О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 23-111 "О бюджете Аксуского района на 2018-2020 годы"
Решение Аксуского районного маслихата Алматинской области от 26 февраля 2018 года № 25-120. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 марта 2018 года № 4552
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского районного маслихата "О бюджете Аксуского района на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 23-111 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4463, опубликован 8 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 7080875 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 116978 тысяч тенге;
неналоговые поступления 8354 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 3796 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6951747 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1269593 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 1641054 тысячи тенге;
субвенции 4041100 тысяч тенге;
2) затраты 7114836 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 65246 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 81270 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 16024 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 99207 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 99207 тысяч тенге.";
"3. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов, в сумме 223890 тысяч тенге, в том числе:
Аксускому сельскому округу 14172 тысячи тенге;
Есеболатовскому сельскому округу 35490 тысяч тенге;
Жансугуровскому сельскому округу 70185 тысяч тенге;
Капальскому сельскому округу 13711 тысяч тенге;
Карачиликскому сельскому округу 66627 тысяч тенге;
Кызылагашскому сельскому округу 16133 тысячи тенге;
Матайскому сельскому округу 7572 тысячи тенге.".

Ақсу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 23-111 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 ақпандағы № 25-120 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 14 наурызда № 4552 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының "Ақсу ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 23-111 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4463 тіркелген, 2018 жылдың 8 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 3-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 7080875 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 116978 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 8354 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 3796 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 6951747 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1269593 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1641054 мың теңге;
субвенциялар 4041100 мың теңге;
2) шығындар 7114836 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 65246 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 81270 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 16024 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 99207 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 99207 мың теңге.";
"3. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 223890 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Ақсу ауылдық округіне 14172 мың теңге;
Есеболатов ауылдық округіне 35490 мың теңге;
Жансүгіров ауылдық округіне 70185 мың теңге;
Қапал ауылдық округіне 13711 мың теңге;
Қарашілік ауылдық округіне 66627 мың теңге;
Қызылағаш ауылдық округіне 16133 мың теңге;
Матай ауылдық округіне 7572 мың теңге.".

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Аксуского районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-культурной сферы, молодежной политики, законности и защиты прав".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии,
секретарь Аксуского районного маслихата Б. Сулейменов

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақсу аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-мәдениет саласы, жастар саясаты, заңдылық және құқық қорғау мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақсу аудандық мәслихатының хатшысы,
сессия төрағасы Б. Сүлейменов