О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 6-28-182 "О бюджетах города Жаркент и сельских округов Панфиловского района на 2018-2020 годы"
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 28 ноября 2018 года № 6-45-284. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 ноября 2018 года № 4914
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата "О бюджетах города Жаркент и сельских округов Панфиловского района на 2018-2020 годы" от 26 декабря 2017 года № 6-28-182 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4477, опубликован 25 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Жаркент на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 546260 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 442322 тысячи тенге;
неналоговые поступления 382 тысячи тенге;
поступления трансфертов 103556 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 103556 тысяч тенге;
2) затраты 546260 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Баскунчинского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 28231 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 3235 тысяч тенге;
поступления трансфертов 24996 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3566 тысяч тенге;
субвенция 21430 тысяч тенге;
2) затраты 28231 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.";
"6. Утвердить бюджет Коктальского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

Панфилов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "Панфилов ауданының Жаркент қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 6-28-182 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 қарашадағы № 6-45-284 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 29 қарашада № 4914 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов ауданының Жаркент қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 6-28-182 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4477 тіркелген, 2018 жылдың 25 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Жаркент қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 546260 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 442322 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 382 мың теңге;
трансферттер түсімі 103556 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 103556 мың теңге;
2) шығындар 546260 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.";
"3. 2018-2020 жылдарға арналған Басқұншы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 28231 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3235 мың теңге;
трансферттер түсімі 24996 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3566 мың теңге;
субвенциялар 21430 мың теңге;
2) шығындар 28231 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.";
"6. 2018-2020 жылдарға арналған Көктал ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 96334 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 7746 тысяч тенге;
поступления трансфертов 88588 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 62295 тысяч тенге;
субвенция 26293 тысячи тенге;
2) затраты 96334 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.";
"7. Утвердить бюджет Конуроленского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 58709 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2099 тысяч тенге;
поступления трансфертов 56610 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 33383 тысячи тенге;
субвенция 23227 тысяч тенге;
2) затраты 58709 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.";
"8. Утвердить бюджет Пиджимского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 145363 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 6839 тысяч тенге;
поступления трансфертов 138524 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 116011 тысяч тенге;
субвенция 22513 тысяч тенге;
2) затраты 145363 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.";
"9. Утвердить бюджет Сарыбельского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 64089 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3320 тысяч тенге;
поступления трансфертов 60769 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 39295 тысяч тенге;
субвенция 21474 тысячи тенге;
2) затраты 64089 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.";
"10. Утвердить бюджет Талдынского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

1) кірістер 96334 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7746 мың теңге;
трансферттер түсімі 88588 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 62295 мың теңге;
субвенциялар 26293 мың теңге;
2) шығындар 96334 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.";
"7. 2018-2020 жылдарға арналған Қоңырөлең ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 58709 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2099 мың теңге;
трансферттер түсімі 56610 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 33383 мың теңге;
субвенциялар 23227 мың теңге;
2) шығындар 58709 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.";
"8. 2018-2020 жылдарға арналған Пенжім ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 145363 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6839 мың теңге;
трансферттер түсімі 138524 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 116011 мың теңге;
субвенциялар 22513 мың теңге;
2) шығындар 145363 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.";
"9. 2018-2020 жылдарға арналған Сарыбел ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 64089 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3320 мың теңге;
трансферттер түсімі 60769 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 39295 мың теңге;
субвенциялар 21474 мың теңге;
2) шығындар 64089 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.";
"10. 2018-2020 жылдарға арналған Талды ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.";
"15. Предусмотреть в бюджете города Жаркент на 2018 год бюджетные изъятия в районной бюджет в сумме 272950 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 7, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.";
"15. 2018 жылға арналған Жаркент қаласының бюджетінде 272950 мың теңге сомасында аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделсін.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 7, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономики, аграрным, предпринимательства, производства, автомобильных дорог и строительства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Панфиловского районного
маслихата К. Ахметкалиев
Секретарь Панфиловского
районного маслихата Е. Шокпаров
Приложение 1 к решению Панфиловского районного маслихата от "28" ноября 2018 года № 6-45-284 "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 6-28-182 "О бюджетах города Жаркент и сельских округов Панфиловского района на 2018-2020 годы"

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихатының "Бюджет, экономика, аграрлық, кәсіпкерлік, өндіріс, автокөлік жолдары және құрылыс мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Қ. Ахметқалиев
Панфилов аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Шоқпаров
Панфилов аудандық мәслихатының 2018 жылғы "28" қарашадағы "Панфилов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "Панфилов ауданының Жаркент қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 6-28-182 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6-45-284 шешіміне 1-қосымша