О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 6-28-182 "О бюджетах города Жаркент и сельских округов Панфиловского района на 2018-2020 годы"
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 13 августа 2018 года № 6-40-246. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 сентября 2018 года № 4825
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата "О бюджетах города Жаркент и сельских округов Панфиловского района на 2018-2020 годы" от 26 декабря 2017 года № 6-28-182 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4477, опубликован 25 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Жаркент на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 595806 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 493855 тысяч тенге;
поступления трансфертов 101951 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 101951 тысяча тенге;
2) затраты 595806 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Айдарлинского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 29041 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 3642 тысячи тенге;
поступления трансфертов 25399 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 8021 тысяча тенге;
субвенция 17378 тысяч тенге;
2) затраты 29041 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Баскунчинского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

Панфилов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "Панфилов ауданының Жаркент қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 6-28-182 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 тамыздағы № 6-40-246 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 11 қыркүйекте № 4825 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов ауданының Жаркент қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 6-28-182 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4477 тіркелген, 2018 жылдың 25 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Жаркент қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 595806 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 493855 мың теңге;
трансферттер түсімі 101951 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 101951 мың теңге;
2) шығындар 595806 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.";
"2. 2018-2020 жылдарға арналған Айдарлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 29041 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3642 мың теңге;
трансферттер түсімі 25399 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 8021 мың теңге;
субвенциялар 17378 мың теңге;
2) шығындар 29041 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.";
"3. 2018-2020 жылдарға арналған Басқұншы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 28231 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 3235 тысяч тенге;
поступления трансфертов 24996 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3566 тысяч тенге;
субвенция 21430 тысяч тенге;
2) затраты 28231 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.";
"4. Утвердить бюджет Бирликского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 29746 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2876 тысяч тенге;
поступления трансфертов 26870 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 5638 тысяч тенге;
субвенция 21232 тысячи тенге;
2) затраты 29746 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Жаскентского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 22215 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2844 тысячи тенге;
поступления трансфертов 19371 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2380 тысячи тенге;
субвенция 16991 тысяча тенге;
2) затраты 22215 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.";
"6. Утвердить бюджет Коктальского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 93509 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7746 тысяч тенге;
поступления трансфертов 85763 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 59470 тысяч тенге;
субвенция 26293 тысячи тенге;
2) затраты 93509 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.";
"7. Утвердить бюджет Конуроленского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

1) кірістер 28231 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3235 мың теңге;
трансферттер түсімі 24996 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3566 мың теңге;
субвенциялар 21430 мың теңге;
2) шығындар 28231 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.";
"4. 2018-2020 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 29746 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2876 мың теңге;
трансферттер түсімі 26870 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 5638 мың теңге;
субвенциялар 21232 мың теңге;
2) шығындар 29746 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.";
"5. 2018-2020 жылдарға арналған Жаскент ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 22215 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2844 мың теңге;
трансферттер түсімі 19371 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2380 мың теңге;
субвенциялар 16991 мың теңге;
2) шығындар 22215 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.";
"6. 2018-2020 жылдарға арналған Көктал ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 93509 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7746 мың теңге;
трансферттер түсімі 85763 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 59470 мың теңге;
субвенциялар 26293 мың теңге;
2) шығындар 93509 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.";
"7. 2018-2020 жылдарға арналған Қоңырөлең ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 58709 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2099 тысяч тенге;
поступления трансфертов 56610 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 33383 тысяч тенге;
субвенция 23227 тысяч тенге;
2) затраты 58709 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.";
"8. Утвердить бюджет Пиджимского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 143943 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 6839 тысяч тенге;
поступления трансфертов 137104 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 114591 тысяча тенге;
субвенция 22513 тысяч тенге;
2) затраты 143943 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.";
"9. Утвердить бюджет Сарыбельского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 61585 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3320 тысяч тенге;
поступления трансфертов 58265 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 36791 тысяч тенге;
субвенция 21474 тысячи тенге;
2) затраты 61585 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.";
"10. Утвердить бюджет Талдынского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 31932 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 3302 тысячи тенге;
поступления трансфертов 28630 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 7521 тысяча тенге;
субвенция 21109 тысяч тенге;
2) затраты 31932 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.";
"11. Утвердить бюджет Улкенагашского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 31, 32, 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

1) кірістер 58709 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2099 мың теңге;
трансферттер түсімі 56610 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 33383 мың теңге;
субвенциялар 23227 мың теңге;
2) шығындар 58709 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.";
"8. 2018-2020 жылдарға арналған Пенжім ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 143943 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6839 мың теңге;
трансферттер түсімі 137104 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 114591 мың теңге;
субвенциялар 22513 мың теңге;
2) шығындар 143943 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.";
"9. 2018-2020 жылдарға арналған Сарыбел ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 61585 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3320 мың теңге;
трансферттер түсімі 58265 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 36791 мың теңге;
субвенциялар 21474 мың теңге;
2) шығындар 61585 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.";
"10. 2018-2020 жылдарға арналған Талды ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 31932 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3302 мың теңге;
трансферттер түсімі 28630 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 7521 мың теңге;
субвенциялар 21109 мың теңге;
2) шығындар 31932 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.";
"11. 2018-2020 жылдарға арналған Үлкенағаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32, 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 60359 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2581 тысяча тенге;
поступления трансфертов 57778 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 41129 тысяч тенге;
субвенция 16649 тысяч тенге;
2) затраты 60359 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.";
"12. Утвердить бюджет Улкеншыганского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 34, 35, 36 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 107681 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4563 тысячи тенге;
поступления трансфертов 103118 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 78798 тысяч тенге;
субвенция 24320 тысяч тенге;
2) затраты 107681 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.";
"13. Утвердить бюджет Ушаральского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 37, 38, 39 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 63303 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 3679 тысяч тенге;
поступления трансфертов 59624 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 34029 тысяч тенге;
субвенция 25595 тысяч тенге;
2) затраты 63303 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.";
"14. Утвердить бюджет Шолакайского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 40, 41, 42 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 26742 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 3081 тысяча тенге;
поступления трансфертов 23661 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4122 тысячи тенге;
субвенция 19539 тысяч тенге;
2) затраты 26742 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

1) кірістер 60359 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2581 мың теңге;
трансферттер түсімі 57778 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 41129 мың теңге;
субвенциялар 16649 мың теңге;
2) шығындар 60359 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.";
"12. 2018-2020 жылдарға арналған Үлкеншыған ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 34, 35, 36-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 107681 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4563 мың теңге;
трансферттер түсімі 103118 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 78798 мың теңге;
субвенциялар 24320 мың теңге;
2) шығындар 107681 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.";
"13. 2018-2020 жылдарға арналған Үшарал ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 37, 38, 39-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 63303 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3679 мың теңге;
трансферттер түсімі 59624 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 34029 мың теңге;
субвенциялар 25595 мың теңге;
2) шығындар 63303 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.";
"14. 2018-2020 жылдарға арналған Шолақай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 40, 41, 42-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 26742 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3081 мың теңге;
трансферттер түсімі 23661 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4122 мың теңге;
субвенциялар 19539 мың теңге;
2) шығындар 26742 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

16. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономики, аграрным, предпринимательства, производства, автомобильных дорог и строительства".
17. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Панфиловского районного
маслихата К. Ахметкалиев
Секретарь Панфиловского
районного маслихата Е. Шокпаров
Приложение 1 к решению Панфиловского районного маслихата от "13" августа 2018 года № 6-40-246 "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 6-28-182 "О бюджетах города Жаркент и сельских округов Панфиловского района на 2018-2020 годы"

16. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихатының "Бюджет, экономика, аграрлық, кәсіпкерлік, өндіріс, автокөлік жолдары және құрылыс мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
17. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық мәслихатының
сессиясы төрағасы Қ. Ахметқалиев
Панфилов аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Шоқпаров
Панфилов аудандық мәслихатының 2018 жылғы "13" тамыздағы "Панфилов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "Панфилов ауданының Жаркент қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 6-28-182 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6-40-246 шешіміне 1-қосымша