О признании утратившим силу решения Енбекшиказахского районного маслихата
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 7 августа 2018 года № 32-66. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 4 сентября 2018 года № 4809
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Енбекшиказахского районного маслихата "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Енбекшиказахскому району на 2018-2019 годы" от 27 апреля 2018 года № 28-37 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4692, опубликован 14 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Енбекшиказахского районного маслихата Джелдикбаеву Айкерим Алчиновну.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата Г. Мухтарова
Секретарь районного маслихата Б. Ахметов

Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 тамыздағы № 32-66 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 4 қыркүйекте № 4809 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Еңбекшіқазақ ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" 2018 жылғы 24 сәуірдегі № 28-37 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4692 тіркелген, 2018 жылдың 14 мамырында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты аппаратының басшысы Джелдикбаева Айкерим Алчиновнаға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы Г. Мухтарова
Аудандық мәслихатының хатшысы Б. Ахметов