О внесении изменений в решение Шымкентского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 24/192-6с "О бюджете города Шымкент на 2018-2020 годы"
Решение маслихата города Шымкент от 26 ноября 2018 года № 41/326-6с. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 29 ноября 2018 года № 2. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктами 1, 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шымкентского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 24/192-6с "О бюджете города Шымкент на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4348, опубликовано 5 января 2018 года в газете "Панорама Шымкента" и эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Шымкент на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 751 894 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 26 311 790 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 132 318 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 102 639 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 24 205 147 тысяч тенге;
2) затраты – 57 709 873 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
5) дефицит бюджета – -3 957 979 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 3 957 979 тысяч тенге.";
в пункте 3:
цифры "431 091" заменить цифрами "292 132";
цифры "1 467 947" заменить цифрами "748 279";
пункт 3-1 исключить;
в пункте 4:
цифры "200 000" заменить цифрами "127 582";
цифры "1 973 273" заменить цифрами "1 532 401";
цифры "3 275 035" заменить цифрами "2 844 231";
цифры "952 475" заменить цифрами "260 742";
цифры "2 388 615" заменить цифрами "1 293 394";
цифры "761 970" заменить цифрами "105 000";
цифры "1 507 790" заменить цифрами "1 035 972";
цифры "649 906" заменить цифрами "637 161";
цифры "264 688" заменить цифрами "248 542";

"2018-2020 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" Шымкент қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 24/192-6с шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шымкент қаласы мәслихатының 2018 жылғы 26 қарашадағы № 41/326-6с шешiмi. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 қарашада № 2 болып тіркелді. Мерзiмi өткендiктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 1, 4-тармақтарына, 111-бабының 1-тармағына "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес, Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шымкент қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 24/192-6с "2018-2020 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4348 тіркелген, 2018 жылғы 5 қаңтарда "Шымкент келбеті" газетінде және 2018 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 53 751 894 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 26 311 790 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 132 318 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 102 639 мың теңге;
трансферттер түсімі – 24 205 147 мың теңге;
2) шығындар – 57 709 873 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
5) бюджет тапшылығы – -3 957 979 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 3 957 979 мың теңге.";
3 тармақта:
"431 091" деген сандар "292 132" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 467 947" деген сандар "748 279" деген сандармен ауыстырылсын;
3-1 тармақ алынып тасталсын;
4 тармақта:
"200 000" деген сандар "127 582" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 973 273" деген сандар "1 532 401" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 275 035" деген сандар "2 844 231" деген сандармен ауыстырылсын;
"952 475" деген сандар "260 742" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 388 615" деген сандар "1 293 394" деген сандармен ауыстырылсын;
"761 970" деген сандар "105 000" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 507 790" деген сандар "1 035 972" деген сандармен ауыстырылсын;
"649 906" деген сандар "637 161" деген сандармен ауыстырылсын;
"264 688" деген сандар "248 542" деген сандармен ауыстырылсын;

113 432
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
241 079
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
159 874
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
337 774
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
337 774
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
87 565
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 755
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
26 768
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
3 905
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
214 781
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
13 630 900
1
Жилищное хозяйство
5 750 076
467
Отдел строительства района (города областного значения)
4 532 991
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
4 279 690
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
253 301
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
11 952
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
11 932
005
Капитальные расходы государственного органа
20
491
Отдел жилищных отношений района (города областного значения)
21 980
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
21 980
497
Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)
1 183 153
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства
60 113
004
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
969 452
008
Мероприятия, направленные на поддержание сейсмоустойчивости жилых зданий, расположенных в сейсмоопасных регионах Республики Казахстан
2 000
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
151 588
2
Коммунальное хозяйство

113 432
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
241 079
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
159 874
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
337 774
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
337 774
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
87 565
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 755
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
26 768
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
3 905
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
214 781
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
13 630 900
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5 750 076
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
4 532 991
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
4 279 690
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
253 301
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
11 952
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 932
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
20
491
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары бөлімі
21 980
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 980
497
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық бөлімі
1 183 153
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
60 113
004
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
969 452
008
Қазақстан Республикасының сейсмоқауіпті өңірлерінде орналасқан тұрғын үйлердің сейсмотұрақтылығын қолдауға бағытталған іс-шаралар
2 000
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
151 588
2
Коммуналдық шаруашылық

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
128 521
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
128 517
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
4
III. ЧИСТОЕ БЮДЖЕТНОЕ КРЕДИТОВАНИЕ
0
IV. САЛЬДО ПО ОПЕРАЦИЯМ С ФИНАНСОВЫМИ АКТИВАМИ
0
V. ДЕФИЦИТ (ПРОФИЦИТ) БЮДЖЕТА
-3 957 979
VI. ФИНАНСИРОВАНИЕ ДЕФИЦИТА (ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ПРОФИЦИТА) БЮДЖЕТА
3 957 979
57 709 873
57 709 873

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
128 521
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
128 517
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
4
ІII. ТАЗА БЮДЖЕТТІК КРЕДИТ БЕРУ
0
IV. ҚАРЖЫ АКТИВТЕРМЕН ЖАСАЛАТЫН ОПЕРАЦИЯЛАР БОЙЫНША САЛЬДО
0
V. БЮДЖЕТТІҢ ТАПШЫЛЫҒЫ (ПРОФИЦИТ)
-3 957 979
VI. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫН (ПРОФИЦИТІН ПАЙДАЛАНУ) ҚАРЖЫЛАНДЫРУ
3 957 979