О признании утратившим силу решения Кербулакского районного маслихата "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Кербулакскому району на 2018-2019 годы" от 5 апреля 2018 года № 30-161
Решение Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 23 июля 2018 года № 36-182. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 8 августа 2018 года № 4778
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Кербулакского районного маслихата "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Кербулакскому району на 2018-2019 годы" от 5 апреля 2018 года № 30-161 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4652, опубликован 02 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Кербулакского районного маслихата Иманбаева Амангельды Турысбековича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата М. Айнабеков
Секретарь
районного маслихата Б. Рысбеков

Кербұлақ аудандық мәслихатының "Кербұлақ ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" 2018 жылғы 5 сәуірдегі № 30-161 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 шілдедегі № 36-182 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 8 тамызда № 4778 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының "Кербұлақ аудан бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" 2018 жылғы 5 сәуірдегі № 30-161 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4652 тіркелген, 2018 жылдың 02 мамырында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Кербұлақ аудандық мәслихаты аппаратының басшысы Иманбаев Амангельды Турысбековичке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының
сессия төрағасы М. Айнабеков
Аудандық мәслихатының хатшысы Б. Рысбеков