О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 22-3 "О бюджете Карасайского района на 2018-2020 годы"
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 1 августа 2018 года № 32-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 августа 2018 года № 4788
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного маслихата "О бюджете Карасайского района на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 22-3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4469, опубликован 20 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 18827398 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 10748763 тысячи тенге;
неналоговые поступления 193200 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 557000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 7328435 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4094289 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1979642 тысячи тенге;
2) затраты 20093575 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 891774 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 916940 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 25166 тысяч тенге.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 22-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 1 тамыздағы № 32-3 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 16 тамызда № 4788 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының "Қарасай ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 22-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4469 тіркелген, 2018 жылдың 20 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 18827398 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 10748763 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 193200 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 557000 мың теңге;
трансферттер түсімі 7328435 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4094289 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 1979642 мың теңге;
2) шығындар 20093575 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 891774 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 916940 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 25166 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2157951 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2157951 тысяча тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Карасайского районного маслихата "По экономике, бюджету, трудоустройству, развитию предпринимательства и социальной инфраструктуры".

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2157951 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2157951 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарасай аудандық мәслихатының "Экономика, бюджет, жұмыспен қамту, кәсіпкерлік пен әлеуметтік инфрақұрылымдарды дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Карасайского районного маслихата Д. Клышпаева
Секретарь Карасайского районного маслихата А. Кошкимбаев
Приложение к решению Карасайского районного маслихата от "01" августа 2018 года № 32-3 "О внесений изменений в решение Карасайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 22-3 "О бюджете Карасайского района на 2018-2020 годы"

4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қарасай аудандық мәслихатының сессия төрағасы Д. Клышпаева
Қарасай аудандық мәслихатының хатшысы А. Көшкімбаев
Қарасай аудандық мәслихатының 2018 жылғы "01" тамыздағы "Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 22-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 32-3 шешіміне қосымша