О признании утратившим силу решения Карасайского районного маслихата от 28 апреля 2018 года № 28-5 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Карасайскому району на 2018-2019 годы"
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 8 августа 2018 года № 33-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 сентября 2018 года № 4822
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Карасайского районного маслихата "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Карасайскому району на 2018-2019 годы" от 28 апреля 2018 года № 28-5 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4689, опубликован 18 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Карасайского районного маслихата К. Абилбекова.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Карасайского районного маслихата К. Баяманов
Секретарь Карасайского районного маслихата А. Кошкимбаев

Қарасай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 сәуірдегі "Қарасай ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" № 28-5 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 8 тамыздағы № 33-5 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 11 қыркүйекте № 4822 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының "Қарасай ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" 2018 жылғы 28 сәуірдегі № 28-5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4689 тіркелген, 2018 жылдың 18 мамырында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарасай аудандық мәслихаты аппаратының басшысы Қ. Әбілбековке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихатының сессия төрағасы Қ. Баяманов
Қарасай аудандық мәслихатының хатшысы А. Көшкімбаев