О бюджете города Шымкент на 2018-2020 годы
Решение маслихата города Шымкент от 27 июля 2018 года № 35/280-6с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 3 августа 2018 года № 4705. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Указа Президента Республики Казахстан от 19 июня 2018 года № 702 "О некоторых вопросах административно-территориального устройства Республики Казахстан", маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Шымкент на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 67 789 076 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 36 699 224 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 386 934 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 375 270 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 29 327 648 тысяч тенге;
2) затраты –75 262 103 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10 821 118 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10 821 118 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 500 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1 500 000 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 19 794 145 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 19 794 145 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Шымкентского городского маслихата от 26.11.2018 № 41/327-6с (вводится в действие с 01.01.2018).
1-1. Учесть, что в городском бюджете на 2018 год предусмотрены средства на строительство жилья за счет внутренних займов – 15 801 749 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением Шымкентского городского маслихата от 21.09.2018 № 37/290-6с (вводится в действие с 01.01.2018); в редакции решения Шымкентского городского маслихата от 26.11.2018 № 41/327-6с (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Исключен решением Шымкентского городского маслихата от 26.11.2018 № 41/327-6с (вводится в действие с 01.01.2018).

2018-2020 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы
Шымкент қаласы мәслихатының 2018 жылғы 27 шілдедегі № 35/280-6с шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 3 тамызда № 4705 болып тiркелдi. Мерзiмi өткендiктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 19 маусымдағы № 702 "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысының кейбір мәселелері туралы" Жарлығына сәйкес, Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 67 789 076 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 36 699 224 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 386 934 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 375 270 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29 327 648 мың теңге;
2) шығындар – 75 262 103 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 10 821 118 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 10 821 118 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 500 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 1 500 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 19 794 145 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 19 794 145 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шымкент қалалық мәслихатының 26.11.2018 № 41/327-6с шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiлсiн).
1-1. 2018 жылға арналған қала бюджетінде ішкі қарыздар есебінен тұрғын үй салуға – 15 801 749 мың теңге қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешiм 1-1-тармақпен толықтырылды - Шымкент қалалық мәслихатының 21.09.2018 № 37/290-6с шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiлсiн); жаңа редакцияда - Шымкент қалалық мәслихатының 26.11.2018 № 41/327-6с шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiлсiн).
2. Алынып тасталды - Шымкент қалалық мәслихатының 26.11.2018 № 41/327-6с шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiлсiн).

3. Утвердить на 2018 год перечень бюджетной программы, не подлежащей секвестру в процессе исполнения бюджета согласно приложению 4.
4. Утвердить бюджетные программы районов в городе на 2018-2020 годы согласно приложению 5.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
маслихата города Шымкент Е. Омаров
Секретарь маслихата
города Шымкент Н. Бекназаров
Приложение № 1 к решению
маслихата города
Шымкент от 27 июля
2018 года № 35/280-6с
Бюджет города Шымкент на 2018 год

3. Осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес қала бюджетінің атқарылуы процессінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарлама тізбесі бекітілсін.
4. Осы шешімнің 5 қосымшасына сәйкес 2018-2020 жылдарға қаладағы аудандардың бюджеттік бағдарламалары бекітілсін.
5. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Шымкент қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы Е.Омаров
Шымкент қаласы
мәслихатының хатшысы Н.Бекназаров
Шымкент қаласының
мәслихатының 2018 жылғы
27 шілдедегі № 35/280-6с
шешіміне № 1 қосымша
Шымкент қаласының 2018 жылға арналған бюджеті

97 789
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере укрепления института семьи, гендерного равенства и защиты прав и законных интересов женщин, детей и молодежи
61 865
003
Капитальные расходы государственного органа
4 670
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
31 254
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
1 586 316
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории города республиканского значения, столицы
1 554 773
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
481
012
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
19 796
013
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
7 213
014
Организация содержания служебных животных
4 053
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
231 504
004
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
231 504
04
Образование
32 011 842
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
66 833
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
4 000
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
61 768
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
1 065
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
27 337 628
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
30 116
003
Общеобразовательное обучение
14 512 290
004
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
366 560
005
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
521 333
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
1 274 734
008
Дополнительное образование для детей
419 441
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
22 042
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
42 973
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
82 965
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования

97 789
001
Жергілікті деңгейде отбасы институтын күшейту, гендерлік теңдік, әйелдердің, балалар мен жастардың құқығы мен заңнамалық мүдделерін қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61 865
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 670
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
31 254
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
1 586 316
001
Республикалық маңызы бар қала, астана аумағында қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздікті сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер қамтамасыз ету
1 554 773
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
481
012
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
19 796
013
Әкімшілік тәртіппен тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
7 213
014
Қызметтік жануарларды ұстауды ұйымдастыру
4 053
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
231 504
004
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
231 504
04
Бiлiм беру
32 011 842
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
66 833
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
4 000
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
61 768
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
1 065
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
27 337 628
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 116
003
Жалпы білім беру
14 512 290
004
Арнаулы бiлiм беру бағдарламалары бойынша жалпы бiлiм беру
366 560
005
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
521 333
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
1 274 734
008
Балаларға қосымша білім беру
419 441
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
22 042
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
42 973
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
82 965
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау

6 179
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
543 848
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
50 594
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
8 495
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
151 217
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
115 504
026
Капитальные расходы государственного органа
2 540
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
19 365
030
Обеспечение деятельности центров занятости
149 270
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
25 997
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
9 125
045
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
30 883
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
8 619
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
8 619
388
Управление государственной инспекции труда и миграции города республиканского значения, столицы
25 839
001
Услуги по реализации государственной политики в области миграции и регулирования трудовых отношений на местном уровне
19 839
003
Капитальные расходы государственного органа
6 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
18 954 988
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 532 618
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
496 516
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1 036 102
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
8 959 822
012
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
6 785 846
013
Развитие благоустройства города
5 500
017
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

6 179
015
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
543 848
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
50 594
019
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
8 495
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
151 217
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
115 504
026
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 540
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
19 365
030
Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
149 270
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
25 997
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
9 125
045
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
30 883
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
8 619
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
8 619
388
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Мемлекеттік еңбек инспекциясы және көші-қон басқармасы
25 839
001
Жергілікті деңгейде көші-қон және еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
19 839
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
18 954 988
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 532 618
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
496 516
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
1 036 102
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
8 959 822
012
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
6 785 846
013
Қаланы абаттандыруды дамыту
5 500
017
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру

67 154
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
40 000
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
96 044
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
96 044
02
Оборона
212 380
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
212 380
010
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
52 380
014
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба города республиканского значения, столицы
160 000
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
401 960
329
Управление по делам семьи, детей и молодежи города республиканского значения, столицы
98 238
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере укрепления института семьи, гендерного равенства и защиты прав и законных интересов женщин, детей и молодежи
35 730
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
62 508
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
100 000
021
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
100 000
333
Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы
23 950
039
Организация и осуществление социальной адаптации и реабилитации лиц, отбывших уголовные наказания
23 950
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
179 772
004
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
179 772
04
Образование
45 144 751
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
44 280 188
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
49 112
003
Общеобразовательное обучение
27 320 400
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
1 282 323
008
Дополнительное образование для детей
863 428
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
155 310
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 443
034
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
698 758
036
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

67 154
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
40 000
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
96 044
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
96 044
02
Қорғаныс
212 380
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
212 380
010
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
52 380
014
Республикалық маңызы бар қалалар, астана ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын-алу және оларды жою
160 000
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
401 960
329
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отбасы, балалар және жастар істері жөніндегі басқармасы
98 238
001
Жергілікті деңгейде отбасы институтын күшейту, гендерлік теңдік, әйелдердің, балалар мен жастардың құқығы мен заңнамалық мүдделерін қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 730
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
62 508
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
100 000
021
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салу
100 000
333
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
23 950
039
Қылмыстық жазасын өтеген адамдарды әлеуметтік бейімдеу мен оңалтуды ұйымдастыру және жүзеге асыру"
23 950
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
179 772
004
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
179 772
04
Бiлiм беру
45 144 751
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
44 280 188
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 112
003
Жалпы білім беру
27 320 400
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
1 282 323
008
Балаларға қосымша білім беру
863 428
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
155 310
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 443
034
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
698 758
036
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға

100 000
017
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
100 000
035
Развитие объектов сельского хозяйства
50 000
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
8 891 579
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
219 004
005
Развитие коммунального хозяйства
500 000
007
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
500 000
008
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
974 619
025
Мероприятия, направленные на поддержание сейсмоустойчивости жилых зданий, расположенных в сейсмоопасных регионах Республики Казахстан
300 000
028
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности города республиканского значения, столицы
300 000
037
Освещение улиц населенных пунктов
1 175 510
038
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1 746 164
047
Содержание мест захоронений и погребение безродных
121 762
048
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
3 054 520
383
Управление жилья и жилищной инспекции города республиканского значения, столицы
147 230
001
Услуги по реализации государственной политики по вопросам жилья, в области жилищного фонда на местном уровне
47 230
006
Организация сохранения государственного жилищного фонда
100 000
394
Управление земельных отношений и по контролю за использованием и охраной земель города республиканского значения, столицы
2 000 000
011
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
2 000 000
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
2 867 360
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
30 000
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
30 000
328
Управление внутренней политики и по делам религии города республиканского значения, столицы
523 626
001
Услуги по реализации государственной политики по вопросам религиозной деятельности и внутренней политики на местном уровне
223 626
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
300 000
330
Управление информатизации, оказания государственных услуг и архивов города республиканского значения, столицы
39 492
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информатизации, оказания государственных услуг, управления архивным делом
39 492
331
Управление культуры и развития языков города республиканского значения, столицы

100 000
017
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
100 000
035
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
50 000
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
8 891 579
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
219 004
005
Коммуналдық шаруашылық дамыту
500 000
007
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
500 000
008
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
974 619
025
Қазақстан Республикасының сейсмоқауіпті өңірлерінде орналасқан тұрғын үйлердің сейсмотұрақтылығын қолдауға бағытталған іс-шаралар
300 000
028
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін пайдалануды ұйымдастыру
300 000
037
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
1 175 510
038
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
1 746 164
047
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
121 762
048
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
3 054 520
383
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Тұрғын үй және тұрғын үй инспекциясы басқармасы
147 230
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласында тұрғын үй мәселелері бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 230
006
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
100 000
394
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары және жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
2 000 000
011
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
2 000 000
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
2 867 360
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
30 000
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
30 000
328
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ішкі саясат және дін істері басқармасы
523 626
001
Жергілікті деңгейде дін қызметі және ішкі саясат мәселелері жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
223 626
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
300 000
330
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ақпараттандыру, мемлекеттік қызметтер көрсету және архивтер басқармасы
39 492
001
Жергілікті деңгейде ақпараттандыру, мемлекеттік қызметтер көрсету, архив ісін басқару жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 492
331
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет және тілдерді дамыту басқармасы

139 718
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, контроля за использованием и охраной земель на территории города республиканского значения, столицы
139 718
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
374 214
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
54 658
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
54 658
365
Управление архитектуры и градостроительства города республиканского значения, столицы
273 834
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере архитектуры и градостроительства на местном уровне
73 834
002
Разработка генеральных планов застройки населенных пунктов
200 000
390
Управление государственного архитектурно-строительного контроля города республиканского значения, столицы
45 722
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
45 722
12
Транспорт и коммуникации
2 566 188
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
2 566 188
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере пассажирского транспорта и автомобильных дорог на местном уровне
66 188
007
Развитие транспортной инфраструктуры
1 500 000
016
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 000 000
13
Прочие
543 160
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
100 000
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
100 000
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города республиканского значения, столицы
443 160
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационного развития
443 160
14
Обслуживание долга
3 496
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
3 496
005
Обслуживание долга местных исполнительных органов
2 492
018
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета

139 718
001
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумағында жер қатынастары және жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылауды реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
139 718
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
374 214
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
54 658
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 658
365
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет және қала құрылысы басқармасы
273 834
001
Жергілікті деңгейде сәулет және құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73 834
002
Елді мекендердегі құрылыстардың бас жоспарын әзірлеу
200 000
390
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
45 722
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 722
12
Көлiк және коммуникация
2 566 188
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 566 188
001
Жергілікті деңгейде жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 188
007
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 500 000
016
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 000 000
13
Басқалар
543 160
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
100 000
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
100 000
393
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
443 160
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
443 160
14
Борышқа қызмет көрсету
3 496
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
3 496
005
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
2 492
018
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету