О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 22-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2018-2020 годы"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 24 августа 2018 года № 34-72. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 августа 2018 года № 4798
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата "О бюджете Енбекшиказахского района на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 22-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4455, опубликован 24 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 20948226 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3690638 тысяч тенге;
неналоговые поступления 24318 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 99434 тысячи тенге;
поступление трансфертов 17133836 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные изьятия 421800 тысяч тенге;
целевые текущие трансферты 4949832 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 2811974 тысячи тенге;
субвенции 8950230 тысяч тенге;
2) затраты 21434831 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 72916 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 108225 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 35309 тысяч тенге;

Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 22-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 тамыздағы № 34-72 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 28 тамызда № 4798 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Еңбекшіқазақ ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 22-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4455 тіркелген, 2018 жылдың 24 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімінің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 20948226 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3690638 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 24318 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 99434 мың теңге;
трансферттер түсімі 17133836 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік алып қоюлар 421800 мың теңге;
ағымдағы нысаналы трансферттер 4949832 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 2811974 мың теңге;
субвенциялар 8950230 мың теңге;
2) шығындар 21434831 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 72916 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 108225 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 35309 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 559521 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 559521 тысяч тенге.";
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Енбекшиказахского районного маслихата "По вопросам экономики, бюджета и финансов".

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 559521 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 559521 мың теңге.";
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Экономика, бюджет және қаржы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Енбекшиказахского районного маслихата Н. Надыров
Секретарь Енбекшиказахского районного маслихата Б. Ахметов
Приложение к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 24 августа 2018 года № 34-72 "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 22-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2018-2020 годы"

4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының сессия төрағасы Н. Надыров
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының хатшысы Б. Ахметов
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 тамыздағы "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 22-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 34-72 шешіміне қосымша