О внесении изменений и дополнения в решение маслихата города Шымкент от 27 июля 2018 года № 35/280-6с "О бюджете города Шымкент на 2018-2020 годы"
Решение маслихата города Шымкент от 21 сентября 2018 года № 37/290-6с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 25 сентября 2018 года № 4740. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктами 1, 4 статьи 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шымкентского городского маслихата от 27 июля 2018 года № 35/280-6с "О бюджете города Шымкент на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4705, опубликовано 23 августа 2018 года в газете "Панорама Шымкента" и эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 августа 2018 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Шымкент на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 66 074 047 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 44 883 463 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 718 631 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8 818 055 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 11 653 898 тысяч тенге;
2) затраты – 80 587 451 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 174 911 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 1 174 911 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -15 688 315 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 15 688 315 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Учесть, что в городском бюджете на 2018 год предусмотрены средства на проектирование и (или) строительство жилья за счет внутренних займов – 17 338 315 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
маслихата города Шымкент Е. Омаров
Секретарь маслихата
города Шымкент Н. Бекназаров
Приложение № 1 к решению
маслихата города
Шымкент от 21 сентября
2018 года № 37/290-6с
Приложение № 1 к решению
маслихата города
Шымкент от 27 июля
2018 года № 35/280-6с
Бюджет города Шымкент на 2018 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс
1
2
3
I. ДОХОДЫ

Шымкент қаласы мәслихатының 2018 жылғы 27 шілдедегі № 35/280-6с "2018-2020 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шымкент қаласы мәслихатының 2018 жылғы 21 қыркүйектегі № 37/290-6с шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 25 қыркүйекте № 4740 болып тiркелдi. Мерзiмi өткендiктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 108 бабының 1, 4 тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шымкент қаласы мәслихатының 2018 жылғы 27 шілдедегі № 35/280-6с "2018-2020 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4705 тіркелген, 2018 жылғы 23 тамызда "Шымкент келбеті" газетінде және 2018 жылғы 20 тамызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 66 074 047 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 44 883 463 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 718 631 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 818 055 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 653 898 мың теңге;
2) шығындар – 80 587 451 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 174 911 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 1 174 911 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -15 688 315 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 15 688 315 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 1-1 тармақпен толықтырылсын:
"1-1. 2018 жылға арналған қала бюджетінде ішкі қарыздар есебінен тұрғын үй жобалауға және (немесе) салуға – 17 338 315 мың теңге қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Шымкент қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы Е.Омаров
Шымкент қаласы мәслихатының хатшысы Н.Бекназаров
Шымкент қаласының
мәслихатының 2018 жылғы
21 қыркүйектегі № 37/290-6с
шешіміне № 1 қосымша
Шымкент қаласының
мәслихатының 2018 жылғы
27 шілдедегі № 35/280-6с
шешіміне № 1 қосымша
Шымкент қаласының 2018 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Атауы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
1
2
3
І. КІРІСТЕР

509 020
003
Капитальные расходы государственного органа
166 485
007
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 920
013
Обеспечение деятельности Ассамблеи народа Казахстана города республиканского значения, столицы
2 385
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
346 589
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
292 147
022
Капитальные расходы государственного органа
54 442
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
61 577
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения местного бюджета и управления коммунальной собственностью
48 577
014
Капитальные расходы государственного органа
13 000
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
84 585
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
68 022
004
Капитальные расходы государственного органа
16 323
061
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и государственно-частного партнерства, в том числе концессии
240
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
135 844
061
Развитие объектов государственных органов
135 844
02
Оборона
160 946
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
160 946
010
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
26 190
014
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба города республиканского значения, столицы
134 756
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1 107 173
329
Управление по делам семьи, детей и молодежи города республиканского значения, столицы
104 619
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере укрепления института семьи, гендерного равенства и защиты прав и законных интересов женщин, детей и молодежи
67 865
003
Капитальные расходы государственного органа
5 500
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
31 254
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
765 414
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории города республиканского значения, столицы
744 584
012
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
12 895
013
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке

509 020
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
166 485
007
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 920
013
Республикалық маңызы бар қала, астана Қазақстан халқы Ассамблеясының қызметін қамтамасыз ету
2 385
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
346 589
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
292 147
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
54 442
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
61 577
001
Жергілікті бюджетті атқару және коммуналдық меншікті басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 577
014
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
13 000
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
84 585
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68 022
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
16 323
061
Бюджеттік инвестициялар және мемлекеттік-жекешелік әріптестік, оның ішінде концессия мәселелері жөніндегі құжаттаманы сараптау және бағалау
240
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
135 844
061
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
135 844
02
Қорғаныс
160 946
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
160 946
010
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
26 190
014
Республикалық маңызы бар қалалар, астана ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын-алу және оларды жою
134 756
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1 107 173
329
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отбасы, балалар және жастар істері жөніндегі басқармасы
104 619
001
Жергілікті деңгейде отбасы институтын күшейту, гендерлік теңдік, әйелдердің, балалар мен жастардың құқығы мен заңнамалық мүдделерін қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67 865
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 500
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
31 254
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
765 414
001
Республикалық маңызы бар қала, астана аумағында қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздікті сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер қамтамасыз ету
744 584
012
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
12 895
013
Әкімшілік тәртіппен тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру

