О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 22-3 "О бюджете Карасайского района на 2018-2020 годы"
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 26 февраля 2018 года № 25-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 марта 2018 года № 4557
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пункта 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного маслихата "О бюджете Карасайского района на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 22-3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4469, опубликован 20 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 15514357 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 10529480 тысяч тенге;
неналоговые поступления 193200 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 257000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4534677 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2190643 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 851484 тысячи тенге;
2) затраты 16780535 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование 891774 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 916940 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 25166 тысяч тенге.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2157952 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2157952 тысяч тенге.".
"3. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год объемы бюджетных изъятий из бюджета города, сельских округов в районный бюджет в сумме 1492550 тысяч тенге, в том числе:
города Каскелен 578518 тысяч тенге;
Жамбылскому сельскому округу 40295 тысяч тенге;
Елтайскому сельскому округу 68980 тысяч тенге;
Жанашамалганскому сельскому округу 97519 тысяч тенге;
Райымбекскому сельскому округу 105584 тысячи тенге;
Первомайскому сельскому округу 41691 тысяча тенге;
Жандосовскому сельскому округу 56801 тысяча тенге;
Умтылскому сельскому округу 94677 тысяч тенге;
Шамалганскому сельскому округу 142621 тысяча тенге;
Иргелинскому сельскому округу 225992 тысячи тенге;
Айтейскому сельскому округу 39872 тысячи тенге.".

Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 22-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 ақпандағы № 25-3 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 15 наурызда № 4557 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының "Қарасай ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 22-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4469 тіркелген, 2018 жылдың 20 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 3-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 15514357 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 10529480 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 193200 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 257000 мың теңге;
трансферттер түсімі 4534677 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2190643 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 851484 мың теңге;
2) шығындар 16780535 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 891774 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 916940 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 25166 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2157952 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2157952 мың теңге.".
"3. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте қала, ауылдық округтері бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемі 1492550 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Қаскелең қаласына 578518 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округіне 40295 мың теңге;
Елтай ауылдық округіне 68980 мың теңге;
Жаңашамалған ауылдық округіне 97519 мың теңге;
Райымбек ауылдық округіне 105584 мың теңге;
Бірінші Май ауылдық округіне 41691 мың теңге;
Жандосов ауылдық округіне 56801 мың теңге;
Ұмтыл ауылдық округіне 94677 мың теңге;
Шамалған ауылдық округіне 142621 мың теңге;
Іргелі ауылдық округіне 225992 мың теңге;
Әйтей ауылдық округіне 39872 мың теңге.".

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Карасайского районного маслихата "По экономике, бюджету, трудоустройству, развитию предпринимательства и социальной инфраструктуры".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Карасайского
районного маслихата Б. Айнабеков
Секретарь Карасайского районного маслихата А. Кошкимбаев

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарасай аудандық мәслихатының "Экономика, бюджет, жұмыспен қамту, кәсіпкерлік пен инфрақұрылымдарды дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қарасай аудандық мәслихатының сессия төрағасы Б. Айнабеков
Қарасай аудандық мәслихатының хатшысы А. Көшкімбаев

Приложение 1 к решению Карасайского районного маслихата от "26" февраля 2018 года № 25-3 "О внесений изменений в решение Карасайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 22-3 "О бюджете Карасайского района на 2018-2020 годы"
Приложение 1 к решению Карасайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 22-3 "О бюджете Карасайского района на 2018-2020 годы"
Районный бюджет на 2018 год
Категории
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
I. Доходы

Қарасай аудандық мәслихатының 2018 жылғы "26" ақпандағы "Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 22-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 25-3 шешіміне 1-қосымша
Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 22-3 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. Кiрiстер