О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 22-113 "О бюджете Талгарского района на 2018-2020 годы"
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 26 апреля 2018 года № 29-142. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 мая 2018 года № 4703
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талгарского районного маслихата "О бюджете Талгарского района на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 22-113 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4465, опубликован 24 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1)доходы 14 662 554 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 918 943 тысячи тенге;
неналоговые поступления 91 808 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 800 000 тысяч тенге;
поступление трансфертов 10 634 601 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 985 455 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 1 092 796 тысяч тенге;
субвенции 6 556 350 тысяч тенге;
2) затраты 15 207 956 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 108 519 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 126 263 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 17 744 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 653 921 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 653 921 тысяча тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Талгарского районного маслихата "По вопросам социально-экономического развития, тарифной политики, развития малого и среднего предпринимательства и бюджета".

Талғар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 22-113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 сәуірдегі № 29-142 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 15 мамырда № 4703 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар аудандық мәслихатының "Талғар ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 22-113 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4465 тіркелген, 2018 жылғы 24 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 14 662 554 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 918 943 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 91 808 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 800 000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 10 634 601 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 985 455 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1 092 796 мың теңге;
субвенциялар 6 556 350 мың теңге;
2) шығындар 15 207 956 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 108 519 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 126 263 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 17 744 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 653 921 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 653 921 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талғар аудандық мәслихатының "Әлеуметтік-экономикалық дамыту, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту және бюджет мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Талгарского районного
маслихата Д. Абдихамитов
Секретарь
Талгарского районного
маслихата Ж. Енкебайулы
Приложение к решению Талгарского районного маслихата от "26" апреля 2018 года № 29-142 "О внесений изменений в решение районного маслихата О районном бюджете Талгарского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 22-113 "О бюджете Талгарского района на 2018-2020 годы"

4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талғар аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Д. Абдихамитов
Талғар аудандық
мәслихатының хатшысы Ж. Еңкебайұлы
Талғар аудандық мәслихатының 2018 жылғы "26" сәуірдегі "Талғар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 22-113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 29-142 шешіміне қосымша

30400
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
394955
012
Капитальные расходы государственного органа
500
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
58000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
600551
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
745577
1
Социальное обеспечение
103422
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
87812
005
Государственная адресная социальная помощь
87812
464
Отдел образования района (города областного значения)
15610
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
8624
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
6986
2
Социальная помощь
601702
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
601702
002
Программа занятости
208413
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
32438
006
Оказание жилищной помощи
10289
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
20298
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4953
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
48875
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
231642
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
44794
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
40453
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
40453
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
32008
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4453
021
Капитальные расходы государственного органа
300
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

30400
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
394955
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
58000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
600551
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
745577
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
103422
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
87812
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
87812
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
15610
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
8624
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
6986
2
Әлеуметтiк көмек
601702
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
601702
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
208413
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
32438
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
10289
007
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
20298
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4953
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
48875
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
231642
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
44794
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
40453
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
40453
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32008
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4453
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру