О присвоении наименований новым улицам в населенных пунктах Кайнарского сельского округа
Решение акима Кайнарского сельского округа Талгарского района Алматинской области от 6 марта 2018 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 марта 2018 года № 4586
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения Кайнарского сельского округа, на основании заключения Алматинской областной ономастической комиссии от 27 сентября 2016 года, аким Кайнарского сельского округа Талгарского района РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования новым улицам в населенных пунктах Кайнарского сельского округа:
Присвоить новым улицам, расположенным в юго-западной части села Еркин, Кайнарского сельского округа: первой улице "Райымбек батыр", второй улице "Маншук Маметова", третьей улице "Кабанбай батыр", четвертой улице "Рахымжан Кошкарбаев", пятой улице "Абай", шестой улице "Бауыржан Момышулы", седьмой улице "Чокан Уалиханов", восьмой улице "Илияс Жансугуров", девятой улице "Билге каган", десятой улице "Беймбет Майлин", одиннадцатой улице "Мукагали Макатаев", двенадцатой улице "Коркыт ата", тринадцатой улице "Дина Нурпейсова", четырнадцатой улице "Айтеке би", пятнадцатой улице "Толе би", шестнадцатой улице "Казыбек би", семнадцатой улице "Жастар", восемнадцатой улице "Достык", девятнадцатой улице "Жетысу";
Присвоить новым улицам, расположенным в южной части микрорайона "Шыгыс" села Жаналык, Кайнарского сельского округа: первой улице "Майкы би", второй улице "Домалак ана", третьей улице "Халел Досмухамедов", четвертой улице "Балгабек Кыдырбекулы", пятой улице "Курмангазы Сагырбайулы", шестой улице "Алимхан Ермеков", седьмой улице "Оразалы Досбосынов", восьмой улице "Альмерек баба", девятой улице "Динмухамед Конаев", десятой улице "Отеген батыр", одиннадцатой улице "Жаяу Муса", двенадцатой улице "Казангап", тринадцатой улице "Казыбек бек", четырнадцатой улице "Кенесары хан", пятнадцатой улице "Карим Мынбаев", шестнадцатой улице "Кудайберген Жубанов", семнадцатой улице "Бейбитшилик";
Присвоить новым улицам, расположенным в юго-западной части микрорайона "Нурай" села Жаналык, Кайнарского сельского округа: первой улице "Шормак батыр", второй улице "Койгелди батыр", третьей улице "Бекзат Саттарханов", четвертой улице "Богенбай батыр", пятой улице "Карасай батыр", шестой улице "Санжар Асфендияров", седьмой улице "Таир Жароков", восьмой улице "Мустафа Озтюрик", девятой улице "Хасан Ахмедов";
Присвоить новым улицам, расположенным в юго-восточной части микрорайона "Онтустик" села Жаналык, Кайнарского сельского округа: первой улице "Узак батыр", второй улице "Иса Тергеусизов", третьей улице "Батыр Баян", четвертой улице "Ахмет Байтурсынов", пятой улице "Жанша Досмухамедов", шестой улице "Гумар Караш", седьмой улице "Иса Толепов", восьмой улице "Мади Бапиулы", девятой улице "Гаухар ана", десятой улице "Акан сери", одиннадцатой улице "Малайсары";
Присвоить новым улицам, расположенным в северо-восточной части микрорайона "Айсулу" села Жаналык, Кайнарского сельского округа: первой улице "Жанибек хан", второй улице "Сарыагаш", третьей улице "Шакарим Кудайбердиев", четвертой улице "Каныш Сатпаев", пятой улице "Суинбай", шестой улице "Айша биби", седьмой улице "Тарбагатай", восьмой улице "Гани Муратбаев", девятой улице "Талгар", десятой улице "Култегин", одиннадцатой улице "Темирбек Жургенов", двенадцатой улице "Жиренше шешен", тринадцатой улице "Кобыланды батыр", четырнадцатой улице "Султанмахмут Торайгыров", пятнадцатой улице "Мукан Толебаев", шестнадцатой улице "Шамши Калдаяков", семнадцатой улице "Нургиса Тлендиев", восемнадцатой улице "Шакен Айманов", девятнадцатой улице "Кайнар", двадцатой улице "Даулеткерей", двадцать первой улице "Кожа Ахмет Яссауи", двадцать второй улице "Балпык би", двадцать третьей улице "Ыдырыс Ногайбаев", двадцать четвертой улице "Абылай хан", двадцать пятой улице "Молыкбай Байсакалулы", двадцать шестой улице "Куляш Байсеитова", двадцать седьмой улице "Оспан батыр", двадцать восьмой улице "Аныракай";
Присвоить новым улицам, расположенным в западной части микрорайона "Батыс" села Жаналык, Кайнарского сельского округа: первой улице "Ыбырай Алтынсарин", второй улице "Заманбек Батталханов", третьей улице "Абилхан Кастеев", четвертой улице "Омирбек Жолдасбеков", пятой улице "Байтерек", шестой улице "Сырбай Мауленов", седьмой улице "Мухтар Ауезов", восьмой улице "Турар Рыскулов", девятой улице "Мухамеджан Тынышпаев", десятой улице "Магжан Жумабаев", одиннадцатой улице "Жетиген", двенадцатой улице "Еркиндик", тринадцатой улице "Мариям Жагоркызы", четырнадцатой улицу "Ер Таргын", пятнадцатой улице "Токаш Бокин", шестнадцатой улице "Акжайык", семнадцатой улице "Толеген Айбергенов", восемнадцатой улице "Сугир", девятнадцатой улице "Исатай Тайманулы", двадцатой улице "Агыбай батыр", двадцать первой улице "Таттимбет", двадцать второй улице "Кенен Азирбаев", двадцать третьей улице "Наурыз";
Присвоить новым улицам, расположенным в юго-восточной части села Даулет, Кайнарского сельского округа: первой улице "Бекет ата", второй улице "Тоныкок", третьей улице "Мадина Ералиева", четвертой улице "Жамбыл", пятой улице "Керей хан", шестой улице "Спандияр Кобеев", седьмой улице "Боранбай би", восьмой улице "Хакназар хан", девятой улице "Шолпан Жандарбекова", десятой улице "Фарида Шарипова", одиннадцатой улице "Серке Кожамкулов", двенадцатой улице "Укили Ыбырай", тринадцатой улице "Туманбай Молдагалиев", четырнадцатой улице "Кунанбай", пятнадцатой улице "Алаша хан", шестнадцатой улице "Бердибек Сокпакбаев";
Присвоить новым улицам, расположенным в южной части микрорайона "Онтустик" села Даулет, Кайнарского сельского округа: первой улице "Роза Багланова", второй улице "Болек батыр", третьей улице "Кудайберген Султанбаев", четвертой улице "Каркара", пятой улице "Бирлик";
Присвоить новым улицам, расположенным в северо-восточной части села Жалгамыс, Кайнарского сельского округа: первой улице "Наурызбай батыр", второй улице "салкам Жангир", третьей улице "Сырым Датулы", четвертой улице "Сыпатай батыр", пятой улице "Сакен Сейфуллин", шестой улице "Султан Бейбарыс", седьмой улице "Умбетей жырау", восьмой улице "Курманбек Жандарбеков", девятой улице "Илияс Есенберлин", десятой улице "Алпамыс батыр", одинадцатой улице "Орбулак", двенадцатой улице "Азат", тринадцатой улице "Ахмет Жубанов", четырнадцатой улице "Габит Мусирепов", пятнадцатой улице "Самен батыр", шестнадцатой улице "Коккайнар", семнадцатой улице "Казыгурт", восемнадцатой улице "Тауелсиздик", девятнадцатой улице "Аксай", двадцатой улице "Желтоксан", двадцать первой улице "Хамит Ергалиев", двадцать второй улице "Каукен Кенжетаев", двадцать третьей улице "Кольсай", двадцать четвертой улице "Туркестан", двадцать пятой улице "Ныгмет Нурмаков", двадцать шестой улице "Сыдык Мухамеджанов", двадцать седьмой улице "Алмалык", двадцать восьмой улице "Рамазан Сулейменов", двадцать девятой улице "Байгозы батыр", тридцатой улице "Биржан сал";
Присвоить новым улицам, расположенным в юго-восточной части микрорайона "Шыгыс" села Жалгамыс, Кайнарского сельского округа: первой улице "Ер Косай", второй улице "Иса Байзаков", третьей улице "Ескелди би", четвертой улице "Саурык батыр", пятой улице "Буланты", шестой улице "Ербол Сыпатаев", седьмой улице "Шалкииз жырау", восьмой улице "Есим Наурызбеков", девятой улице "Сабит Донентаев", десятой улице "Ануар Алимжанов", одиннадцатой улице "Кажымукан Мунайтпасов", двенадцатой улице "Балуан Шолак", тринадцатой улице "Есет батыр";
Присвоить новым улицам, расположенным в северной части микрорайона "Мектеп" села Жалгамыс, Кайнарского сельского округа: первой улице "Акбулак", второй улице "Асанбай Аскаров", третьей улице "Толеген Токтаров", четвертой улице "Алия Молдагулова";
Присвоить новым улицам, расположенным в северо-западной части микрорайона "Батыс" села Жалгамыс, Кайнарского сельского округа: первой улице "Айтакын Алпысбаев", второй улице "Турсын Кунафин";
Присвоить новым улицам, расположенным в северо-восточной части села Еламан, Кайнарского сельского округа: первой улице "Сыпыра жырау", второй улице "Болтирик шешен", третьей улице "Умай ана", четвертой улице "Жаменке батыр", пятой улице "Кемел Токаев", шестой улице "Сабит Муканов", седьмой улице "Алиби Жангельдин", восьмой улице "Казбек Шорманов", девятой улице "Оралхан Бокей", десятой улице "Доспанбет жырау", одиннадцатой улице "Малик Габдуллин", двенадцатой улице "Жеруйык", тринадцатой улице "Арал", четырнадцатой улице "Каратау", пятнадцатой улице "Жибек жолы", шестнадцатой улице "Нуркен Абдиров", семнадцатой улице "Жас казах", восемнадцатой улице "Жуматай Жакыпбаев", девятнадцатой улице "Мендолла Куланбаев", двадцатой улице "Астана", двадцать первой улице "Шоже акын";
Присвоить новым улицам, расположенным в южной части села Теренкара, Кайнарского сельского округа: первой улице "Алматы", второй улице "Латиф Хамиди", третьей улице "Баубек Булкышев", четвертой улице "Габиден Мустафин", пятой улице "Шангерей Бокей", шестой улице "Оспанхан Аубакиров", седьмой улице "Жумат Шанин", восьмой улице "Карасу", девятой улице "Отырар", десятой улице "Нурмолда Алдабергенов";
Присвоить новым улицам, расположенным в юго-восточной части села Кайнар, Кайнарского сельского округа: первой улице "Нурсултан Алимкулов", второй улице "Карашаш ана", третьей улице "Машхур Жусип", четвертой улице "Турлыкожа Жансеркин", пятой улице "Серикбай Канаев";
Присвоить новым улицам, расположенным в юго-восточной части села Коктал, Кайнарского сельского округа: первой улице "Ляззат Асанова", второй улице "Райымжан Марсеков", третьей улице "Абдолла Карсакбаев", четвертой улице "Серке Кожамкулов", пятой улице "Сарыарка", шестой улице "Жаркент", седьмой улице "Думан", восьмой улице "Мамыр", девятой улице "Мустафа Шокай", десятой улице "Жамал Омарова";
Присвоить новым улицам, расположенным в северо-восточной части микрорайона "Мадияр" села Коктал, Кайнарского сельского округа: первой улице "Смагул Садуакасов", второй улице "Талгат Бегельдинов", третьей улице "Ораз Жандосов";
Присвоить новым улицам, расположенным в южной части микрорайона "Айганым" села Коктал, Кайнарского сельского округа: первой улице "Касым Аманжолова", второй улице "Абылай Алимбетов", третьей улице "Алькей Маргулан", четвертой улице "Сагат Ашимбаев", пятой улице "Гали Орманов", шестой улице "Сейдахмет Бердикулов", седьмой улице "Бостандык", восьмой улице "Казтуган жырау", девятой улице "Маргаска жырау", десятой улице "Букар жырау", одинадцатой улице "Актамберди жырау", двенадцатой "Аль -Фараби", тринадцатой улице "Жусип Баласагуни", четырнадцатой улице "Махмуд Кашкари", пятнадцатой улице "Айтеке би", шестнадцатой улице "Темирбек Жургенов", семнадцатой улице "Маншук Маметова", восемнадцатой улице "Сугир", девятнадцатой улице "Исатай Тайманулы", двадцатой улице "Алихан Бокейханов", двадцать первой улице "Данеш Ракышев", двадцать второй "Толе Кенжебаев", двадцать третьей "Хан Танири";
Присвоить новым улицам, расположенным в юго-восточной части микрорайона "Ай-Абылай" села Коктал, Кайнарского сельского округа: первой улице "Акан Курманов", второй улице "Жакыпбек Махамбетов", третьей улице "Жас Улан", четвертой улице "Казахстан", пятой улице "Зейнеп Койшыбаева", шестой улице "Алатау", седьмой улице "Кыз Жибек", восьмой улице "Кабылиса жырау", девятой улице "Есим хан", десятой улице "Алтай", одинадцатой улице "Шара Жиенкулова";
Присвоить новым улицам, расположенным в северо-восточной части села Достык, Кайнарского сельского округа: первой улице "Макаш Елубаев", второй улице "Кадыргали Жалаири", третьей улице "Сураншы батыр";
Присвоить новым улицам, расположенным в северной части села Сактан, Кайнарского сельского округа: первой улице "Дулат Бабатайулы", второй улице "Болек батыр";
Присвоить новым улицам, расположенным в восточной части села Жана-арна, Кайнарского сельского округа: первой улице "Куддыс Кожамияров", второй улице "Султан Кожыков";

Қайнар ауылдық округінің елді мекендеріндегі жаңа көшелеріне атаулар беру туралы
Алматы облысы Талғар ауданы Қайнар ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 6 наурыздағы № 5 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 26 наурызда № 4586 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес және Қайнар ауылдық округі халқының пікірін ескере отырып, 2016 жылғы 27 қыркүйектегі Алматы облысының ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде, Талғар ауданының Қайнар ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қайнар ауылдық округінің елді мекендеріндегі жаңа көшелеріне келесі атаулар берілсін:
Қайнар ауылдық округі, Еркін ауылының оңтүстік-батысында орналасқан жаңа көшелеріне: бірінші көшеге "Райымбек батыр", екінші көшеге "Мәншүк Мәметова", үшінші көшеге "Қабанбай батыр", төртінші көшеге "Рақымжан Қошқарбаев", бесінші көшеге "Абай", алтыншы көшеге "Бауыржан Момышұлы", жетінші көшеге "Шоқан Уәлиханов", сегізінші көшеге "Ілияс Жансүгіров", тоғызыншы көшеге "Білге қаған", оныншы көшеге "Бейімбет Майлин", он бірінші көшеге "Мұқағали Мақатаев", он екінші көшеге "Қорқыт ата", он үшінші көшеге "Дина Нүрпейісова", он төртінші көшеге "Әйтеке би", он бесінші көшеге "Төле би", он алтыншы көшеге "Қазыбек би", он жетінші көшеге "Жастар", он сегізінші көшеге "Достық", он тоғызыншы көшеге "Жетісу";
Қайнар ауылдық округі, Жаңалық ауылы, "Шығыс" ықшам ауданының оңтүстігінде орналасқан жаңа көшелеріне: бірінші көшеге "Майқы би", екінші көшеге "Домалақ ана", үшінші көшеге "Халел Досмұхамедов", төртінші көшеге "Балғабек Қыдырбекұлы", бесінші көшеге "Құрманғазы Сағырбайұлы", алтыншы көшеге "Әлімхан Ермеков", жетінші көшеге "Оразалы Досбосынов", сегізінші көшеге "Әлмерек баба", тоғызыншы көшеге "Дінмұхамед Қонаев", оныншы көшеге "Өтеген батыр", он бірінші көшеге "Жаяу Мұса", он екінші көшеге "Қазанғап", он үшінші көшеге "Қазыбек бек", он төртінші көшеге "Кенесары хан", он бесінші көшеге "Кәрім Мыңбаев", он алтыншы көшеге "Құдайберген Жұбанов", он жетінші көшеге "Бейбітшілік";
Қайнар ауылдық округі, Жаңалық ауылы, "Нұрай" ықшам ауданының оңтүстік-батысында орналасқан жаңа көшелеріне: бірінші көшеге "Шормақ батыр", екінші көшеге "Қойгелді батыр", үшінші көшеге "Бекзат Саттарханов", төртінші көшеге "Бөгенбай батыр", бесінші көшеге "Қарасай батыр", алтыншы көшеге "Санжар Асфендияров", жетінші көшеге "Тайыр Жароков", сегізінші көшеге "Мұстафа Өзтүрік", тоғызыншы көшеге "Хасан Ахмедов";
Қайнар ауылдық округі, Жаңалық ауылы, "Оңтүстік" ықшам ауданының оңтүстік-шығысында орналасқан жаңа көшелеріне: бірінші көшеге "Ұзақ батыр", екінші көшеге "Иса Тергеусізов", үшінші көшеге "Батыр Баян", төртінші көшеге "Ахмет Байтұрсынов", бесінші көшеге "Жанша Досмұхамедов", алтыншы көшеге "Ғұмар Қараш", жетінші көшеге "Иса Төлепов", сегізінші көшеге "Мәди Бәпиұлы", тоғызыншы көшеге "Гаухар ана", оныншы көшеге "Ақан сері", он бірінші көшеге "Малайсары";
Қайнар ауылдық округі, Жаңалық ауылы, "Айсұлу" ықшам ауданының солтүстік- шығысында орналасқан жаңа көшелеріне: бірінші көшеге "Жәнібек хан", екінші көшеге "Сарыағаш", үшінші көшеге "Шәкәрім Құдайбердиев", төртінші көшеге "Қаныш Сәтпаев", бесінші көшеге "Сүйінбай", алтыншы көшеге "Айша бибі", жетінші көшеге "Тарбағатай", сегізінші көшеге "Ғани Мұратбаев", тоғызыншы көшеге "Талғар", оныншы көшеге "Күлтегін", он бірінші көшеге "Темірбек Жүргенов", он екінші көшеге "Жиренше шешен", он үшінші көшеге "Қобыланды батыр", он төртінші көшеге "Сұлтанмахмұт Торайғыров", он бесінші көшеге "Мұқан Төлебаев", он алтыншы көшеге "Шәмші Қалдаяқов", он жетінші көшеге "Нұрғиса Тілендиев", он сегізінші көшеге "Шәкен Айманов", он тоғызыншы көшеге "Қайнар", жиырмасыншы көшеге "Дәулеткерей", жиырма бірінші көшеге "Қожа Ахмет Яссауи", жиырма екінші көшеге "Балпық би", жиырма үшінші көшеге "Ыдырыс Ноғайбаев", жиырма төртінші көшеге "Абылай хан", жиырма бесінші көшеге "Молықбай Байсақұлы", жиырма алтыншы көшеге "Күләш Байсейітова", жиырма жетінші көшеге "Оспан батыр", жиырма сегізінші көшеге "Аңырақай";
Қайнар ауылдық округі, Жаңалық ауылы, "Батыс" ықшам ауданының батысында орналасқан жаңа көшелеріне: бірінші көшеге "Ыбырай Алтынсарин", екінші көшеге "Заманбек Батталханов", үшінші көшеге "Әбілхан Қастеев", төртінші көшеге "Өмірбек Жолдасбеков", бесінші көшеге "Бәйтерек", алтыншы көшеге "Сырбай Мәуленов", жетінші көшеге "Мұхтар Әуезов", сегізінші көшеге "Тұрар Рысқұлов", тоғызыншы көшеге "Мұхамеджан Тынышпаев", оныншы көшеге "Мағжан Жұмабаев", он бірінші көшеге "Жетіген", он екінші көшеге "Еркіндік", он үшінші көшеге "Мариям Жагорқызы", он төртінші көшеге "Ер Тарғын", он бесінші көшеге "Тоқаш Бокин", он алтыншы көшеге "Ақжайық", он жетінші көшеге "Төлеген Айбергенов", он сегізінші көшеге "Сүгір", он тоғызыншы көшеге "Исатай Тайманұлы", жиырмасыншы көшеге "Ағыбай батыр", жиырма бірінші көшеге "Тәттімбет", жиырма екінші көшеге "Кенен Әзірбаев", жиырма үшінші көшеге "Наурыз";
Қайнар ауылдық округі, Дәулет ауылының оңтүстік-шығысында орналасқан жаңа көшелеріне: бірінші көшеге "Бекет ата", екінші көшеге "Тоныкөк", үшінші көшеге "Мадина Ералиева", төртінші көшеге "Жамбыл", бесінші көшеге "Керей хан", алтыншы көшеге "Спандияр Көбеев", жетінші көшеге "Боранбай би", сегізінші көшеге "Хақназар хан", тоғызыншы көшеге "Шолпан Жандарбекова", оныншы көшеге "Фарида Шәріпова", он бірінші көшеге "Серке Қожамқұлов", он екінші көшеге "Үкілі Ыбырай", он үшінші көшеге "Тұманбай Молдағалиев", он төртінші көшеге "Құнанбай", он бесінші көшеге "Алаша хан", он алтыншы көшеге "Бердібек Соқпақбаев";
Қайнар ауылдық округі, Дәулет ауылы, "Оңтүстік" ықшам ауданының оңтүстігінде орналасқан жаңа көшелеріне: бірінші көшеге "Роза Бағланова", екінші көшеге "Бөлек батыр", үшінші көшеге "Құдайберген Сұлтанбаев", төртінші көшеге "Қарқара", бесінші көшеге "Бірлік";
Қайнар ауылдық округі, Жалғамыс ауылының солтүстік-шығысында орналасқан жаңа көшелеріне: бірінші көшеге "Наурызбай батыр", екінші көшеге "салқам Жәңгір", үшінші көшеге "Сырым Датұлы", төртінші көшеге "Сыпатай батыр", бесінші көшеге "Сәкен Сейфуллин", алтыншы көшеге "Сұлтан Бейбарыс", жетінші көшеге "Үмбетей жырау", сегізінші көшеге "Құрманбек Жандарбеков", тоғызыншы көшеге "Ілияс Есенберлин", оныншы көшеге "Алпамыс батыр", он бірінші көшеге "Орбұлақ", он екінші көшеге "Азат", он үшінші көшеге "Ахмет Жұбанов", он төртінші көшеге "Ғабит Мүсірепов", он бесінші көшеге "Сәмен батыр", он алтыншы көшеге "Көкқайнар", он жетінші көшеге "Қазығұрт", он сегізінші көшеге "Тәуелсіздік", он тоғызыншы көшеге "Ақсай", жиырмасыншы көшеге "Желтоқсан", жиырма бірінше көшеге "Хамит Ерғалиев", жиырма екінші көшеге "Кәукен Кенжетаев", жиырма үшінші көшеге "Көлсай", жиырма төртінші көшеге "Түркістан", жиырма бесінші көшеге "Нығмет Нұрмақов", жиырма алтыншы көшеге "Сыдық Мұхамеджанов", жиырма жетінші көшеге "Алмалық", жиырма сегізінші көшеге "Рамазан Сүлейменов", жиырма тоғызыншы көшеге "Байғозы батыр", отызыншы көшеге "Біржан сал";
Қайнар ауылдық округі, Жалғамыс ауылы, "Шығыс" ықшам ауданының оңтүстік- шығысында орналасқан жаңа көшелеріне: бірінші көшеге "Ер қосай", екінші көшеге "Иса Байзақов", үшінші көшеге "Ескелді би", төртінші көшеге "Саурық батыр", бесінші көшеге "Бұланты", алтыншы көшеге "Ербол Сыпатаев", жетінші көшеге "Шалкиіз жырау", сегізінші көшеге "Есім Наурызбеков", тоғызыншы көшеге "Сәбит Дөнентаев", оныншы көшеге "Әнуар Әлімжанов", он бірінші көшеге "Қажымұқан Мұңайтпасов", он екінші көшеге "Балуан Шолақ", он үшінші көшеге "Есет батыр";
Қайнар ауылдық округі, Жалғамыс ауылы, "Мектеп" ықшам ауданының солтүстігінде орналасқан жаңа көшелеріне: бірінші көшеге "Ақбұлақ", екінші көшеге "Асанбай Асқаров", үшінші көшеге "Төлеген Тоқтаров", төртінші көшеге "Әлия Молдағұлова";
Қайнар ауылдық округі, Жалғамыс ауылы "Батыс" ықшам ауданының солтүстік-батысында орналасқан жаңа көшелеріне: бірінші көшеге "Айтақын Алпысбаев", екінші көшеге "Тұрсын Кунафин";
Қайнар ауылдық округі, Еламан ауылының солтүстік-шығысында орналасқан жаңа көшелеріне: бірінші көшеге "Сыпыра жырау", екінші көшеге "Бөлтірік шешен", үшінші көшеге "Ұмай ана", төртінші көшеге "Жәмеңке батыр", бесінші көшеге "Кемел Тоқаев", алтыншы көшеге "Сәбит Мұқанов", жетінші көшеге "Әліби Жангелдин", сегізінші көшеге "Қазбек Шорманов", тоғызыншы көшеге "Оралхан Бөкей", оныншы көшеге "Доспамбет жырау", он бірінші көшеге "Мәлік Ғабдуллин", он екінші көшеге "Жерұйық", он үшінші көшеге "Арал", он төртінші көшеге "Қаратау", он бесінші көшеге "Жібек жолы", он алтыншы көшеге "Нүркен Әбдіров", он жетінші көшеге "Жас қазақ", он сегізінші көшеге "Жұматай Жақыпбаев", он тоғызыншы көшеге "Меңдолла Құланбаев", жиырмасыншы көшеге "Астана", жиырма бірінші көшеге "Шөже ақын";
Қайнар ауылдық округі, Тереңқара ауылының оңтүсігінде орналасқан жаңа көшелеріне: бірінші көшеге "Алматы", екінші көшеге "Латиф Хамиди", үшінші көшеге "Баубек Бұлқышев", төртінші көшеге "Ғабиден Мұстафин", бесінші көшеге "Шәңгерей Бөкей", алтыншы көшеге "Оспанхан Әубәкіров", жетінші көшеге "Жұмат Шанин", сегізінші көшеге "Қарасу", тоғызыншы көшеге "Отырар", оныншы көшеге "Нұрмолда Алдабергенов";
Қайнар ауылдық округі, Қайнар ауылының оңтүстік-шығысында орналасқан жаңа көшелеріне: бірінші көшеге "Нұрсұлтан Әлімқұлов", екінші көшеге "Қарашаш ана", үшінші көшеге "Мәшһүр Жүсіп", төртінші көшеге "Тұрлықожа Жансеркин", бесінші көшеге "Серікбай Қанаев";
Қайнар ауылдық округі, Көктал ауылының оңтүстік-шығысында орналасқан жаңа көшелеріне: бірінші көшеге "Ләззат Асанова", екінші көшеге "Райымжан Мәрсеков", үшінші көшеге "Абдолла Қарсақбаев", төртінші көшеге "Серке Қожамқұлов", бесінші көшеге "Сарыарқа", алтыншы көшеге "Жаркент", жетінші көшеге "Думан", сегізінші көшеге "Мамыр", тоғызыншы көшеге "Мұстафа Шоқай", оныншы көшеге "Жамал Омарова";
Қайнар ауылдық округі, Көктал ауылы, "Мадияр" ықшам ауданының солтүстік шығысында орналасқан жаңа көшелеріне: бірінші көшеге "Смағұл Сәдуақасов", екінші көшеге "Талғат Бегельдинов", үшінші көшеге "Ораз Жандосов";
Қайнар ауылдық округі, Көктал ауылы, "Айғаным" ықшам ауданының оңтүстігінде орналасқан жаңа көшелеріне: бірінші көшеге "Қасым Аманжолов", екінші көшеге "Абылай Әлімбетов", үшінші көшеге "Әлкей Марғұлан", төртінші көшеге "Сағат Әшімбаев", бесінші көшеге "Ғали Орманов", алтыншы көшеге "Сейдахмет Бердіқұлов", жетінші көшеге "Бостандық", сегізінші көшеге "Қазтуған жырау", тоғызыншы көшеге "Марғасқа жырау", оныншы көшеге "Бұқар жырау", он бірінші көшеге "Ақтамберді жырау", он екінші көшеге "Әл-Фараби", он үшінші көшеге "Жүсіп Баласағұни", он төртінші көшеге "Махмұд Қашқари", он бесінші көшеге "Әйтеке би", он алтыншы көшеге "Темірбек Жүргенов", он жетінші көшеге "Мәншүк Мәметова", он сегізінші көшеге "Сүгір", он тоғызыншы көшеге "Исатай Тайманұлы", жиырмасыншы көшеге "Әлихан Бөкейханов", жиырма бірінші көшеге "Дәнеш Рақышев", жиырма екінші көшеге "Төле Кенжебаев", жиырма үшінші көшеге "Хан Тәңірі";
Қайнар ауылдық округі, Көктал ауылы, "Ай-Абылай" ықшам ауданының оңтүстік-шығысында орналасқан жаңа көшелеріне: бірінші көшеге "Ақан Құрманов", екінші көшеге "Жақыпбек Махамбетов", үшінші көшеге "Жас Ұлан", төртінші көшеге "Қазақстан", бесінші көшеге "Зейнеп Қойшыбаева", алтыншы көшеге "Алатау", жетінші көшеге "Қыз Жібек", сегізінші көшеге "Қабылиса жырау", тоғызыншы көшеге "Есім хан", оныншы көшеге "Алтай", он бірінші көшеге "Шара Жиенқұлова";
Қайнар ауылдық округі, Достық ауылының солтүстік-шығысында орналасқан жаңа көшелеріне: бірінші көшеге "Мақаш Елубаев", екінші көшеге "Қадырғали Жалаири", үшінші көшеге "Сұраншы батыр";
Қайнар ауылдық округі, Сақтан ауылының солтүстігінде орналасқан жаңа көшелеріне: бірінші көшеге "Дулат Бабатайұлы", екінші көшеге "Бөлек батыр";
Қайнар ауылдық округі, Жаңа-арна ауылының шығысында орналасқан жаңа көшелеріне: бірінші көшеге "Құддыс Қожамияров", екінші көшеге "Сұлтан Қожықов";

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Кайнарского сельского округа Б.Б.Тунликбаева.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Кайнарского
сельского округа Ж. Я. Ясинов

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қайнар ауылдық округі әкімінің орынбасары Б.Б. Түнликбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қайнар ауылдық
округінің әкімі Ж. Я. Ясинов