О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2017 года №18-3 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Жамбылского областного маслихата от 5 декабря 2018 года № 29-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 7 декабря 2018 года № 4012
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2017 года №18-3 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3622, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 26 декабря 2017 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "218 574 672" заменить цифрами "220 356 134";
цифры "195 365 803" заменить цифрами "197 147 265";
в подпункте 2):
цифры "217 753 133" заменить цифрами "219 365 595";
в подпункте 3):
цифры "9 562 404" заменить цифрами "9 682 404";
цифры "3 922 027" заменить цифрами "3 802 027";
в подпункте 4):
цифры "26 310" заменить цифрами "75 310".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы №18-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылғы 5 желтоқсандағы № 29-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 7 желтоқсанда № 4012 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы №18-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3622 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылғы 26 желтоқсанда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"218 574 672" сандары "220 356 134" сандарымен ауыстырылсын;
"195 365 803" сандары "197 147 265" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"217 753 133" сандары "219 365 595" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"9 562 404" сандары "9 682 404" сандарымен ауыстырылсын;
"3 922 027" сандары "3 802 027" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"26 310" сандары "75 310" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

17 826
015
Организация содержания служебных животных
129 078
271
Управление строительства области
148 426
003
Развитие объектов органов внутренних дел
12 600
053
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
135 826
04
Образование
26 496 099
261
Управление образования области
599 769
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
599 769
261
Управление образования области
6 826 017
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 660 607
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1 127 303
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
263 200
071
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
3 494 041
072
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
280 866
271
Управление строительства области
4 483 980
079
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
4 408 690
086
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
75 290
285
Управление физической культуры и спорта области
2 063 036
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 614 263
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
448 773
253
Управление здравоохранения области
445 200
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
445 200
261
Управление образования области
7 080 612
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
7 080 612
253
Управление здравоохранения области
79 467
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров

17 826
015
Қызметтік жануарларды ұстауды ұйымдастыру
129 078
271
Облыстың құрылыс басқармасы
148 426
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
12 600
053
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салу
135 826
04
Бiлiм беру
26 496 099
261
Облыстың білім басқармасы
599 769
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
599 769
261
Облыстың білім басқармасы
6 826 017
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 660 607
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
1 127 303
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
263 200
071
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 494 041
072
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
280 866
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 483 980
079
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi
4 408 690
086
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
75 290
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 063 036
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 614 263
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
448 773
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
445 200
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
445 200
261
Облыстың білім басқармасы
7 080 612
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
7 080 612
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
79 467
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау

28 769
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
95 871
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
60 800
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
34 098
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
2 500
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3 281 265
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
106 769
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
8 236 243
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 228 240
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
713 797
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
667 653
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
365 345
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
272 334
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
2 112 752
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
96 359
261
Управление образования области
425 889
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
425 889
271
Управление строительства области
10 993
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
10 993
256
Управление координации занятости и социальных программ области
822 572
003
Социальная поддержка инвалидов
822 572
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 637 619
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
127 006

28 769
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
95 871
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
60 800
028
Жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін күтіп-ұстау
34 098
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
2 500
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
3 281 265
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
106 769
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
8 236 243
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 228 240
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
713 797
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
667 653
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
365 345
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
272 334
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 112 752
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
96 359
261
Облыстың білім басқармасы
425 889
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
425 889
271
Облыстың құрылыс басқармасы
10 993
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
10 993
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
822 572
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
822 572
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 637 619
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
127 006

007
Капитальные расходы государственного органа
14 018
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
80 126
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1 636
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
48 271
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1 780 002
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
1 280
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
381 434
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
27 960
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
8 560
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
50 810
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
116 516
263
Управление внутренней политики области
26 780
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
26 780
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 964
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
2 964
270
Управление по инспекции труда области
81 186
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
66 963
003
Капитальные расходы государственного органа
14 223
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
20 533 182
271
Управление строительства области
8 858 795
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
3 881 919
027
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
14 018
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
80 126
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
1 636
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
48 271
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 780 002
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
1 280
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
381 434
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
27 960
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
8 560
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
50 810
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
116 516
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
26 780
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
26 780
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 964
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 964
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
81 186
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 963
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
14 223
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
20 533 182
271
Облыстың құрылыс басқармасы
8 858 795
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 881 919
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері

1 511 765
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
12 869
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
57 245
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
77 280
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
453
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
888 916
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
3 898 946
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5 906 949
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
47 837
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
284 082
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
632 909
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
450 826
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
32 538
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
16 700
071
Обучение предпринимательству в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
30 000
719
Управление ветеринарии области
605 091
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
54 387
003
Капитальные расходы государственного органа
74 336
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1 736
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)

1 511 765
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
12 869
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
57 245
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
77 280
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
453
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
888 916
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
3 898 946
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
5 906 949
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
47 837
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
284 082
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
632 909
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
450 826
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
32 538
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
16 700
071
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту
30 000
719
Облыстың ветеринария басқармасы
605 091
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 387
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
74 336
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
1 736
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру

37 017
12
Транспорт и коммуникации
9 907 411
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 812 776
002
Развитие транспортной инфраструктуры
436 743
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
554 560
007
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие транспортной инфраструктуры
867 397
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
1 940 817
027
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
523 421
028
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
1 489 838
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 094 635
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
48 176
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
491 881
011
Капитальные расходы государственного органа
860
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
3 553 718
13
Прочие
3 446 289
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
2 253 335
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
20 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
123 279
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 835 715
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
186 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
88 341
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
182 233
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
6 269
052
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
175 964
253
Управление здравоохранения области
719 863
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
719 863
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
500
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов

37 017
12
Көлiк және коммуникация
9 907 411
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 812 776
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
436 743
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
554 560
007
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
867 397
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 940 817
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
523 421
028
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
1 489 838
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 094 635
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 176
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
491 881
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
860
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 553 718
13
Басқалар
3 446 289
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
2 253 335
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
20 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
123 279
010
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 835 715
011
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
186 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
88 341
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
182 233
024
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
6 269
052
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
175 964
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
719 863
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
719 863
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
500
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу