О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 20-105 "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2018-2020 годы"
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 10 августа 2018 года № 31-146. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 сентября 2018 года № 4828
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Илийского районного маслихата "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2018-2020 годы" от 25 декабря 2017 года № 20-105 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4487, опубликован 25 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Боралдай 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 394 052 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 292 788 тысяч тенге;
поступления трансфертов 101 264 тысячи тенге;
2) затраты 409634 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 15582 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 15582 тысячи тенге.";
"2. Утвердить бюджет Ащыбулакского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 248 643 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 159 631 тысяча тенге;
поступления трансфертов 89 012 тысяч тенге;
2) затраты 260 291 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 11 648 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 11 648 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Байсеркенского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 272 712 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 242 490 тысяч тенге;
поступления трансфертов 30 222 тысячи тенге;
2) затраты 287 856 тысяч тенге;

Іле аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 20-105 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2018 жылғы 10 тамыздағы № 31-146 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 14 қыркүйекте № 4828 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 20-105 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4487 тіркелген, 2018 жылдың 25 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Боралдай кентінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 394 052 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 292 788 мың теңге;
трансферттер түсімі 101 264 мың теңге;
2) шығындар 409 634 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 15 582 мың теңге;
5) б юджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 15 582 мың теңге.";
"2. 2018-2020 жылдарға арналған Ащыбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 248 643 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 159 631 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 89 012 мың теңге;
2) шығындар 260 291 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 11 648 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 11 648 мың теңге.";
"3. 2018-2020 жылдарға арналған Байсерке ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 272 712 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 242 490 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 30 222 мың теңге;
2) шығындар 287 856 мың теңге;

3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 15 144 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 15 144 тысячи тенге.";
"4. Утвердить бюджет Жетыгенского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 142 349 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 109 226 тысяч тенге;
поступления трансфертов 33 123 тысячи тенге;
2) затраты 148 109 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 5760 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 760 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет КазЦИКовского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14,15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 106 341 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 71 492 тысячи тенге;
поступления трансфертов 34 849 тысяч тенге;
2) затраты 109 558 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 3217 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 217 тысяч тенге.";
"6. Утвердить бюджет Караойского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 182 522 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 88 156 тысяч тенге;
поступления трансфертов 94 366 тысяч тенге;
2) затраты 187 581 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 5059 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 059 тысяч тенге.";
"7. Утвердить бюджет Куртинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 43 534 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 38 094 тысячи тенге;
поступления трансфертов 5 440 тысяч тенге;
2) затраты 51 032 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 7 498 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 7 498 тысяч тенге.";
"8. Утвердить бюджет Междуреченского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 154 902 тысячи тенге, в том числе:

3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 15 144 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 15 144 мың теңге.";
"4. 2018-2020 жылдарға арналған Жетіген ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 142 349 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 109 226 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 33 123 мың теңге;
2)шығындар 148 109 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 760 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 760 мың теңге.";
"5. 2018-2020 жылдарға арналған КазЦИК ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 106 341 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 71492 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 34 849 мың теңге;
2) шығындар 109 558 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 217 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 217 мың теңге.";
"6. 2018-2020 жылдарға арналған Қараой ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 182 522 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 88 156 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 94366 мың теңге;
2) шығындар 187 581 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 059 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 059 мың теңге.";
"7. 2018-2020 жылдарға арналған Күрті ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 43 534 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 38 094 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 5 440 мың теңге;
2) шығындар 51 032 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 7 498 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 7 498 мың теңге.";
"8. 2018-2020 жылдарға арналған Междуреченский ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 154 902 мың теңге, оның ішінде:

