О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 30-132 "О бюджетах сельских округов города Капшагай на 2018-2020 годы"
Решение Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 28 ноября 2018 года № 43-178. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 ноября 2018 года № 4910
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Капшагайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Капшагайского городского маслихата "О бюджетах сельских округов города Капшагай на 2018-2020 годы" от 25 декабря 2017 года № 30-132 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4471, опубликован 26 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Заречного сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 30771 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 12285 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления трансфертов 18486 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 11120 тысяч тенге;
субвенции 7366 тысяч тенге;
2) затраты 30771 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюдже кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"2. Утвердить бюджет Шенгельдинского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 32565 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 21325 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления трансфертов 11240 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 11240 тысяч тенге;
2) затраты 32565 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета 0 тенге;

Қапшағай қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 30-132 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2018 жылғы 28 қарашадағы № 43-178 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 30 қарашада № 4910 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1-тармақшасына сәйкес, Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының "Қапшағай қаласының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 30-132 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4471 тіркелген, 2018 жылдың 26 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Заречный ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 30771 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 12285 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 18486 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 11120 мың теңге;
субвенциялар 7366 мың теңге;
2) шығындар 30771 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"2. 2018-2020 жылдарға арналған Шеңгелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 32565 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 21325 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 11240 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 11240 мың теңге;
2) шығындар 32565 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
2. Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата "По социально-экономическому развитию, бюджету, производству, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Капшагайского
городского маслихата Г. Жилкибаев
Секретарь Капшагайского
городского маслихата К. Ахметтаев

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың "Әлеуметтік-экономикалық даму, бюджет, өндіріс, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қапшағай қалалық мәслихатының
сессия төрағасы Г. Жилкибаев
Қапшағай қалалық
мәслихатының хатшысы К. Ахметтаев

Приложение 1 к решению Капшагайского городского маслихата от 28 ноября 2018 года № 43-178 "О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 30-132 "О бюджетах сельских округов города Капшагай на 2018-2020 годы"
Приложение 1 к решению Капшагайского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 30-132 "О бюджетах сельских округов города Капшагай на 2018-2020 годы"
Бюджет Заречного сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Қапшағай қалалық мәслихатының 2018 жылғы 28 қараша "Қапшағай қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 30-132 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 43-178 шешіміне 1-қосымша
Қапшағай қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 30-132 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған Заречный ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер