О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 6-24-149 "О бюджетах сельских округов Уйгурского района на 2018-2020 годы"
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 2 марта 2018 года № 6-27-162. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 марта 2018 года № 4555
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Уйгурского района на 2018-2020 годы" от 25 декабря 2017 года № 6-24-149 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4485, опубликован 06 февраля 2018 года в эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 5, 9, 10, 11, 13 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Шонжынского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 299788 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 91802 тысяч тенге;
поступления трансфертов 207986 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 58500 тысяч тенге;
субвенции 149486 тысяч тенге;
2) затраты 299788 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"2. Утвердить бюджет Сумбинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 75040 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5819 тысяч тенге;
поступления трансфертов 69221 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 7026 тысяч тенге;
субвенции 62195 тысяч тенге;
2) затраты 75040 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";

Ұйғыр аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 6-24-149 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2018 жылғы 2 наурыздағы № 6-27-162 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 15 наурызда № 4555 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес,Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының "Ұйғыр ауданының ауылдық округтерінің2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 6-24-149 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4485 тіркелген, 2018 жылдың 06 ақпанындаҚазақстан Республикасы нормативті құқықтық актілер электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 5, 9, 10, 11,13-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1.2018-2020 жылдарға арналған Шонжы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 299788 мың теңге,оның ішінде
салықтық түсімдер91802 мың теңге;
трансферттер түсімі207986мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 58500 мың теңге;
субвенциялар 149486 мың теңге;
2) шығындар299788мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу0теңге,оның ішінде:
бюджеттік кредиттер0 теңге;
бюджеттіккредиттерді өтеу0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)(-) 0 теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)0теңге.";
"2. 2018-2020 жылдарға арналған Сүмбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер75040мың теңге,оның ішінде:
салықтық түсімдер5819 мың теңге;
трансферттер түсімі69221мың теңге,оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 7026 мың теңге;
субвенциялар 62195 мың теңге;
2) шығындар75040мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу0теңге,оның ішінде:
бюджеттік кредиттер0 теңге;
бюджеттіккредиттерді өтеу0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)(-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0теңге.";

"3. Утвердить бюджет Киргизсайского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 22609 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3973 тысяч тенге;
поступления трансфертов 18636 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1950 тысяч тенге;
субвенции 16686 тысяч тенге;
2) затраты 22609 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"5. Утвердить бюджет Аватского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 13,14,15, к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 18504 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5218 тысяч тенге;
поступления трансфертов 13286 тысяч тенге, в том числе:
субвенции 13286 тысяч тенге;
2) затраты 18504 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"9. Утвердить бюджет Кетпенского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 103110 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5073 тысяч тенге;
поступления трансфертов 98037 тысяч тенге, в том числе:
субвенции 98037 тысяч тенге;
2) затраты 103110 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"10. Утвердить бюджет Мало-Диханского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 22808 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 6714 тысяч тенге;
поступления трансфертов 16094 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1950 тысяч тенге;
субвенции 14144 тысяч тенге;
2) затраты 22808 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;

"3. 2018-2020 жылдарға арналған Қырғызсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 22609 мың теңге
салықтық түсімдер3973 мың теңге;
трансферттер түсімі18636мың теңге;оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1950 мың теңге;
субвенциялар 16686 мың теңге.
2) шығындар22609мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу0теңге,оның ішінде:
бюджеттік кредиттер0 теңге;
бюджеттіккредиттерді өтеу0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)(-) 0 теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0теңге.";
"5. 2018-2020 жылдарға арналған Ават ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 18504 мың теңге
салықтық түсімдер5218 мың теңге;
трансферттер түсімі13286мың теңге,оның ішінде:
субвенциялар 13286 мың теңге.
2) шығындар18504мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу0теңге,оның ішінде:
бюджеттік кредиттер0 теңге;
бюджеттіккредиттерді өтеу0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)(-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0теңге.";
"9. 2018-2020 жылдарға арналған Кетпен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 103110 мың теңге
салықтық түсімдер5073 мың теңге;
трансферттер түсімі98037мың теңге,оның ішінде:
субвенциялар 98037 мың теңге.
2) шығындар103110мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу0теңге,оның ішінде:
бюджеттік кредиттер0 теңге;
бюджеттіккредиттерді өтеу0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)(-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0теңге.";
"10. 2018-2020 жылдарға арналған Кіші-Дихан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 22808 мың теңге, оның ішінде
салықтық түсімдер6714 мың теңге;
трансферттер түсімі16094мың теңге, оның ішінде
ағымдағы нысаналы трансферттер 1950 мың теңге;
субвенциялар 14144 мың теңге.
2) шығындар22808мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу0теңге,оның ішінде:
бюджеттік кредиттер0 теңге;
бюджеттіккредиттерді өтеу0 теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
2. Приложения Приложения 1, 4, 7, 13, 25, 28, 31, 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Уйгурского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономического развития, промышленности, транспорта, строительства, связи, торговли, туризма и жилья".

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)(-) 0 теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 13, 25, 28, 31, 37-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ұйғыр аудандық мәслихатының "Бюджет, экономикалық даму, өнеркәсіп, көлік, құрылыс, байланыс, сауда, туризм,тұрғын үй мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года
Председатель сессии
Уйгурского районного маслихата Г. Арзиева
Секретарь Уйгурского
районного маслихата Н. Есжан
Приложение 1 к решению Уйгурского районного маслихата от "02" марта 2018 года № 6-27-162 "О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 6-24-149 "О бюджетах сельских округов Уйгурского района на 2018-2020 годы"

4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Г. Арзиева
Ұйғыр аудандық мәслихатының
хатшысы Н. Есжан
Ұйғыр аудандық мәслихатының 2018 жылғы "02" наурызындағы "Ұйғыр аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 6-24-149 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6-27-162 шешіміне 1-қосымша

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0