налоговые поступления 65 533 тысячи тенге;
поступления трансфертов 89 369 тысяч тенге.
2) затраты 162 207 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 7 305 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 7 305 тысяч тенге.";
"9. Утвердить бюджет Чапаевского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 86 198 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 70 051 тысяча тенге;
поступления трансфертов 16 147 тысяч тенге;
2) затраты 88 545 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 347 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 347 тысяч тенге.";
"10. Утвердить бюджет Энергетического сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 433 823 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 369 311 тысяч тенге;
поступления трансфертов 64 512 тысяч тенге;
2) затраты 446 222 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета (-) 12 399 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 12 399 тысяч тенге.";
"11. Предусмотреть в бюджетах поселка Боралдай и сельских округов на 2018 год объемы бюджетных изъятий в сумме 798 977 тысячи тенге, в том числе:
поселок Боралдай 141508 тысяч тенге;
Ащыбулакский сельский округ 104 836 тысяч тенге;
Байсеркенский сельский округ 145 005 тысяч тенге;
Жетыгенский сельский округ 25 173 тысячи тенге;
КазЦИКовский сельский округ 34 236 тысяч тенге;

салықтық түсімдері 65 533 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 89 369 мың теңге;
2) шығындар 162 207 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 7 305 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 7 305 мың теңге.";
"9. 2018-2020 жылдарға арналған Чапаев ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 86 198 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 70 051 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 16 147 мың теңге;
2) шығындар 88 545 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 347 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 347 мың теңге.";
"10. 2018-2020 жылдарға арналған Энергетический ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 433 823 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 369 311 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 64 512 мың теңге;
2) шығындар 446 222 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 12 399 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)12 399 мың теңге.";
"11. 2018 жылға арналған Боралдай кенті және ауылдық округтерінің бюджетінде бюджеттік алып қоюлардың көлемдері 798 977 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Боралдай кенті 141 508мың теңге;
Ащыбұлақ ауылдық округі 104 836 мың теңге;
Байсерке ауылдық округі 145 005 мың теңге;
Жетіген ауылдық округі 25 173 мың теңге;
КазЦИК ауылдық округі 34 236 мың теңге;

Караойский сельский округ 46 077 тысяч тенге;
Междуреченский сельский округ 21 033 тысячи тенге;
Энергетический сельский округ 281 109 тысяч тенге.".
2. Приложение 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 к указанному решению соответственно изложить новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Илийского районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-экономического развития, транспорта, строительства, связи, промышленности, сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства".

Қараой ауылдық округі 46 077 мың теңге;
Междуреченский ауылдық округі 21 033 мың теңге;
Энергетический ауылдық округі 281 109 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Іле аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, көлік, құрылыс, байланыс, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Илийского районного маслихата С. Давлетов
Исполняющий обязанности секретаря Илийского районного маслихата В. Батыр
Приложение 1 к решению Илийского районного маслихата от " 10 " августа 2018 года № 31-146 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 20-105 "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2018-2020 годы"

4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Іле аудандық мәслихатының сессия төрағасы С. Давлетов
Іле аудандық мәслихатының хатшысының міндетін атқарушы В. Батыр
Іле аудандық мәслихатының 2018 жылғы " 10 " тамыздағы "Іле аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 20-105 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 31-146 шешіміне 1-қосымша

Приложение 3 к решению Илийского районного маслихата от " 10 " августа 2018 года № 31-146 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 20-105 "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2018-2020 годы"
Приложение 7 к решению Илийского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 20-105 "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Байсеркенского сельского округа на 2018 год
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы

Іле аудандық мәслихатының 2018 жылғы " 10 " тамыздағы "Іле аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 20-105 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 31-146 шешіміне 3-қосымша
Іле аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 20-105 шешіміне 7-қосымша
2018 жылға арналған Байсерке ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
054
Возврат, использованных не по целевому назначению кредитов, выданных из районного (города областного значения) бюджета
0
Приложение 4 к решению Илийского районного маслихата от " 10 " августа 2018 года № 31-146 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 20-105 "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2018-2020 годы"
Приложение 10 к решению Илийского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 20-105 "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Жетыгенского сельского округа на 2018 год
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
054
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен бөлінген нысыналы мақсатқа сай пайдаланылмаған кредиттерді қайтару
0
Іле аудандық мәслихатының 2018 жылғы "10" тамыздағы "Іле аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 20-105 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 31-146 шешіміне 4-қосымша
Іле аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 20-105 шешіміне 10-қосымша
2018 жылға арналған Жетыген ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. Кірістер