О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 6-28-182 "О бюджетах города Жаркент и сельских округов Панфиловского района на 2018-2020 годы"
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 27 февраля 2018 года № 6-31-201. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 марта 2018 года № 4548
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата "О бюджетах города Жаркент и сельских округов Панфиловского района на 2018-2020 годы" от 26 декабря 2017 года № 6-28-182 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4477, опубликован 25 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 6, 13 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Жаркент на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 598780 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 524329 тысяч тенге;
поступления трансфертов 74451 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 74451 тысяча тенге;
2) затраты 598780 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.".
"6. Утвердить бюджет Коктальского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 86760 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7196 тысяч тенге;
поступления трансфертов 79564 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 53271 тысяча тенге;
субвенция 26293 тысячи тенге;
2) затраты 86760 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.".
"13. Утвердить бюджет Ушаральского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 37, 38, 39 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

Панфилов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "Панфилов ауданының Жаркент қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 6-28-182 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 ақпандағы № 6-31-201 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 13 наурызда № 4548 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов ауданының Жаркент қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 6-28-182 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4477 тіркелген, 2018 жылдың 25 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 6, 13-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Жаркент қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 598780 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 524329 мың теңге;
трансферттер түсімі 74451 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 74451 мың теңге;
2) шығындар 598780 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.".
"6. 2018-2020 жылдарға арналған Көктал ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 86760 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7196 мың теңге;
трансферттер түсімі 79564 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 53271 мың теңге;
субвенциялар 26293 мың теңге;
2) шығындар 86760 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге."
"13. 2018-2020 жылдарға арналған Үшарал ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 37, 38, 39-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Приложение 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономики, аграрным, предпринимательства, производства, автомобильных дорог и строительства".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 16-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Көрсетілген шешімнің 37-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихатының "Бюджет, экономика, аграрлық, кәсіпкерлік, өндіріс, автокөлік жолдары және құрылыс мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Панфиловского
районного маслихата У. Бегимбекова
Секретарь Панфиловского районного маслихата Е. Шокпаров
Приложение 1 к решению Панфиловского районного маслихата от "27" февраля 2018 года № 6-31-201 "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 6-28-182 "О бюджетах города Жаркент и сельских округов Панфиловского района на 2018-2020 годы"

6. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық мәслихатының
сессиясы төрағасы Ұ. Бегімбекова
Панфилов аудандық мәслихатының хатшысы Е. Шоқпаров
Панфилов аудандық мәслихатының 2018 жылғы "27" ақпандағы "Панфилов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "Панфилов ауданының Жаркент қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 6-28-182 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6-31-201 шешіміне 1-қосымша