Об установлении единых ставок фиксированного налога по Илийскому району
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 7 декабря 2018 года № 35-166. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 декабря 2018 года № 4966. Утратило силу решением Илийского районного маслихата Алматинской области от 24 июня 2020 года № 58-244
Сноска. Утратило силу решением Илийского районного маслихата Алматинской области от 24.06.2020 № 58-244 (вводится в действие с 01.01.2020).

Іле ауданы бойынша тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 35-166 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 20 желтоқсанда № 4966 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы № 58-244 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 24.06.2020 № 58-244 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

В соответствии с пунктом 3 статьи 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Илийского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Илийского районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-экономического развития, транспорта, строительства, связи, промышленности, сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства".

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 546-бабының 3-тармағына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Іле ауданы аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау Іле аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, көлік, құрылыс, байланыс, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии маслихата Илийского района С. Давлетов
Секретарь маслихата Илийского района Р. Абилова
Приложение к решению Илийского районного маслихата № 35-166от "7" декабря 2018 года "Об установлении единых ставок фиксированного налога по Илийскому району"
Единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществяющих деятельность на территории Илийского района
п/п
Наименование объекта налогообложения
Единые ставки фиксированного налога
(в месячных расчетных показателях)
1
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
6
2
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
10
3
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
2
4
Игровая дорожка(боулинг)
25
5
Карт
6
6
Бильярдный стол
10
7
Обменный пункт уполномоченной организации, расположенный в населенном пункте, за исключением городов Астана и Алматы и специальной зоны
15

3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Іле аудандық мәслихатының сессия төрағасы С. Давлетов
Іле аудандық мәслихатының хатшысы Р. Абилова
Іле аудандық мәслихатының 2018 жылғы "7" желтоқсан "Іле ауданы бойынша тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" № 35-166 шешіміне қосымша
Іле ауданы аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері
Рет
Салық салу объектісінің атауы
Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері (айлық есептік көрсеткіштерімен)
1
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
6
2
Біреуден артық ойыншылардың қатусуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
10
3
Ойын өткізу үшін пайдаланатын дербес компьютер
2
4
Ойын жолы(боулинг)
25
5
Карт
6
6
Бильярд үстелі
10
7
Астана және Алматы қалаларын және арнайы аймақты қоспағанда, уәкілетті ұйымның елді мекенде орналасқан айырбастау пункті
15