775 957
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
775 957
05
Здравоохранение
78 027
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
78 027
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
32 489
006
Услуги по охране материнства и детства
31 489
030
Капитальные расходы государственного органа
14 049
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 905 198
329
Управление по делам семьи, детей и молодежи города республиканского значения, столицы
44 535
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
35 113
037
Социальная реабилитация
9 422
333
Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы
4 827 556
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения на местном уровне
59 328
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
84 606
003
Программа занятости
1 062 025
004
Государственная адресная социальная помощь
2 441 343
007
Оказание жилищной помощи
6 424
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
271 192
009
Социальная поддержка инвалидов
5 656
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6 979
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
460 684
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
48 129
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
8 495
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
64 497
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

775 957
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
775 957
05
Денсаулық сақтау
78 027
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
78 027
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 489
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
31 489
030
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
14 049
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4 905 198
329
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отбасы, балалар және жастар істері жөніндегі басқармасы
44 535
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
35 113
037
Әлеуметтік сауықтандыру
9 422
333
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
4 827 556
001
Жергілікті деңгейде халық үшін жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59 328
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
84 606
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1 062 025
004
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 441 343
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 424
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
271 192
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
5 656
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6 979
015
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
460 684
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
48 129
019
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
8 495
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
64 497
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

11 312
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 618
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
219 142
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
72 308
018
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
169 212
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
14 656
030
Обеспечение деятельности центров занятости
260 302
045
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
91 652
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
16 524
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
16 524
388
Управление государственной инспекции труда и миграции города республиканского значения, столицы
37 690
001
Услуги по реализации государственной политики в области миграции и регулирования трудовых отношений на местном уровне
37 690
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
12 617 126
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3 372 936
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
695 948
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
2 676 988
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
2 250 000
012
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2 000 000
013
Развитие благоустройства города
100 000
017
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
100 000
035
Развитие объектов сельского хозяйства
50 000
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
6 746 960
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
219 004
005
Развитие коммунального хозяйства
500 000
007
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
500 000
008
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
200 000
025
Мероприятия, направленные на поддержание сейсмоустойчивости жилых зданий, расположенных в сейсмоопасных регионах Республики Казахстан
30 000
028
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности города республиканского значения, столицы

11 312
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 618
015
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
219 142
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
72 308
018
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
169 212
019
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
14 656
030
Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
260 302
045
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
91 652
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
16 524
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
16 524
388
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Мемлекеттік еңбек инспекциясы және көші-қон басқармасы
37 690
001
Жергілікті деңгейде көші-қон және еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
37 690
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
12 617 126
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3 372 936
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
695 948
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
2 676 988
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
2 250 000
012
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2 000 000
013
Қаланы абаттандыруды дамыту
100 000
017
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
100 000
035
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
50 000
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
6 746 960
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
219 004
005
Коммуналдық шаруашылық дамыту
500 000
007
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
500 000
008
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
200 000
025
Қазақстан Республикасының сейсмоқауіпті өңірлерінде орналасқан тұрғын үйлердің сейсмотұрақтылығын қолдауға бағытталған іс-шаралар
30 000
028
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін пайдалануды ұйымдастыру

1 280 274
399
Управление туризма и внешних связей города республиканского значения, столицы
33 766
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма и внешних связей
33 766
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
100 000
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
100 000
012
Развитие теплоэнергетической системы
50 000
029
Развитие газотранспортной системы
50 000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
650 578
349
Управление сельского хозяйства и ветеринарии города республиканского значения, столицы
477 094
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
151 700
008
Организация санитарного убоя больных животных
456
010
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
1 070
011
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
10 512
016
Проведение противоэпизоотических мероприятий
103 488
017
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
71 368
018
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
590
025
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
137 910
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
33 766
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
33 766
394
Управление земельных отношений и по контролю за использованием и охраной земель города республиканского значения, столицы
139 718
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, контроля за использованием и охраной земель на территории города республиканского значения, столицы
139 718
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
374 214
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
54 658
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
54 658
365
Управление архитектуры и градостроительства города республиканского значения, столицы
273 834
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере архитектуры и градостроительства на местном уровне
73 834
002
Разработка генеральных планов застройки населенных пунктов
200 000
390
Управление государственного архитектурно-строительного контроля города республиканского значения, столицы

1 280 274
399
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың туризм және сыртқы байланыстар басқармасы
33 766
001
Жергілікті деңгейде туризм және сыртқы байланыстар саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 766
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
100 000
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
100 000
012
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
50 000
029
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
50 000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
650 578
349
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы
477 094
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
151 700
008
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
456
010
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 070
011
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
10 512
016
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
103 488
017
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
71 368
018
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
590
025
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
137 910
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
33 766
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 766
394
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары және жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
139 718
001
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумағында жер қатынастары және жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылауды реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
139 718
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
374 214
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
54 658
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 658
365
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет және қала құрылысы басқармасы
273 834
001
Жергілікті деңгейде сәулет және құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73 834
002
Елді мекендердегі құрылыстардың бас жоспарын әзірлеу
200 000
390
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы