О внесении изменений в решение Кегенского районного маслихата от 8 августа 2018 года № 5-18 "О бюджете Кегенского района на 2018-2020 годы"
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 27 ноября 2018 года № 10-36. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 ноября 2018 года № 4894
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кегенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кегенского районного маслихата "О бюджете Кегенского района на 2018-2020 годы" от 8 августа 2018 года № 5-18 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4808, опубликован 14 сентября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 2229992 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 71294 тысяча тенге;
неналоговые поступления 114 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 2158584 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 657666 тысяч тенге;
трансферты на компенсацию потерь в связи с принятием
законодательства 1309398 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 191529 тысяч тенге;
2) затраты 2 229 992 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 25253 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 25253 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 25253 тысячи тенге";
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 25253 тысячи тенге.";
"2. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов, в сумме 79421 тысячи тенге, в том числе:
Кегенскому сельскому округу 22466 тысяч тенге;
Жаланашскому сельскому округу 4304 тысяч тенге;
Жылысайскому сельскому округу 4206 тысяч тенге;
Карабулакскому сельскому округу 5655 тысяч тенге;
Каркаринскому сельскому округу 5436 тысяча тенге;
Узынбулакскому сельскому округу 5996 тысяча тенге;
Шырганакскому сельскому округу 31358 тысяч тенге.";
"5. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 3459 тысяч тенге согласно приложению 5 к настоящему решению.
Акимам сельских округов обеспечить эффективное использование бюджетных средств, поступающих на контрольный счет наличности местного самоуправления.".

Кеген аудандық мәслихатының 2018 жылғы 8 тамыздағы "Кеген ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 5-18 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 қарашадағы № 10-36 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 28 қарашада № 4894 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кеген аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кеген аудандық мәслихатының "Кеген ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 8 тамыздағы № 5-18 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4808 тіркелген, 2018 жылдың 14 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 5-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 2229992 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 71294 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 114 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 2158584 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 657666 мың теңге;
заңнаманың қабылдауына байланысты ысырапты өтеуге арналған
трансферттер 1309398 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 191529 мың теңге;
2) шығындар 2229992 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 25253 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 25253 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 25253 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 25253 мың теңге.";
"2. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 79421 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Кеген ауылдық округіне 22466 мың теңге;
Жалаңаш ауылдық округіне 4304 мың теңге;
Жылысай ауылдық округіне 4206 мың теңге;
Қарабұлақ ауылдық округіне 5655 мың теңге;
Қарқара ауылдық округіне 5436 мың теңге;
Ұзынбұлақ ауылдық округіне 5996 мың теңге;
Шырғанақ ауылдық округіне 31358 мың теңге.";
"5. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес 3459 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ауылдық округтер әкімдері жергілікті өзін-өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотына түсетін бюджет қаражатының тиімді пайдаланылуын қамтамасыз етсін.".

2. Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Кегенского районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".
4. Настоящее решение вводится в действие с 8 августа 2018 года.
Председатель сессии
Кегенского районного
маслихата С. Саниязов
Секретарь Кегенского
районного маслихата Н. Советов

2. Көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Кеген аудандық мәслихатының "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 8 тамызынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кеген аудандық
мәслихатының сессия төрағасы С. Саниязов
Кеген аудандық
мәслихатының хатшысы Н. Советов

Приложение 1 к решению Кегенского районного маслихата от 27 ноября 2018 года № 10-36 "О внесении изменений врешение Кегенского районого маслихата от 8 августа 2018 года № 5-18 "О бюджете Кегенского района на 2018-2020 годы"
Приложение 1 к решению Кегенского районного маслихата от 8 августа 2018 года № 5-18 "О бюджете Кегенского района на 2018-2020 годы"
Районный бюджет Кегенского района на 2018 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

"Кеген аудандық мәслихатының 2018 жылғы 8 тамыздағы "Кеген ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 5-18 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 27 қарашадағы № 10-36 Кеген аудандық маслихатының шешіміне 1-қосымша
Кеген аудандық мәслихатының 2018 жылғы 8 тамыздағы "Кеген ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 5-18 шешіміне 1-қосымша
Кеген ауданының 2018 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Атауы
Ішкі сынып
І. Кірістер