О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2017 года № 18-3 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Жамбылского областного маслихата от 14 мая 2018 года № 23-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 18 мая 2018 года № 3819
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2017 года №18-3 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3622, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 26 декабря 2017 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "208 102 412" заменить цифрами "218 130 355";
цифры "1 436 157" заменить цифрами "1 520 739";
цифры "500 000" заменить цифрами "705 000";
цифры "186 362 204" заменить цифрами "196 100 565";
в подпункте 2):
цифры "207 130 871" заменить цифрами "217 058 814";
в подпункте 3):
цифры "6 296 949" заменить цифрами "8 860 742";
цифры "10 218 976" заменить цифрами "12 782 769";
в подпункте 5):
цифры "-5 601 720" заменить цифрами "-8 065 513";
в подпункте 6):
цифры "5 601 720" заменить цифрами "8 065 513".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 мамырдағы № 23-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 18 мамырда № 3819 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы №18-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3622 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерін электрондық түрде эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 26 желтоқсанда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"208 102 412" сандары "218 130 355" сандарымен ауыстырылсын;
"1 436 157" сандары "1 520 739" сандарымен ауыстырылсын;
"500 000" сандары "705 000" сандарымен ауыстырылсын;
"186 362 204" сандары "196 100 565" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"207 130 871" сандары "217 058 814" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"6 296 949" сандары "8 860 742" сандарымен ауыстырылсын;
"10 218 976" сандары "12 782 769" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-5 601 720" сандары "-8 065 513" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"5 601 720" сандары "8 065 513" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию шестого созыва областного маслихата по вопросам экономики, бюджета, налога и местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Секретарь
областного маслихата областного маслихата
М. Сарсенов Б. Карашолаков
Приложение
к решению Жамбылского
областного маслихата №23-2 от
14 мая 2018 года
Приложение 1
к решению Жамбылского
областного маслихата
№18-3 от 11 декабря 2017 года
Областной бюджет на 2018 год
Категория Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
I. Доходы

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау алтыншы шақырылған облыстық мәслихаттың экономика, бюджет, салық және жергілікті өзін-өзі басқару мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы хатшысы
М. Сарсенов Б. Қарашолақов
Жамбыл облыстық мәслихатының
2018 жылғы 14 мамырдағы №23-2
шешіміне қосымша
Жамбыл облыстық мәслихатының
2017 жылғы 11 желтоқсандағы
№18-3 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
I. Кірістер

7 552 979
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
5 984 064
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
1 128
006
Капитальные расходы государственного органа
1 355 403
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
39 816
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
19 450
015
Организация содержания служебных животных
130 118
024
Проведение учений по действиям при угрозе и возникновении кризисной ситуации
23 000
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
103 500
007
Развитие объектов органов внутренних дел
14 000
060
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
89 500
04
Образование
25 260 334
261
Управление образования области
136 725
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
136 725
261
Управление образования области
6 991 272
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 706 575
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1 110 895
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
249 830
071
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
3 477 137
072
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
446 835
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 377 400
203
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
4 350 117
204
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования

7 552 979
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіптті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 984 064
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
1 128
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 355 403
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
39 816
014
Әкімшілік тәртіппен тұткындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
19 450
015
Қызметтік жануарларды ұстауды ұйымдастыру
130 118
024
Дағдарыстық жағдай қаупі төнген және туындаған кезде іс-қимылдар бойынша оқу-жаттығу жүргізу
23 000
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
103 500
007
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
14 000
060
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салу
89 500
04
Бiлiм беру
25 260 334
261
Облыстың білім басқармасы
136 725
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
136 725
261
Облыстың білім басқармасы
6 991 272
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 706 575
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
1 110 895
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
249 830
071
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 477 137
072
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
446 835
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 377 400
203
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi
4 350 117
204
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау

129
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 427 824
013
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1 427 824
253
Управление здравоохранения области
1 918 674
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 918 674
253
Управление здравоохранения области
116 533
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
116 533
253
Управление здравоохранения области
39 364
029
Областные базы спецмедснабжения
39 364
253
Управление здравоохранения области
3 722 388
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
149 736
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
220 894
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
28 769
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
95 871
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
51 200
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
34 098
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
2 500
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3 032 551
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
106 769
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
8 229 928
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 186 194
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
721 799
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
712 653
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
368 116
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

129
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 427 824
013
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
1 427 824
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 918 674
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 918 674
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
116 533
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
116 533
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
39 364
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
39 364
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 722 388
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
149 736
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
220 894
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
28 769
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
95 871
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
51 200
028
Жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін күтіп-ұстау
34 098
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
2 500
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
3 032 551
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
106 769
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
8 229 928
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 186 194
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
721 799
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
712 653
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
368 116
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

273 069
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
2 012 752
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
97 805
261
Управление образования области
448 498
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
329 013
037
Социальная реабилитация
119 485
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
11 011
014
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
11 011
256
Управление координации занятости и социальных программ области
672 050
003
Социальная поддержка инвалидов
664 948
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
7 102
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 798 873
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
125 332
007
Капитальные расходы государственного органа
14 018
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
80 127
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
2 394
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
51 614
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1 897 032
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
2 859
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
416 871
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
27 960
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам

273 069
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 012 752
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
97 805
261
Облыстың білім басқармасы
448 498
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
329 013
037
Әлеуметтік сауықтандыру
119 485
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
11 011
014
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
11 011
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
672 050
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
664 948
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7 102
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 798 873
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
125 332
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
14 018
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
80 127
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
2 394
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
51 614
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 897 032
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
2 859
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
416 871
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
27 960
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету

8 600
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
31 061
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
141 005
263
Управление внутренней политики области
26 780
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
26 780
270
Управление по инспекции труда области
79 312
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
64 412
003
Капитальные расходы государственного органа
14 900
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
7 210
076
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
7 210
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
20 150 118
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
22 672
008
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
22 672
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
9 054 816
012
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
4 007 099
048
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5 047 717
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 583 580
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
87 319
005
Капитальные расходы государственного органа
5 798
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 113 933
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
24 875
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
814 194
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
537 461
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области

8 600
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
31 061
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
141 005
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
26 780
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
26 780
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
79 312
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 412
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
14 900
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
7 210
076
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7 210
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
20 150 118
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
22 672
008
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
22 672
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
9 054 816
012
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 007 099
048
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 047 717
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 583 580
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
87 319
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 798
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 113 933
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
24 875
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
814 194
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
537 461
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы

453
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
800 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
1 624 142
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
3 500 000
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
108 730
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
284 082
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
852 909
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
419 730
058
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере растениеводства
480 845
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
12 508
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
215 616
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
31 724
719
Управление ветеринарии области
597 293
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
44 932
003
Капитальные расходы государственного органа
74 846
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 000
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
374 924
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
99 591
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
85 064
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
6 128
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности

453
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
800 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
1 624 142
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
3 500 000
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
108 730
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
284 082
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
852 909
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
419 730
058
Өсімдік шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
480 845
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
12 508
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
215 616
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
31 724
719
Облыстың ветеринария басқармасы
597 293
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 932
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
74 846
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
3 000
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
374 924
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
99 591
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
85 064
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
6 128
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

2 291 209
090
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
523 421
091
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
976 579
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
536 153
043
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
536 153
13
Прочие
4 717 166
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
2 110 168
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
20 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
268 112
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 547 715
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
186 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
88 341
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
213 828
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
6 282
052
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
207 546
257
Управление финансов области
434 804
012
Резерв местного исполнительного органа области
434 804
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
1 656 601
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
1 656 601
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
136 946
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
93 052
003
Капитальные расходы государственного органа
21 342
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
22 552
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области

2 291 209
090
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
523 421
091
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
976 579
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
536 153
043
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
536 153
13
Басқалар
4 717 166
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
2 110 168
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
20 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
268 112
010
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 547 715
011
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
186 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
88 341
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
213 828
024
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
6 282
052
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
207 546
257
Облыстың қаржы басқармасы
434 804
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
434 804
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
1 656 601
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
1 656 601
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
136 946
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
93 052
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
21 342
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
22 552
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы