О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 24-162 "О бюджетах сельских округов Ескельдинского района на 2018-2020 годы"
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 11 мая 2018 года № 31-205. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 мая 2018 года № 4731
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ескельдинского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Ескельдинского района на 2018-2020 годы" от 27 декабря 2017 года № 24-162 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4488, опубликован 29 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Алдабергеновского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 59297 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 10700 тысяч тенге;
неналоговые поступления 757 тысяч тенге;
поступление трансфертов 47840 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 6607 тысяч тенге;
субвенции 41233 тысячи тенге;
2) затраты 59297 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге,
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"2. Утвердить бюджет Акынсаринского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 43466 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7822 тысячи тенге;
неналоговые поступления 366 тысяч тенге;
поступление трансфертов 35278 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 23881 тысяча тенге;
субвенции 11397 тысяч тенге;
2) затраты 43466 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге,
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"3. Утвердить бюджет Бактыбайского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

Ескелді аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Ескелді ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 24-162 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2018 жылғы 11 мамырдағы № 31-205 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 30 мамырда № 4731 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ
1. Ескелді аудандық мәслихатының 2017жылғы 27 желтоқсандағы "Ескелді ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 24-162 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4488 тіркелген, 2018 жылдың 29 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Алдабергенов ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 59297 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 10700 мың теңге;
салықтық емес түсімдері 757 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 47840 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 6607 мың теңге;
субвенциялар 41233 мың теңге;
2) шығындар 59297 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге,
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"2. 2018-2020 жылдарға арналған Ақын Сара ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 43466 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7822 мың теңге;
салықтық емес түсімдері 366 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 35278 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 23881 мың теңге;
субвенциялар 11397 мың теңге;
2) шығындар 43466 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"3. 2018-2020 жылдарға арналған Бақтыбай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 65397 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 37782 тысячи тенге;
неналоговые поступления 1788 тысяч тенге;
поступление трансфертов 25827 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 7925 тысяч тенге;
субвенции 17902 тысячи тенге;
2) затраты 65397 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"4. Утвердить бюджет Карабулакского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 229693 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 128020 тысяч тенге;
неналоговые поступления 432 тысячи тенге;
поступление трансфертов 101241 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 42483 тысячи тенге;
субвенции 58758 тысяч тенге;
2) затраты 229693 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"5. Утвердить бюджет Каратальского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 19534 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 3484 тысячи тенге;
поступление трансфертов 16050 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1506 тысяч тенге;
субвенции 14544 тысячи тенге; 2) затраты 19534 тысячи тенге; 3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"6. Утвердить бюджет Туленгутского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 51873 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 2580 тысяч тенге;
поступление трансфертов 49293 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 32481 тысяча тенге;
субвенции 16812 тысяч тенге;
2) затраты 51873 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"7. Утвердить бюджет Сырымбетского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

1) кірістер 65397 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 37782 мың теңге;
салықтық емес түсімдері 1788 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 25827 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 7925 мың теңге;
субвенциялар 17902 мың теңге;
2) шығындар 65397 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"4. 2018-2020 жылдарға арналған Қарабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 229693 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 128020 мың теңге;
салықтық емес түсімдері 432 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 101241 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 42483 мың теңге;
субвенциялар 58758 мың теңге;
2) шығындар 229693 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"5. 2018-2020 жылдарға арналған Қаратал ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 19534 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3484 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 16050 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1506 мың теңге;
субвенциялар 14544 мың теңге;
2) шығындар 19534 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"6. 2018-2020 жылдарға арналған Төлеңгіт ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 51873 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2580 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 49293 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 32481 мың теңге;
субвенциялар 16812 мың теңге;
2) шығындар 51873 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"7. 2018-2020 жылдарға арналған Сырымбет ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
2. Приложение 1, 4, 7, 10, 13, 16 и 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Ескельдинского районного маслихата "По вопросам экономики, финансов, бюджету и соблюдения законности".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Ескельдинского районного маслихата Б. Жапабаев
Секретарь Ескельдинского районного маслихата К. Алпысбаев

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16 және 19-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ескелді аудандық мәслихаттың "Экономика, қаржы, бюджет және заңдылықты сақтау мәселелерін қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескелді аудандық мәслихатының сессия төрағасы Б. Жапабаев
Ескелді аудандық мәслихатының хатшысы Қ. Алпысбаев