О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 24-1 "О бюджете Алакольского района на 2018-2020 годы"
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 24 апреля 2018 года № 33-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 10 мая 2018 года № 4684
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алакольского районного маслихата "О бюджете Алакольского района на 2018-2020 годы" от 25 декабря 2017 года № 24-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4494, опубликован 25 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1, 3, 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"1.Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год следующих объемах:
1) доходы 8989997 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1578116 тысяч тенге;
неналоговые поступления 5924 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 24000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 7381957 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1446517 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1344540 тысяч тенге;
субвенции 4590900 тысяч тенге;
2) затраты 9255332 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 18841 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 32468 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 13627 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 284176 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 284176 тысяч тенге.
"3. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год объем бюджетных изъятий из бюджета города Ушарал в районный бюджет в сумме 41613 тысячи тенге";
"4. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты города районного значения, села, сельских округов, в сумме 236512 тысяч тенге, в том числе:
Бескольский сельский округ 34166 тысяч тенге;
Достыкский сельский округ 6626 тысяча тенге;
Ыргайтинский сельский округ 35432 тысячи тенге;
Жагатальский сельский округ 13369 тысячи тенге;
Жанаминский сельский округ 15200 тысяч тенге;
Кольбайский сельский округ 17065 тысяч тенге;
Жыландинский сельский округ 15489 тысяч тенге;
Екпиндинский сельский округ 16432 тысячи тенге;
Теректинский сельский округ 15056 тысяч тенге;
Токжайлауский сельский округ 17395 тысяч тенге;
Акжарский сельский округ 15360 тысячи тенге;
Кабанбайский сельский округ 34922 тысячи тенге.".

Алакөл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 24-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 сәуірдегі № 33-2 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 10 мамырда № 4684 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихатының "Алакөл ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 24-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4494 тіркелген, 2018 жылдың 25 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 3, 4-тармағы жаңа редақцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 8989997 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 1578116 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 5924 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 24000 мың теңге;
трансферттер түсімі 7381957 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1446517 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1344540 мың теңге;
субвенциялар 4590900 мың теңге;
2) шығындар 9255332 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 18841 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 32468 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 13627 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 284176 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 284176 мың теңге.
"3. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте Ушарал қаласының бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемі 41613 мың теңге сомасында көзделсін.";
"4. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауыл, ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемдері 236512 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Бескөл ауылдық округіне 34166 мың теңге;
Достық ауылдық округіне 6626 мың теңге;
Ырғайты ауылдық округіне 35432 мың теңге;
Жағатал ауылдық округіне 13369 мың теңге;
Жанама ауылдық округіне 15200 мың теңге;
Көлбай ауылдық округіне 17065 мың теңге;
Жыланды ауылдық округіне 15489 мың теңге;
Екпінді ауылдық округіне 16432 мың теңге;
Теректі ауылдық округіне 15056 мың теңге;
Тоқжайлау ауылдық округіне 17395 мың теңге;
Ақжар ауылдық округіне 15360 мың теңге;
Қабанбай ауылдық округіне 34922 мың теңге;

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алакольского районного маслихата "По депутатскому представительству, бюджета, экономики, соблюдению законности, правовой защите и связи с общественными организациями".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Алакольского районного маслихата О. Ахметов
Секретарь Алакольского районного маслихата С. Жабжанов

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алакөл аудандық мәслихатының "Депутаттық өкілеттік, бюджет, экономика, заңдылықты сақтау, құқықтық қорғау және қоғамдық ұйымдармен байланыс жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешiм 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Алакөл аудандық мәслихаттың сессия төрағасы Ө. Ахметов
Алакөл аудандық мәслихаттың хатшысы С. Жабжанов

Приложение к решению Алакольского районного маслихата от "24" апреля 2018 года № 33-2 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 24-1 "О бюджете Алакольского района на 2018-2020 годы"
Приложение 1 к решению Алакольского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 24-1 "О бюджете Алакольского района на 2018-2020 годы"
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

Алакөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы "24" сәуірдегі "Алакөл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 24-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 33-2 шешіміне қосымша
Алакөл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандығы "Алакөл ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 24-1 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы

001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
16 920
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
13 300
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района
128 025
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 675
012
Капитальные расходы государственного органа
300
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
42 500
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
142 445
113
Целевые текущие трансферты из местного бюджета
322 968
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
512 903
1
Социальное обеспечение
93 097
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
83 240
005
Государственная адресная социальная помощь
83 240
464
Отдел образования района (города областного значения)
9 857
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4 747
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
5 110
2
Социальная помощь
391 879
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
391 879
002
Программа занятости
163 792
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
24 256
006
Оказание жилищной помощи
2 249
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
22 925
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 370
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
38 362
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
97 782
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
38 143
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
27 927
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
27 927
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 920
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
13 300
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
128 025
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
1 675
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
42 500
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
142 445
113
Жергілікті бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
322 968
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
512 903
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
93 097
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
83 240
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
83 240
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9 857
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
4 747
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
5 110
2
Әлеуметтік көмек
391 879
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
391 879
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
163 792
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт, ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
24 256
006
Тұрғын үй көмек көрсету
2 249
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
22 925
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 370
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
38 362
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
97 782
023
Жұмыспен қамту орталығының қызметін қамтамасыз ету
38 143
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
27 927
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
27 927
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер