Об областном бюджете на 2019-2021 годы
Решение Жамбылского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 30-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 декабря 2018 года № 4037.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 8 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и с Законом Республики Казахстан от 30 ноября 2018 года "О республиканском бюджете на 2019-2021 годы" Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 284 234 960 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22 726 943 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 451 991 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 772 592 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 259 283 434 тысяч тенге;
2) затраты – 282 749 846 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25 665 350 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 30 651 029 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 985 679 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -26 895 986 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 26 895 986 тысяч тенге.
Используемые остатки бюджетных средств – 1 881 533 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – с изменениями, внесенными решениями Жамбылского областного маслихата от 19.03.2019 № 32-5 (вводится в действие с 01.01.2019); от 30.04.2019 № 34-2 (вводится в действие с 01.01.2019); от 17.07.2019 № 37-3 (вводится в действие с 01.01.2019); от 17.10.2019 № 39-2 (вводится в действие с 01.01.2019); от 12.11.2019 №40-2 (вводится в действие с 01.01.2019) ); от 12.12.2019 №41-5 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Установить бюджетные субвенции, предаваемые из областного бюджета в районные бюджеты и бюджет города Тараз на 2019 год в сумме 94 207 865 тысяч тенге, в том числе:
Байзакскому району - 8 453 700 тысяч тенге;
Жамбылскому району - 7 232 902 тысяч тенге;
Жуалынскому району - 7 166 245 тысяч тенге;
Кордайскому району - 10 700 840 тысяч тенге;
Меркенскому району - 7 836 845 тысяч тенге;
Мойынкумскому району - 4 791 931 тысяч тенге;
Сарысускому району - 6 439 015 тысяч тенге;
Таласскому району - 6 418 387 тысяч тенге;
Т.Рыскуловскому району - 5 456 679 тысяч тенге;
Шускому району - 8 709 651 тысяч тенге;
городу Тараз - 21 001 670 тысяч тенге.
3. В областном бюджете на 2019 год бюджетам районов и города Тараз предусмотреть целевые текущие трансферты за счет средств республиканского бюджета, распределение которых определяются на основании постановления акимата Жамбылской области:

2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 желтоқсанда № 4037 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 8 бабына және "2019-2021 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2018 жылғы 30 қарашадағы Заңына сәйкес Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 284 234 960 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 22 726 943 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 451 991 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 772 592 мың теңге;
трансферттер түсiмі – 259 283 434 мың теңге;
2) шығындар – 282 749 846 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 25 665 350 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 30 651 029 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 985 679 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 26 895 986 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 26 895 986 мың теңге.
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 1 881 533 мың теңге.
Ескерту. 1 – тармаққа өзгерістер енгізілді – Жамбыл облыстық мәслихатының 19.03.2019 № 32-5 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 30.04.2019 № 34-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 17.07.2019 № 37-3 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 17.10.2019 № 39-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 12.11.2019 №40-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 12.12.2019 № 41-5 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2019 жылы облыстық бюджеттен аудандар мен Тараз қаласының бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенция 94 207 865 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Байзақ ауданына - 8 453 700 мың теңге;
Жамбыл ауданына - 7 232 902 мың теңге;
Жуалы ауданына - 7 166 245 мың теңге;
Қордай ауданына - 10 700 840 мың теңге;
Меркі ауданына - 7 836 845 мың теңге;
Мойынқұм ауданына - 4 791 931 мың теңге;
Сарысу ауданына - 6 439 015 мың теңге;
Талас ауданына - 6 418 387 мың теңге;
Т.Рысқұлов ауданына - 5 456 679 мың теңге;
Шу ауданына - 8 709 651 мың теңге;
Тараз қаласына - 21 001 670 мың теңге.
3. 2019 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар мен Тараз қаласының бюджеттеріне республикалық бюджет қаржысы есебінен:

