О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 25-115 "О бюджете Балхашского района на 2018-2020 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 28 февраля 2018 года № 27-124. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 марта 2018 года № 4559
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пункта 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата "О бюджете Балхашского района на 2018-2020 годы" от 25 декабря 2017 года № 25-115 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4460, опубликован 8 января 2018 года в Эталлонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 5 174 886 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 76 214 тысяч тенге;
неналоговые поступления 14 111 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 37 667 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5 019 001 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1 198 206 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 425 695 тысяч тенге;
субвенции 3 395 100 тысяч тенге;
2) затраты 5 174 886 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 8 182 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 36 075 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 27 893 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 8 182 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 8 182 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Балхашского районного маслихата Б. Камзина
Секретарь Балхашского районного маслихата К. Омаров
Согласование к решению Балхашского районного маслихата от "28" февраля 2018 года № 27-124 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 25-115 "О бюджете Балхашского района на 2018-2020 годы"
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Балхашского района" Умирбаев Алпысбай Жандосович
Приложение к решению Балхашского районного маслихата от "28" февраля 2018 года № 27-124 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 25-115 "О бюджете Балхашского района на 2018-2020 годы"

Балқаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 25-115 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы № 27-124 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 15 наурызда № 4559 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 25-115 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4460 тіркелген, 2018 жылдың 8 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5 174 886 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 76 214 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 14 111 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 37 667 мың теңге;
трансферттер түсімі 5 019 001 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1 198 206 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 425 695 мың теңге;
субвенциялар 3 395 100 мың теңге;
2) шығындар 5 174 886 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 8 182 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 36 075 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 27 893 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 8 182 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 8 182 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешiм 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Балқаш аудандық мәслихатының сессия төрағасы Б. Қамзина
Балқаш аудандық мәслихатының хатшысы К. Омаров
Балқаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы "28" ақпандағы "Балқаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 25-115 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 27-124 шешіміне келісім
"КЕЛІСІЛДІ"
"Балқаш аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы Өмірбаев Алпысбай Жандосұлы
Балқаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы "28" ақпандағы "Балқаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2018-202 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 25-115 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 27-124 шешіміне қосымша