О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Ескельдинскому району
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 10 декабря 2018 года № 41-249. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 декабря 2018 года № 4952. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 18 августа 2020 года № 67-382
Сноска. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 18.08.2020 № 67-382 (вводится в действие с 01.01.2020).
В соответствии с пунктом 5 статьи 509 и пунктом 3 статьи 704 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога и ставки единого земельного налога в пять раз в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан, на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Ескельдинскому району.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "Обеспечивающей земельные вопросы, сельское хозяйство и работы по охране природы".
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Ескельдинского районного маслихата Д. Идрисов
Секретарь Ескельдинского районного маслихата К. Алпысбаев

Ескелді ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 41-249 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 14 желтоқсанда № 4952 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 тамыздағы № 67-382 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 18.08.2020 № 67-382 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 509-бабының 5-тармағына және 704-бабының 3-тармағына сәйкес, Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді ауданы бойынша Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес, пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелері және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері бес есеге арттырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Жер мәселелері, ауыл шаруашылығы және табиғатты қорғау жұмыстарын қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескелді аудандық мәслихатының сессия төрағасы Д. Идрисов
Ескелді аудандық мәслихатының хатшысы Қ. Алпысбаев