О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 24-5 "О бюджетах города Ушарал и сельских округов Алакольского района на 2018-2020 годы"
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 5 марта 2018 года № 29-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 марта 2018 года № 4580
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алакольского районного маслихата "О бюджетах города Ушарал и сельских округов Алакольского района на 2018-2020 годы" от 25 декабря 2017 года № 24-5 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4500, опубликован 01 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Ушарал на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 217449 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 185504 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 31945 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 31945 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 0 тенге;
2) затраты 217449 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"2. Утвердить бюджет Кабанбайского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 99886 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 25912 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 73974 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 38170 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 35804 тысяч тенге;
2) затраты 99886 тысяч тенге;

Алакөл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 24-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 наурыздағы № 29-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 20 наурызда № 4580 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихатының "Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 24-5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4500 тіркелген, 2018 жылдың 01 ақпанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Үшарал қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 217449 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 185504 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 31945 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 31945 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 0 теңге;
2) шығындар 217449 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"2. Қабанбай ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 99886 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 25912 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 73974 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 38170 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 35804 мың теңге;
2) шығындар 99886 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
2. Предусмотреть в бюджете города Ушарал на 2018 год объемы бюджетных изъятий в сумме 41613 тысячи тенге.
3. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению соответственно.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алакольского районного маслихата "По депутатскому представительству, бюджета, экономики, соблюдению законности, правовой защите и связи с общественными организациями".

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
2. 2018 жылға арналған Үшарал қаласының бюджетінде бюджеттік алып қоюлардың көлемі 41613 мың теңге сомасында көзделсін.
3. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алакөл аудандық мәслихатының "Депутаттық өкілеттік, бюджет, экономика, заңдылықты сақтау, құқықтық қорғау және қоғамдық ұйымдармен байланыс жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Алакольского районного маслихата О. Ахметов
Секретарь Алакольского районного маслихата С. Жабжанов
Приложение 1 к решению Алакольского районного маслихата от "05" марта 2018 года № 29-1 О внесений изменений в решение Алакольского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 24-5 "О бюджетах города Ушарал и сельских округов Алакольского района на 2018-2020 годы"
Приложение 1 к решению Алакольского районного маслихата от "25" декабря 2017 года № 24-5 "О бюджетах города Ушарал и сельских округов Алакольского района на 2018-2020 годы"
Бюджет города Ушарал на 2018 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

5. Осы шешiм 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Алакөл аудандық мәслихаттың сессия төрағасы Ө. Ахметов
Алакөл аудандық мәслихаттың хатшысы С. Жабжанов
Алакөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы "05" наурыздағы "Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 24-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 29-1 шешіміне 1-қосымша
Алакөл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 24-5 шешімімен бекітілген 1-қосымша
2018 жылға арналған Үшарал қаласының бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кiрiстер