О присвоении наименования и переименовании улиц
Решение акима Баскунчинского сельского округа Панфиловского района Алматинской области от 6 декабря 2018 года № 96. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 декабря 2018 года № 4970
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Алмалы Баскунчинского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 26 сентября 2018 года, аким Баскунчинского сельского округа Панфиловского района РЕШИЛ:
1. Присвоить улице № 1 в селе Алмалы Баскунчинского сельского округа наименование "Достык".
2. Переименовать улицу "Жастар-1" в селе Алмалы Баскунчинского сельского округа в улицу "Береке".
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа С. Медетбек

Көшелерге атау беру және қайта атау туралы
Алматы облысы Панфилов ауданы Басқұншы ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 6 желтоқсандағы № 96 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 20 желтоқсанда № 4970 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Басқұншы ауылдық округінің Алмалы ауылы халқының пікірін ескере отырып және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының 2018 жылғы 26 қыркүйектегі қорытындысы негізінде, Панфилов ауданы Басқұншы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Басқұншы ауылдық округінің Алмалы ауылындағы № 1 көшесіне "Достық" атауы берілсін.
2. Басқұншы ауылдық округінің Алмалы ауылындағы "Жастар-1" көшесі "Береке" көшесіне қайта аталсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Округ әкімі С. Медетбек