О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 30-148 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2018–2020 годы"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 5 марта 2018 года № 33-156. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 марта 2018 года № 4575
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 30-148 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2018-2020 годы" (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4481, опубликован 16 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кегенского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 184446 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 35434 тысячи тенге;
поступления трансфертов 149012 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 87455 тысяч тенге;
субвенции 61557 тысяч тенге;
2) затраты 184446 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
"2. Утвердить бюджет Жаланашского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 51331 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 11823 тысячи тенге;
поступления трансфертов 39508 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 27024 тысячи тенге;
субвенции 12484 тысячи тенге;
2) затраты 51331 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
"3. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

Райымбек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 30-148 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 наурыздағы № 33-156 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 19 наурызда № 4575 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 30-148 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4481 тіркелген, 2018 жылдың 16 ақпанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Кеген ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 184446 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 35434 мың теңге;
трансферттер түсімдері 149012 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 87455 мың теңге;
субвенциялар 61557 мың теңге;
2) шығындар 184446 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
"2. 2018-2020 жылдарға арналған Жалаңаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 51331 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 11823 мың теңге;
трансферттер түсімдері 39508 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 27024 мың теңге;
субвенциялар 12484 мың теңге;
2) шығындар 51331 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
"3. 2018-2020 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 56779 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4956 тысяч тенге;
неналоговые поступления 796 тысяч тенге;
поступления трансфертов 51027 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 34792 тысячи тенге;
субвенции 16235 тысяч тенге;
2) затраты 56779 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
"4. Утвердить бюджет Жылысайского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 19106 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4015 тысяч тенге;
неналоговые поступления 3 тысячи тенге;
поступления трансфертов 15088 тысяч тенге, в том числе:
субвенции 15088 тысяч тенге;
2) затраты 19106 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
"5. Утвердить бюджет Карабулакского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 21758 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5746 тысяч тенге;
неналоговые поступления 576 тысяч тенге;
поступления трансфертов 15436 тысяч тенге, в том числе:
субвенции 15436 тысяч тенге;
2) затраты 21758 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
"6. Утвердить бюджет Кайнарского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 24879 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4678 тысяч тенге;
неналоговые поступления 6 тысяч тенге;
поступления трансфертов 20195 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4000 тысяч тенге;
субвенции 16195 тысяч тенге;
2) затраты 24879 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
"8. Утвердить бюджет Карасазского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

1) кірістер 56779 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4956 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 796 мың теңге;
трансферттер түсімдері 51027 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 34792 мың теңге;
субвенциялар 16235 мың теңге;
2) шығындар 56779 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
"4. 2018-2020 жылдарға арналған Жылысай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 19106 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4015 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 3 мың теңге;
трансферттер түсімдері 15088 мың теңге, оның ішінде:
субвенциялар 15088 мың теңге;
2) шығындар 19106 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
"5. 2018-2020 жылдарға арналған Қарабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 21758 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5746 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 576 мың теңге;
трансферттер түсімдері 15436 мың теңге, оның ішінде:
субвенциялар 15436 мың теңге;
2) шығындар 21758 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
"6. 2018-2020 жылдарға арналған Қайнар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 24879 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4678 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 6 мың теңге;
трансферттер түсімдері 20195 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4000 мың теңге;
субвенциялар 16195 мың теңге;
2) шығындар 24879 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
"8. 2018-2020 жылдарға арналған Қарасаз ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 24459 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4897 тысяч тенге;
неналоговые поступления 20 тысяч тенге;
поступления трансфертов 19542 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4000 тысяч тенге;
субвенции 15542 тысячи тенге;
2) затраты 24459 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
"10. Утвердить бюджет Нарынкольского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 79198 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 23584 тысячи тенге;
неналоговые поступления 48 тысяч тенге;
поступления трансфертов 55566 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 48299 тысяч тенге;
субвенции 7267 тысяч тенге;
2) затраты 79198 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
"11. Утвердить бюджет Сарыжазского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 31, 32, 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 32394 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 7358 тысяч тенге;
поступления трансфертов 25036 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 6500 тысяч тенге;
субвенции 18536 тысяч тенге;
2) затраты 32394 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
"12. Утвердить бюджет Сумбинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 34, 35, 36 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 27620 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 8314 тысяч тенге;
поступления трансфертов 19306 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 5237 тысяч тенге;
субвенции 14069 тысяч тенге;
2) затраты 27620 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
"14. Утвердить бюджет Узак батырского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 40, 41, 42 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

1) кірістер 24459 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4897 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 20 мың теңге;
трансферттер түсімдері 19542 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4000 мың теңге;
субвенциялар 15542 мың теңге;
2) шығындар 24459 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
"10. 2018-2020 жылдарға арналған Нарынқол ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 79198 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 23584 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 48 мың теңге;
трансферттер түсімдері 55566 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 48299 мың теңге;
субвенциялар 7267 мың теңге;
2) шығындар 79198 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
"11. 2018-2020 жылдарға арналған Сарыжаз ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32, 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 32394 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7358 мың теңге;
трансферттер түсімдері 25036 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 6500 мың теңге;
субвенциялар 18536 мың теңге;
2) шығындар 32394 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
"12. 2018-2020 жылдарға арналған Сүмбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 34, 35, 36-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 27620 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 8314 мың теңге;
трансферттер түсімдері 19306 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 5237 мың теңге;
субвенциялар 14069 мың теңге;
2) шығындар 27620 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
"14. 2018-2020 жылдарға арналған Ұзақ батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 40, 41, 42-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 19742 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4386 тысяч тенге;
неналоговые поступления 8 тысяч тенге;
поступления трансфертов 15348 тысяч тенге, в том числе:
субвенции 15348 тысяч тенге;
2) затраты 19742 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
"15. Утвердить бюджет Узынбулакского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 43, 44, 45 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 54136 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4857 тысяч тенге;
неналоговые поступления 1748 тысяч тенге;
поступления трансфертов 47531 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 30000 тысяч тенге;
субвенции 17531 тысяча тенге;
2) затраты 54136 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
"16. Утвердить бюджет Шалкодинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 46, 47, 48 к настоящему решению соответственно,
в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 19822 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4928 тысяч тенге;
неналоговые поступления 126 тысяч тенге;
поступления трансфертов 14768 тысяч тенге, в том числе:
субвенции 14768 тысяч тенге;
2) затраты 19822 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Приложение 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Приложение 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.
6. Приложение 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему решению.
7. Приложение 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему решению.
8. Приложение 22 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 7 к настоящему решению.
9. Приложение 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 8 к настоящему решению.

1) кірістер 19742 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4386 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 8 мың теңге;
трансферттер түсімдері 15348 мың теңге, оның ішінде:
субвенциялар 15348 мың теңге;
2) шығындар 19742 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
"15. 2018-2020 жылдарға арналған Ұзынбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 43, 44, 45-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 54136 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4857 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 1748 мың теңге;
трансферттер түсімдері 47531 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 30000 мың теңге;
субвенциялар 17531 мың теңге;
2) шығындар 54136 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
"16. 2018-2020 жылдарға арналған Шәлкөде ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 46, 47, 48-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 19822 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4928 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 126 мың теңге;
трансферттер түсімдері 14768 мың теңге, оның ішінде:
субвенциялар 14768 мың теңге;
2) шығындар 19822 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Көрсетілген шешімнің 7-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Көрсетілген шешімнің 10-қосымшасы осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
6. Көрсетілген шешімнің 13-қосымшасы осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
7. Көрсетілген шешімнің 16-қосымшасы осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
8. Көрсетілген шешімнің 22-қосымшасы осы шешімнің 7-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
9. Көрсетілген шешімнің 28-қосымшасы осы шешімнің 8-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

15. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Райымбекского районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".
16. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Райымбекского районного
маслихата Е. Бестибаев
Секретарь Райымбекского
районного маслихата Е. Кудабаев

15. Осы шешімнің орындалуын бақылау Райымбек аудандық мәслихатының "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
16. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Райымбек аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Е. Бестибаев
Райымбек аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Кудабаев

Приложение 1 к решению Райымбекского районного маслихата от 5 марта 2018 года № 33-156 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 30-148 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2018-2020 годы"
Приложение 1 к решению Райымбекского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 30-148 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Кегенского сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

Райымбек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 наурыздағы "Райымбек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 30-148 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 33-156 шешіміне 1-қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 30-148 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған Кеген ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 2 к решению Райымбекского районного маслихата от 5 марта 2018 года № 33-156 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 30-148 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2018-2020 годы"
Приложение 4 к решению Райымбекского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 30-148 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Жаланашского сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Райымбек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 наурыздағы "Райымбек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 30-148 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 33-156 шешіміне 2-қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 30-148 шешіміне 4-қосымша
2018 жылға арналған Жалаңаш ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер