О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 26 декабря 2017 года № 25-1 "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2018-2020 годы"
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 16 марта 2018 года № 28-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 марта 2018 года № 4587
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Коксуского района "О бюджете сельских округов Коксуского района на 2018-2020 годы" от 26 декабря 2017 года № 25-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4498, опубликован 23 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Балпыкского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 291507 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 119413 тысяч тенге;
поступления целевых текущих трансфертов 132538 тысяч тенге;
субвенция 39489 тысяч тенге;
2) затраты 291507 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.".
"2. Утвердить бюджет Жарлыозекского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 42847 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4190 тысяч тенге;
поступления целевых текущих трансфертов 20384 тысячи тенге;
субвенция 18273 тысячи тенге;
2) затраты 42847 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.".
"3. Утвердить бюджет Лабасинского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 80131 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 8558 тысяч тенге;
поступления целевых текущих трансфертов 53534 тысячи тенге;
субвенция 17988 тысяч тенге;

Көксу ауданы мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 28-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 26 наурызда № 4587 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "ҚазақстанРеспубликасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 25-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4498 тіркелген, 2018 жылдың 23 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 - тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын.
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Балпық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 291507 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 119413 мың теңге;
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 132538 мың теңге;
субвенциялар 39489 мың теңге;
2) шығындар 291507 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.".
"2. 2018-2020 жылдарға арналған Жарлыөзек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 42847 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4190 мың теңге;
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 20384 мың теңге;
субвенциялар 18273 мың теңге;
2) шығындар 42847 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.".
"3. 2018-2020 жылдарға арналған Лабасы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 80131 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 8558 мың теңге;
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 53534 мың теңге;
субвенциялар 17988 мың теңге;

2) затраты 80131 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.".
"4. Утвердить бюджет Мукрынского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 182935 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5346 тысяч тенге;
поступления целевых текущих трансфертов 48881 тысяча тенге;
субвенция 128708 тысяч тенге;
2) затраты 182935 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.".
"5. Утвердить бюджет Муканчинского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 47763 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 6495 тысяч тенге;
поступления целевых текущих трансфертов 23317 тысячи тенге;
субвенция 16940 тысяч тенге;
2) затраты 47763 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.".
"6. Утвердить бюджет Алгабасского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 37432 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 3482 тысячи тенге;
поступления целевых текущих трансфертов 18425 тысяч тенге;
субвенция 15525 тысяч тенге;
2) затраты 37432 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.".
"7. Утвердить бюджет Енбекшинского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 42642 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4688 тысяч тенге;
поступления целевых текущих трансфертов 19262 тысячи тенге;
субвенция 18664 тысячи тенге;
2) затраты 42642 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;

2) шығындар 80131 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.".
"4. 2018-2020 жылдарға арналған Мұқыры ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 182935 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5346 мың теңге;
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 48881 мың теңге;
субвенциялар 128708 мың теңге;
2) шығындар 182935 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.".
"5. 2018-2020 жылдарға арналған Мұқаншы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 47763 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6495 мың теңге;
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 23317 мың теңге;
субвенциялар 16940 мың теңге;
2) шығындар 47763 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.".
"6. 2018-2020 жылдарға арналған Алғабас ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 37432 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3482 мың теңге;
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 18425 мың теңге;
субвенциялар 15525 мың теңге;
2) шығындар 37432 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.".
"7. 2018-2020 жылдарға арналған Еңбекші ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 42642 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4688 мың теңге;
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 19262 мың теңге;
субвенциялар 18664 мың теңге;
2) шығындар 42642 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата Коксуского района "По экономическому развитию района, местному бюджету, охраны природы и вопросам сельского хозяйства".

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Көксу ауданы мәслихатының "Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии маслихата
Коксуского района К. Алпысбаев
Секретарь маслихата
Коксуского района А. Досымбеков
Приложение 1 к решению маслихата Коксуского района "16" марта 2018 года № 28-1 "О внесении изменений в решение маслихата Коксуского районного от 26 декабря 2017 года № 25-1 "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2018-2020 годы"

4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихаты
сессиясының төрағасы К. Алпысбаев
Көксу ауданы
мәслихатының хатшысы А. Досымбеков
Көксу ауданы мәслихатының 2018 жылғы "16" наурыздағы "Көксу ауданы мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 28-1 шешіміне 1 - қосымша

6. Финансирование дефицита (использование профицита ) бюджета
0
Приложение 6 к решению маслихата Коксуского района "16" марта 2018 года № 28-1 "О внесении изменений в решение маслихата Коксуского районного от 26 декабря 2017 года № 25-1 "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2018-2020 годы"
Приложение 16 к решению маслихата Коксуского района от 26 декабря 2017 года № 25-1 "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Алгабасского сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Көксу ауданы мәслихатының 2018 жылғы "16" наурыздағы "Көксу ауданы мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №28-1 шешіміне 6 - қосымша
Көксу ауданы мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 25-1 шешіміне 16 - қосымша
2018 жылға арналған Алғабас ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың тенге)
Сынып
Атауы
Iшкi сынып