О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 29-140 "О бюджете Райымбекского района на 2018-2020 годы"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 28 апреля 2018 года № 38-181. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 10 мая 2018 года № 4686
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 29-140 "О бюджете Райымбекского района на 2018-2020 годы" (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4478, опубликован от 6 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 9767575 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 142903 тысячи тенге;
неналоговые поступления 9403 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 10534 тысячи тенге;
поступления трансфертов 9604735 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2262800 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1051790 тысяч тенге;
субвенции 6290145 тысяч тенге;
2) затраты 9825774 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 60959 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 97403 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 36444 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 119158 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 119158 тысяч тенге.";
"3. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов, в том числе на:
капитальные расходы государственных органов;
дошкольному воспитанию и обучению и организацию медицинского обслуживания в организациях дошкольного воспитания и обучения;
организацию водоснабжения населенных пунктов;
обеспечение санитарии населенных пунктов;
благоустройству и озеленению населенных пунктов;
обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах;
реализацию мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года;
Распределение указанных трансфертов бюджетам сельских округов определяются на основании постановления акимата Райымбекского района.".

Райымбек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 29-140 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 сәуірдегі № 38-181 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 10 мамырда № 4686 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының "Райымбек ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 29-140 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4478 тіркелген, 2018 жылдың 6 ақпанында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 3-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 9767575 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 142903 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 9403 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 10534 мың теңге;
трансферттер түсімі 9604735 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2262800 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1051790 мың теңге;
субвенциялар 6290145 мың теңге;
2) шығындар 9825774 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 60959 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 97403 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 36444 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 119158 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 119158 мың теңге.";
"3. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
мемлекеттік органдардың күрделі шығыстарына;
мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту және мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарында медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыруға;
елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға;
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге;
елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға;
аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге;
өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыруға;
Көрсетілген трансферттерді ауылдық округтердің бюджеттеріне бөлу Райымбек ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.".

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Райымбекского районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Райымбекского районного
маслихата Н. Алиев
Секретарь Райымбекского
районного маслихата Е. Кудабаев

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Райымбек аудандық мәслихаттың "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Райымбек аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Н. Алиев
Райымбек аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Кудабаев

Приложение к решению Райымбекского районного маслихата от 28 апреля 2018 года № 38-181 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 29-140 "О бюджете Райымбекского района на 2018-2020 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Райымбекского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 29-140 "О бюджете Райымбекского района на 2018-2020 годы"
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

Райымбек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 сәуірдегі "Райымбек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 29-140 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 38-181 шешіміне қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 29-140 шешімімен бекітілген 1-қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер