О признании утратившим силу решения Уйгурского районного маслихата от 18 апреля 2018 года № 6-30-183 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Уйгурскому району на 2018-2019 годы"
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 19 октября 2018 года № 6-39-233. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 4 декабря 2018 года № 4923
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Уйгурского районного маслихата "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Уйгурскому району на 2018-2019 годы" от 14 апреля 2018 года № 6-30-183 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4669, опубликован 16 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Уйгурского районного маслихата "По вопросам законности и правопорядка, прав граждан, местного самоуправления, сельского хозяйства, земельных отношений, экологии и эффективного использования природных ресурсов".
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Уйгурского районного маслихата З. Тохсунов
Секретарь Уйгурского
районного маслихата Н. Есжан

Ұйғыр аудандық мәслихатының "Ұйғыр ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" 2018 жылғы 18 сәуірдегі № 6-30-183 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 қазандағы № 6-39-233 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 4 желтоқсанда № 4923 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының "Ұйғыр ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" 2018 жылғы 18 сәуірдегі № 6-30-183 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4669 тіркелген, 2018 жылдың 16 мамырында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ұйғыр аудандық мәслихатының "Заңдылық пен құқық тәртібі, азаматтардың құқығы, жергілікті өзін-өзі басқару, ауылшаруашылық, жер қатынастары, экология және табиғат ресурстарын тиімді пайдалану жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр аудандық
мәслихатының сессия төрағасы З. Тохсунов
Ұйғыр аудандық
мәслихатының хатшысы Н. Есжан