О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 22-123 "О бюджете Кербулакского района на 2018-2020 годы"
Решение Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 6 августа 2018 года № 37-195. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 августа 2018 года № 4801
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кербулакского районного маслихата "О бюджете Кербулакского района на 2018-2020 годы" от 21 декабря 2017 года № 22-123 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4472, опубликован 24 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 3, 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 7 932 356 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 254 458 тысяч тенге;
неналоговые поступления 16 706 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 12 700 тысяч тенге;
поступление трансфертов 7 648 492 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1 656 279 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1 259 453 тысячи тенге;
субвенции 4 732 760 тысяч тенге;
2) затраты 7 954 135 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 29 973 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 57 720 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 27 747 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 51 752 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 51 752 тысячи тенге.";
"3. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 19 095 тысяч тенге, согласно приложению 4 к настоящему решению.";
"4. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов, в сумме 175 443 тысячи тенге, в том числе:
Талдыбулакскому сельскому округу 9 062 тысячи тенге;
Алтынемелскому сельскому округу 14 697 тысяч тенге;
Когалинскому сельскому округу 28 673 тысячи тенге;
Коксускому сельскому округу 13 863 тысячи тенге;

Кербұлақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 22-123 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 6 тамыздағы № 37-195 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 28 тамызда № 4801 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының "Кербұлақ ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 22-123 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4472 тіркелген, 2018 жылдың 24 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 3, 4-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 7 932 356 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 254 458 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 16 706 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 12 700 мың теңге;
трансферттер түсімі 7 648 492 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1 656 279 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 1 259 453 мың теңге;
субвенциялар 4 732 760 мың теңге;
2) шығындар 7 954 135 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 29 973 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 57 720 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 27 747 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 51 752 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 51 752 мың теңге.";
"3. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес, 19 095 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.";
"4. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 175 443 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Талдыбұлақ ауылдық округіне 9 062 мың теңге;
Алтынемел ауылдық округіне 14 697 мың теңге;
Қоғалы ауылдық округіне 28 673 мың теңге;
Көксу ауылдық округіне 13 863 мың теңге;

Шубарскому сельскому округу 15 049 тысяч тенге;
Карашокинскому сельскому округу 36 148 тысяч тенге;
Басшийскому сельскому округу 23 510 тысячи тенге;
Шанханайскому сельскому округу 17 860 тысяч тенге;
Сарыозекскому сельскому округу 897 тысяч тенге;
Жайнак батырскому сельскому округу 15 684 тысячи тенге.".
2. Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономике и бюджету района, налогу, поддержке малого и среднего предпринимательства, коммунального хозяйства, озеленению и оказанию услуг населению".

Шұбар ауылдық округіне 15 049 мың теңге;
Қарашоқы ауылдық округіне 36 148 мың теңге;
Басши ауылдық округіне 23 510 мың теңге;
Шанханай ауылдық округіне 17 860 мың теңге;
Сарыөзек ауылдық округіне 897 мың теңге;
Жайнақ батыр ауылдық округіне 15 684 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Аудан экономикасы мен бюджеті, салық, кіші және орта кәсіпкерлікті қолдау, коммуналдық шаруашылық, көгалдандыру және халыққа қызмет көрсету жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Кербулакского
районного маслихата М. Нурелов
Секретарь Кербулакского
районного маслихата Б. Рысбеков
Приложение 1 к решению Кербулакского районного маслихата от " 6 " августа 2018 года № 37-195 "О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 22-123 "О бюджете Кербулакского района на 2018 -2020 годы"

4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кербұлақ аудандық мәслихатының
сессия төрағасы М. Нұрелов
Кербұлақ аудандық
мәслихатының хатшысы Б. Рысбеков
Кербұлақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы "6" тамыздағы "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 22-123 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 37-195 шешіміне 1-қосымша