О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 26-109 "О бюджете Каратальского района на 2018-2020 годы"
Решение Каратальского районного маслихата Алматинской области от 21 ноября 2018 года № 44-168. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 ноября 2018 года № 4879
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратальского районного маслихата "О бюджете Каратальского района на 2018-2020 годы" от 21 декабря 2017 года № 26-109 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4467, опубликован 19 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 6251155 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 172560 тысяч тенге;
неналоговые поступления 7000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 8900 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6062695 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1829070 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 730785 тысяч тенге;
субвенции 3502840 тысяч тенге;
2) затраты 6281851 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 19910 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 34871 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов 14961 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 50606 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 50606 тысяч тенге.";
"3. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты города районного значения, сельских округов, в сумме 114603 тысячи тенге, в том числе:
городу Уштобе 34453 тысячи тенге;
Бастобинскому сельскому округу 19400 тысяч тенге;
Балпыкскому сельскому округу 16931 тысяча тенге;
сельскому округу Жолбарыс батыр 29300 тысяч тенге;
Ескельдинскому сельскому округу 14519 тысяч тенге.".

Қаратал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 26-109 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 қарашадағы № 44-168 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 23 қарашада № 4879 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал аудандық мәслихатының "Қаратал ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 26-109 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4467 тіркелген, 2018 жылдың 19 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 3-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6251155 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 172560 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 7000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 8900 мың теңге;
трансферттер түсімі 6062695 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1829070 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 730785 мың теңге;
субвенциялар 3502840 мың теңге;
2) шығындар 6281851 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 19910 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 34871 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 14961 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 50606 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 50606 мың теңге.";
"3. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қаланың, ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 114603 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Үштөбе қаласына 34453 мың теңге;
Бастөбе ауылдық округіне 19400 мың теңге;
Балпық ауылдық округіне 16931 мың теңге;
Жолбарыс батыр ауылдық округіне 29300 мың теңге;
Ескелді ауылдық округіне 14519 мың теңге.".

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каратальского районного маслихата "По вопросам планирования, бюджета, хозяйственной деятельности, строительства, землепользования, охраны природы и рационального использования природных ресурсов".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Каратальского районного маслихата Г. Куйкалакова
Секретарь Каратальского районного маслихата Б. Смаилов

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратал аудандық мәслихатының "Жоспарлау, бюджет, шаруашылық қызмет, құрылыс, жерді пайдалану, табиғат қорғау және табиғи қорды ұтымды пайдалану мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық мәслихатының сессия төрағасы Г. Куйкалакова
Қаратал аудандық мәслихатының хатшысы Б. Смаилов

Приложение к решению Каратальского районного маслихата от 21 ноября 2018 года № 44-168 "О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 26-109"О бюджете Каратальского района на 2018-2020 годы"
Приложение 1 к решению Каратальского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 26-109 "О бюджете Каратальского района на 2018-2020 годы"
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс

Қаратал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 қарашадағы "Қаратал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 26-109 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 44-168 шешіміне қосымша
Қаратал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 26-109 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың тенге)
Сынып
Атауы
Ішкі сынып