О внесении изменений и дополнения в решение Алакольского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 24-5 "О бюджетах города Ушарал и сельских округов Алакольского района на 2018-2020 годы"
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 2 мая 2018 года № 34-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 мая 2018 года № 4705
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алакольского районного маслихата "О бюджетах города Ушарал и сельских округов Алакольского района на 2018-2020 годы" от 25 декабря 2017 года № 24-5 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4500, опубликован 01 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункты 1, 2, 4, 7, 8, 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"2.Утвердить бюджет Кабанбайского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 99004 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 25912 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 73092 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 38170 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 34922 тысячи тенге;
2) затраты 99004 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"4. Утвердить бюджет Достыкского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 120664 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 17726 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 102938 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 96312 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 6626 тысяч тенге;

Алакөл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 24-5 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 2 мамырдағы № 34-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 16 мамырда № 4705 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихатының "Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 24-5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4500 тіркелген, 2018 жылдың 01 ақпанында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2, 4, 7, 8, 9-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"2.Қабанбай ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 99004 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 25912 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 73092 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 38170 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 34922 мың теңге;
2) шығындар 99004 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"4. Достық ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 120664 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 17726 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 102938 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 96312 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 6626 мың теңге;

3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 13-1 следующего содержания:
"13-1. Предусмотреть в бюджете города Ушарал на 2018 год объем бюджетных изъятий в районный бюджет в сумме 41613 тысячи тенге.".

3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
көретілген шешім келесі мазмұндағы 13-1-тармағымен толықтырылсын:
"13-1.2018 жылға арналған Үшарал қаласының бюджетінде 41613 мың теңге сомасында аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемі көзделсін.".

2. Приложение 4, 10, 19, 22, 25 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению соответственно.
3.Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алакольского районного маслихата "По депутатскому представительству, бюджета, экономики, соблюдению законности, правовой защите и связи с общественными организациями".
4. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Алакольского районного маслихата О. Ахметов
Секретарь Алакольского районного маслихата С. Жабжанов
Приложение 1 к решению Алакольского районного маслихата от "02" мая 2018 года № 34-1 "О внесении изменений и дополнения в решение Алакольского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 24-5"О бюджетах города Ушарал и сельских округов Алакольского района на 2018-2020 годы"

2. Көрсетілген шешімнің 4, 10, 19, 22, 25-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алакөл аудандық мәслихатының "Депутаттық өкілеттік, бюджет, экономика, заңдылықты сақтау, құқықтық қорғау және қоғамдық ұйымдармен байланыс жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешiм 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Алакөл аудандық мәслихатының сессия төрағасы Ө. Ахметов
Алакөл аудандық мәслихатының хатшысы С. Жабжанов
Алакөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы "02" мамырдағы "Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 24-5 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" № 34-1 шешіміне 1-қосымша