О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 23-156 "О бюджете Ескельдинского района на 2018-2020 годы"
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 27 ноября 2018 года № 39-241. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 ноября 2018 года № 4893
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ескельдинского районного маслихата "О бюджете Ескельдинского района на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 23-156 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4458, опубликован 8 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 6253087 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 179371 тысяча тенге;
неналоговые поступления 3675 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 10790 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6059251 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1488244 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 600167 тысяч тенге;
субвенции 3970840 тысяч тенге;
2) затраты 6319839 тысяч тенге;

Ескелді аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 23-156 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 қарашадағы № 39-241 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 28 қарашада № 4893 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ескелдi аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының "Ескелді ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 23-156 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4458 тіркелген, 2018 жылдың 8 қаңтарында Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6253087 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 179371 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 3675 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 10790 мың теңге;
трансферттер түсімі 6059251 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1488244 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 600167 мың теңге;
субвенциялар 3970840 мың теңге;
2) шығындар 6319839 мың теңге;

3) чистое бюджетное кредитование 48860 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 86580 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 37720 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)115612 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 115612 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3) таза бюджеттік кредиттеу 48860 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 86580 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 37720 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 115612 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 115612 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Ескельдинского районного маслихата "По вопросам экономики, финансов, бюджету и соблюдения законности".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Ескельдинского районного маслихата С. Сарыев
Секретарь Ескельдинского районного маслихата К. Алпысбаев
Приложение к решению Ескельдинского районного маслихата от 27 ноября 2018 года № 39-241 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 23-156 "О бюджете Ескельдинского района на 2018-2020 годы"

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ескелді аудандық мәслихатының "Экономика, қаржы, бюджет және заңдылықты сақтау мәселелерін қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескелді аудандық мәслихатының сессия төрағасы С. Сарыев
Ескелді аудандық мәслихатының хатшысы Қ. Алпысбаев
Ескелді аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 қарашадағы "Ескелді аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 23-156 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 39-241 шешіміне қосымша

2674
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
22371
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
213269
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
127601
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
407103
1
Социальное обеспечение
66860
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
66860
005
Государственная адресная социальная помощь
66860
2
Социальная помощь
289709
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
289709
002
Программа занятости
118820
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
23113
006
Оказание жилищной помощи
12675
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
9668
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2067
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
33513
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
56117
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
33736
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
50534
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
48859
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
32020
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1546
021
Капитальные расходы государственного органа
9744
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
3692
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1857
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1675
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы

2674
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
22371
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
213269
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
127601
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
407103
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
66860
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
66860
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
66860
2
Әлеуметтiк көмек
289709
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
289709
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
118820
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
23113
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
12675
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
9668
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2067
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
33513
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
56117
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
33736
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
50534
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
48859
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32020
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1546
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9744
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
3692
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1857
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1675
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру