О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 29-126 "О бюджете Сарканского района на 2018-2020 годы"
Решение Сарканского районного маслихата Алматинской области от 28 февраля 2018 года № 33-147. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 марта 2018 года № 4550
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарканского районного маслихата "О бюджете Сарканского района на 2018-2020 годы" от 21 декабря 2017 года № 29-126 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4462, опубликован 27 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1)доходы 6 230 351 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 290 973 тысячи тенге;
неналоговые поступления 45 334 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 19 616 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5 874 428 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 740 351 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие 1 364 287 тысяч тенге;
субвенции 3 769 790 тысяч тенге;
2) затраты 6 276 215 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 26 757 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 43 290 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 16 533 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 72 621 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 72 621 тысяча тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Сарқан аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 29-126 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы № 33-147 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 14 наурызда № 4550 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан аудандық мәслихатының "Сарқан ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 29-126 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4462 тіркелген, 2018 жылдың 27 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6 230 351 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 290 973 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 45 334 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 19 616 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 5 874 428 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 740 351 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1 364 287 мың теңге;
субвенциялар 3 769 790 мың теңге;
2) шығындар 6 276 215 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 26 757 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 43 290 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 26 757 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 72 621 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 72 621 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Сарканского районного маслихата "По сфере экономики, финансов, налогов и бюджета, развития малого и среднего предпринимательства, аграрных вопросов, экологии".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Сарканского районного маслихата С. Елюбаева
Исполняющий обязанности
секретаря Сарканского
районного маслихата Ж. Игиман
Приложение к решению Сарканского районного маслихата от "28" февраля 2018 года 2018 года № 33-147 "О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 29-126 "О бюджете Сарканского района на 2018-2020 годы"

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Сарқан аудандық мәслихатының "Экономика саласы, қаржы, салық және бюджет, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер, экология жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының
сессия төрағасы С. Елюбаева
Сарқан аудандық
мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы Ж. Игіман
Сарқан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы "Сарқан аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 29-126 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 33-147 шешіміне қосымша