сельского и жилищно-коммунального хозяйства, эффективному использованию природных ресурсов".
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Капшагайского
городского маслихата Е. Кашаганов
Секретарь Капшагайского
городского маслихата К.Ахметтаев

Қапшағай қаласы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2018 жылғы 2 наурыздағы № 32-148 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 27 наурызда № 4602 болып тіркелді
"Жайылымдар туралы" 2017 жылғы 20 ақпандағы Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабының 1) тармақшасына сәйкес, Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қаласы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспар осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың "Ауыл шаруашылықты және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын өркендету, табиғи ресурстарды тиімді пайдалану жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қапшағай қалалық мәслихатының
сессия төрағасы Е. Кашаганов
Қапшағай қалалық
мәслихатының хатшысы К. Ахметтаев

Приложение 1 к решению маслихата города Капшагай №32-148 от 2 марта 2018 года "Об утверждении плана управления пастбищами и использованию по городу Капшагай на 2018-2019 годы"
Схема (карта) расположения пастбищ на территории города Капшагай в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов
Приложение 2 к решению маслихата города Капшагай №32-148 от 2 марта 2018 года "Об утверждении плана управления пастбищами и использованию по городу Капшагай на 2018-2019 годы"
Приемлемые схемы пастбищеоборотов

Қапшағай қалалық мәслихатының 2018 жылғы 2 наурыздағы Қапшағай қаласы бойынша "2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніңдегі жоспарды бекіту туралы" № 32-148 шешіміне 1 қосымша
Құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде Қапшағай қаласының аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы)
Қапшағай қалалық мәслихатының 2018 жылғы 2 наурыздағы Қапшағай қаласы бойынша "2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніңдегі жоспарды бекіту туралы" № 32-148 шешіміне 2 қосымша
Жайылым айналымдарының қолайлы схемалары

Приложение 3 к решению маслихата города Капшагай №32-148 от 2 марта 2018 года "Об утверждении плана управления пастбищами и использованию по городу Капшагай на 2018-2019 годы"
Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищной инфраструктуры
Приложение 4 к решению маслихата города Капшагай №32-148 от 2 марта 2018 года "Об утверждении плана управления пастбищами и использованию по городу Капшагай на 2018-2019 годы"
Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаням, оросительным или обводительным каналам, трубчатых или шахтным) составленную согласно норме потребления воды

Қапшағай қалалық мәслихатының 2018 жылғы 2 наурыздағы Қапшаай қаласы бойынша "2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніңдегі жоспарды бекіту туралы" № 32-148 шешіміне 3 қосымша
Құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде Қапшағай қаласының аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы)
Қапшағай қалалық мәслихатының 2018 жылғы 2 наурыздағы Қапшағай қаласы бойынша "2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніңдегі жоспарды бекіту туралы" № 32-148 шешіміне 4 қосымша
Жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздеріне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы

Приложение 5 к решению маслихата города Капшагай №32-148 от 2 марта 2018 года "Об утверждении плана управления пастбищами и использованию по городу Капшагай на 2018-2019 годы"
Схема размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц, не обеспеченных пастбищами, расположенными при селе, сельском округе
Приложение 6 к решению маслихата города Капшагай №32-148 от 2 марта 2018 года "Об утверждении плана управления пастбищами и использованию по городу Капшагай на 2018-2019 годы"
Схема размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц, не обеспеченных пастбищами, расположенными при селе, сельском округе

Қапшағай қалалық мәслихатының 2018 жылғы 2 наурыздағы Қапшағай қаласы бойынша "2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніңдегі жоспарды бекіту туралы" № 32-148 шешіміне 5 қосымша
Жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы
Қапшағай қалалық мәслихатының 2018 жылғы 2 наурыздағы Қапшағай қаласы бойынша "2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніңдегі жоспарды бекіту туралы" № 32-148 шешіміне 6 қосымша
Жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы

Приложение 7 к решению маслихата города Капшагай № 32-148 от 2 марта 2018 года "Об утверждении плана управления пастбищами и использованию по городу Капшагай на 2018-2019 годы"
Календарный график по использованию пастбищ, устанавливающий сезонные маршруты выпаса и передвижения сельскохозяйственных животных
Наименование сельских округов
Количество загонов в
2018 году
Количество загонов в
2019 году
1
2
3
4
1
2
3
4
1
Заречный сельский округ
весна-осень
осень
лето
зима
осень
лето
весна-осень
зима
2
Шенгельдинский сельский округ
весна-осень
осень
лето
зима
осень
лето
весна-осень
зима

Қапшағай қалалық мәслихатының 2018 жылғы 2 наурыздағы Қапшағай қаласы бойынша "2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніңдегі жоспарды бекіту туралы" № 32-148 шешіміне 7 қосымша
Ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың және айдаудың маусымдық маршруттарын белгілейтін жайылымдарды пайдалану жөніндегі күнтізбелік графигі
Ауылдық округтерінің атауы
2018 жылы айдаулардың саны
2019 жылы айдаулардың саны
1
2
3
4
1
2
3
4
1
Заречный ауылдық округі
көктем-күз
күз
жаз
қыс
күз
жаз
көктем-күз
қыс
2
Шеңгелді ауылдық округі
көктем-күз
күз
жаз
қыс
күз
жаз
көктем-күз
қыс