О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 26-109 "О бюджете Каратальского района на 2018-2020 годы"
Решение Каратальского районного маслихата Алматинской области от 25 апреля 2018 года № 33-144. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 мая 2018 года № 4693
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратальского районного маслихата "О бюджете Каратальского района на 2018-2020 годы" от 21 декабря 2017 года № 26-109 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4467, опубликован 19 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 5778245 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 193960 тысяч тенге;
неналоговые поступления 4000 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 4000 тысячи тенге;
поступления трансфертов 5576285 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1328289 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 745156 тысяч тенге;
субвенции 3502840 тысяч тенге;
2) затраты 5808940 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 21114 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 36075 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 14961 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 51810 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 51810 тысяч тенге.".
"3. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты города районного значения, сельских округов, в сумме 104492 тысячи тенге, в том числе:
городу Уштобе 22598 тысяч тенге;
Бастобинскому сельскому округу 19529 тысяч тенге;
Балпыкскому сельскому округу 16407 тысяч тенге;
Сельскому округу Жолбарыс батыр 29053 тысячи тенге;
Ескельдинскому сельскому округу 16905 тысяч тенге.".

Қаратал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 26-109 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 сәуірдегі № 33-144 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 11 мамырда № 4693 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал аудандық мәслихатының "Қаратал ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 26-109 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4467 тіркелген, 2018 жылдың 19 қаңтарында "Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 3-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5778245 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 193960 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 4000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 4000 мың теңге;
трансферттер түсімі 5576285 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1328289 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 745156 мың теңге;
субвенциялар 3502840 мың теңге;
2) шығындар 5808940 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 21114 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 36075 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 14961 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 51810 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 51810 мың теңге.".
"3. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қаланың, ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 104492 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Үштөбе қаласына 22598 мың теңге;
Бастөбе ауылдық округіне 19529 мың теңге;
Балпық ауылдық округіне 16407 мың теңге;
Жолбарыс батыр ауылдық округіне 29053 мың теңге;
Ескелді ауылдық округіне 16905 мың теңге.".

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каратальского районного маслихата "По вопросам планирования, бюджета, хозяйственной деятельности, строительства, землепользования, охраны природы и рационального использования природных ресурсов".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии районного маслихата Т. Цой
Секретарь Каратальского районного маслихата Б. Смаилов

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратал аудандық мәслихаттың "Жоспарлау, бюджет, шаруашылық қызмет, құрылыс, жерді пайдалану, табиғат қорғау және табиғи қорды ұтымды пайдалану мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық маслихатының сессия төрағасы Т. Цой
Қаратал аудандық мәслихатының хатшысы Б. Смаилов

Приложение к решению Каратальского районного маслихата от "25" апреля 2018 года № 33-144 "О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 26-109 "О бюджете Каратальского района на 2018-2020 годы"
Приложение 1 к решению Каратальского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 26-109 "О бюджете Каратальского района на 2018-2020 годы"
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс

Қаратал аудандық мәслихатының 2018 жылғы "25" сәуірдегі "Қаратал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 26-109 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 33-144 шешіміне қосымша
Қаратал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 26-109 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың тенге)
Сынып
Атауы
Ішкі сынып