О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 25-115 "О бюджете Балхашского района на 2018-2020 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 8 августа 2018 года № 33-162. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 4 сентября 2018 года № 4811
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата "О бюджете Балхашского района на 2018-2020 годы" от 25 декабря 2017 года № 25-115 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4460, опубликован 8 января 2018 года в Эталлонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 5 364 149 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 116 106 тысячи тенге;
неналоговые поступления 14 111 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала 1 175 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5 232 757 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1 357 851 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 479 806 тысяч тенге;
субвенции 3 395 100 тысяч тенге;
2) затраты 5 364 149 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 8 182 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 36 075 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 27 893 тысячи тенге;

Балқаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 25-115 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 8 тамыздағы № 33-162 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 4 қыркүйекте № 4811 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының "Балқаш ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 25-115 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4460 тіркелген, 2018 жылдың 8 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер  5 364 149 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 116 106 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 14 111 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 1 175 мың теңге;
трансферттер түсімі 5 232 757 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1 357 851 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 479 806 мың теңге;
субвенциялар 3 395 100 мың теңге;
2) шығындар 5 364 149 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 8 182 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 36 075 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 27 893 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 8 182 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 8 182 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Балхашского районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".

4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 8 182 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 8 182 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Балқаш аудандық мәслихатының "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Балхашского районного маслихата А. Нурханов
Секретарь Балхашского районного маслихата К. Омаров
Приложение к решению Балхашского районного маслихата от "08 " августа 2018 года № 33-162 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 25-115 "О бюджете Балхашского района на 2018-2020 годы"

4. Осы шешiм 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Балқаш аудандық мәслихатының сессия төрағасы А. Нұрханов
Балқаш аудандық мәслихатының хатшысы К. Омаров
Балқаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы "08" тамыздағы "Балқаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 25-115 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 33-162 шешіміне қосымша