О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 29-126 "О бюджете Сарканского района на 2018-2020 годы"
Решение Сарканского районного маслихата Алматинской области от 26 ноября 2018 года № 49-206. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 ноября 2018 года № 4896
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарканского районного маслихата "О бюджете Сарканского района на 2018-2020 годы" от 21 декабря 2017 года № 29-126 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4462, опубликован 27 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 6 560 558 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 292 830 тысяч тенге;
неналоговые поступления 37 036 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 28 357 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6 202 335 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1 148 776 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1 283 769 тысяч тенге;
субвенции 3 769 790 тысяч тенге;
2) затраты 6 609 923 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 24 841 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 41 374 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 16 533 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 74 206 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 74 206 тысяч тенге.".

Сарқан аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 29-126 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 қарашадағы № 49-206 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 28 қарашада № 4896 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан аудандық мәслихатының "Сарқан ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 29-126 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4462 тіркелген, 2018 жылдың 27 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6 560 558 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 292 830 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 37 036 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 28 357 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 6 202 335 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1 148 776 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1 283 769 мың теңге;
субвенциялар 3 769 790 мың теңге;
2) шығындар 6 609 923 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 24 841 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 41 374 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 16 533 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 74 206 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 74 206 мың теңге.".

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Сарканского районного маслихата "По сфере экономики, финансов, налогов и бюджета, развития малого и среднего предпринимательства, аграрных вопросов, экологии".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Сарканского районного маслихата Ж. Доланбаева
Секретарь Сарканского
районного маслихата К. Абдрахманов
Приложение к решению Сарканского районного маслихата от "26" ноября 2018 года № 49-206 "О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата" от 21 декабря 2017 года № 29-126 "О бюджете Сарканского района на 2018-2020 годы"

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Сарқан аудандық мәслихатының "Экономика саласы, қаржы, салық және бюджет, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер, экология жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Ж. Доланбаева
Сарқан аудандық
мәслихатының хатшысы Қ. Абдрахманов
Сарқан аудандық мәслихатының 2018 жылғы "26" қарашадағы "Сарқан аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 49-206 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 48-200 шешіміне қосымша