О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 22 декабря 2017 года № 24-1 "О бюджете Коксуского района на 2018-2020 годы"
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 27 апреля 2018 года № 30-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 мая 2018 года № 4688
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Коксуского района "О бюджете Коксуского района на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 24-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4475, опубликован 22 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 5495405 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 103445 тысяч тенге;
неналоговые поступления 5520 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 3305 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5347135 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1292643 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 574412 тысячи тенге;
субвенции 3480080 тысяч тенге;
2) затраты 5492561 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 99372 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 129870 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 30498 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 132528 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 132528 тысяч тенге.".

Көксу ауданы мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 24-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 сәуірдегі № 30-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 11 мамырда № 4688 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының "Көксу ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 24-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4475 тіркелген, 2018 жылдың 22 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5495405 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 103445 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 5520 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 3305 мың теңге;
трансферттер түсімі 5347135 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1292643 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 574412 мың теңге;
субвенциялар 3480080 мың теңге;
2) шығындар 5492561 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 99372 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 129870 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 30498 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 132528 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 132528 мың теңге.".

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата Коксуского района "По экономическому развитию района, местному бюджету, охраны природы и вопросам сельского хозяйства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
маслихата Коксуского района М. Каблисанов
Секретарь маслихата
Коксуского района А. Досымбеков

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Көксу ауданы мәслихатының "Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихатының
сессия төрағасы М. Каблисанов
Көксу ауданы мәслихатының
хатшысы А. Досымбеков

Приложение к решению маслихата Коксуского района "27" апреля 2018 года № 30-1 "О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 22 декабря 2017 года № 24-1 "О бюджете Коксуского района на 2018-2020 годы"
Приложение 1 к решению маслихата Коксуского района от 22 декабря 2017 года № 24-1 "О бюджете Коксуского района на 2018-2020 годы"
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

Көксу ауданы мәслихатының 2018 жылғы "27" сәуірдегі "Көксу ауданы мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 24-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 30-1 шешіміне қосымша
Көксу ауданы мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 24-1 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың тенге)
Сынып
Атауы
Iшкi сынып