1) на увеличение размеров надбавки за классную квалификацию сотрудников органов внутренних дел;
2) на повышение должностных окладов сотрудников органов внутренних дел;
3) на выплату компенсации за наем (аренду) жилья сотрудникам строевых подразделений дорожно-патрульной полиции, участковым инспекторам полиции и участковым инспекторам полиции по делам несовершеннолетних;
4) на возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях;
5) на субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса;
6) на субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса;
7) на субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования;
8) на субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость;
9) на повышение должностных окладов гражданским служащим лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, работающим в сельской местности;
10) на выплату государственной адресной социальной помощи;
11) на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения;
12) на введение стандартов оказания специальных социальных услуг;
13) на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях;
14) на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан;
15) на услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам;
16) на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов;
17) на развитие рынка труда;
18) на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы;
19) на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования;
20) на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам;
21) на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника;
22) на доплату учителям организаций образования, реализующих учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования;

1) ішкі істер органдары қызметкерлерінің сыныптық біліктілігі үшін үстемеақы мөлшерлерін ұлғайтуға;
2) ішкі істер органдары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларын көтеруге;
3) жол-патрульдік полицияның саптық бөлімшелерінің қызметкерлеріне, учаскелік полиция инспекторларына және кәмелетке толмағандардың істері жөніндегі учаскелік полиция инспекторларына тұрғын үйді жалдау (жалға алу) үшін өтемақы төлеуге;
4) инвестициялық салымдар кезінде агроөнеркәсіптік кешен субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеуге;
5) агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру және сақтандыру шеңберінде субсидиялауға;
6) агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға;
7) ауыл шаруашылығы жануарларын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялауға;
8) агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялауға;
9) орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың ауылдық жерде жұмыс істейтін азаматтық қызметшілерінің лауазымдық айлықақыларын көтеруге;
10) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;
11) халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге;
12) арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге;
13) үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға;
14) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға;
15) кохлеарлық импланттарға сөйлеу процессорларын ауыстыру және теңшеу жөніндегі көрсетілетін қызметтерге;
16) мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға;
17) еңбек нарығын дамытуға;
18) ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
19) орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге;
20) тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге;
21) оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге;
22) жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге;

23) на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования;
24) на увеличение размеров должностных окладов педагогов-психологов школ;
25) на доплату за квалификацию педагогического мастерства педагогам-психологам школ;
26) на проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемых на основании решения суда;
27) на материально-техническое оснащение организаций здравоохранения на местном уровне;
28) на закуп вакцин и других иммунобиологических препаратов;
29) на пропаганду здорового образа жизни;
30) на реализацию мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД;
31) на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры;
32) на компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки низкооплачиваемых работников для повышения размера их заработной платы.
4. В областном бюджете на 2019 год предусмотреть с бюджетов районов и города Тараз изъятия в республиканский бюджет, в связи с уменьшением ставок по отчислениям работодателей на обязательное социальное медицинское страхование и переносом срока ввода обязательных пенсионных взносов работодателя с 2018 года на 2020 год, распределение которых определяются на основании постановления акимата Жамбылской области.
5. В областном бюджете на 2019 год предусмотреть бюджетам районов и города Тараз целевые трансферты на развитие за счет средств республиканского бюджета, распределение которых определяются на основании постановления акимата Жамбылской области:
1) на развитие индустриальной инфраструктуры;
2) для сейсмоусиления организаций среднего образования;
3) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы жилищного строительства "Нұрлы жер";
4) на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда;
5) на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
6) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах в рамках Программы развития регионов до 2020 года;
7) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в рамках Программы развития регионов до 2020 года.
6. В областном бюджете на 2019 год предусмотреть кредиты за счет кредитов из республиканского бюджета бюджетам районов и города Тараз на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения, на реализацию мер социальной поддержки специалистов, распределение которых определяются на основании постановления акимата Жамбылской области.

23) ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге;
24) мектептердің педагог-психологтарының лауазымдық айлықақыларының мөлшерлерін ұлғайтуға;
25) мектептердің педагог-психологтарына педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге;
26) медициналық ұйымның жыныстық құмарлықты төмендететін, сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын іс-шараларды өткізуіне;
27) жергілікті деңгейде денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға;
28) вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға;
29) саламатты өмір салтын насихаттауға;
30) ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыруға;
31) көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға;
32) төмен ақы төленетін қызметкерлердің жалақысының мөлшерін көтеру үшін олардың салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығыстарды өтеуге бөлуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің бөлінуі Жамбыл облысы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
4. 2019 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар мен Тараз қаласының бюджеттерінен міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға жұмыс берушілердің аударымдары бойынша мөлшерлемелерді азайтуға және жұмыс берушінің міндетті зейнетақы жарналарын енгізу мерзімінің 2018 жылдан 2020 жылға көшіруге байланысты республикалық бюджетке алып қоюлар Жамбыл облысы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
5. 2019 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар мен Тараз қаласының бюджеттеріне республикалық бюджет қаржысы есебінен:
1) индустриялық инфрақұрылымды дамытуға;
2) орта білім беру объектілерін сейсмикалық күшейтуге;
3) "Нұрлы жер" тұрғын үй құрылысы бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға;
4) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға;
5) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға;
6) Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға;
7) Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға қарастырылған нысаналы даму трансферттерінің бөлінуі Жамбыл облысы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
6. 2019 жылға арналған облыстық бюджетте бөлінуі Жамбыл облысы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалатын республикалық бюджеттен кредиттер есебінен аудандар мен Тараз қаласының бюджеттеріне жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін, мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға кредиттер қарастырылсын.

7. В областном бюджете на 2019 год за счет средств областного бюджета бюджетам районов и города Тараз предусмотреть целевые текущие трансферты и трансферты на развитие, распределение которых определяются на основании постановления акимата Жамбылской области
8. В областном бюджете на 2019 год предусмотреть поступления от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местным исполнительным органом области для обращения на внутреннем рынке для финансирования строительства жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ, распределение которых определяются на основании постановления акимата Жамбылской области.

7. 2019 жылға арналған облыстық бюджетте бөлінуі Жамбыл облысы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалатын аудандар мен Тараз қаласының бюджеттеріне облыстық бюджет қаржысы есебінен нысаналы ағымдағы және даму трансферттері қарастырылсын.
8. 2019 жылға арналған облыстық бюджетте бөлінуі Жамбыл облысы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалатын облыстың жергiлiктi атқарушы органымен мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысын қаржыландыру үшін iшкi нарықта айналысқа жiберуге шығаратын мемлекеттiк бағалы қағаздары шығарылымынан түсетін түсімдер қарастырылсын.

9. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2019 год в объеме 451 708 тысяч тенге.
10. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2019 год, согласно приложению 4.
11. Утвердить трансферты органам местного самоуправления согласно приложению 5.
12. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам экономики, бюджета, налога и местного самоуправления.

9. 2019 жылғы облыстық жергілікті атқарушы органның резерві 451 708 мың теңге мөлшерінде бекітілсін
10. 2019 жылға арналған жергілікті бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін нысаналы трансферттер 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. Осы шешімнің орындалуына бақылау облыстық мәслихаттың экономика, бюджет, салық және жергілікті өзін-өзі басқару мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

13. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Секретарь
областного маслихата областного маслихата
М. Толепберген Б. Карашолаков
Приложение 1 к решению
Жамбылского областного маслихата
№ 30-3 от 13 декабря 2018 года
Областной бюджет на 2019 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Жамбылского областного маслихата от 12.12.2019 № 41-5 (вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
I. Доходы

13. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуге алынған күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы хатшысы
М. Төлепберген Б. Қарашолақов
Жамбыл облыстық мәслихатының
2018 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 30-3 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған облыстық бюджет
Ескерту. 1 – қосымша жаңа редакцияда – Жамбыл облыстық мәслихатының 12.12.2019 № 41-5 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
I. Кірістер

31 221
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
2 630
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
4 324 380
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
119 309
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
29 220 359
256
Управление координации занятости и социальных программ области
23 549 095
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
768 521
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
755 430
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
430 872
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
308 002
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
21 185 546
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
100 724
261
Управление образования области
324 221
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
324 221
271
Управление строительства области
13 884
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
13 884
256
Управление координации занятости и социальных программ области
765 391
003
Социальная поддержка инвалидов
765 391
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 444 531
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
95 553
007
Капитальные расходы государственного органа
910
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
81 029
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"

31 221
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
2 630
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
4 324 380
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
119 309
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
29 220 359
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
23 549 095
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
768 521
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
755 430
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
430 872
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
308 002
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
21 185 546
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
100 724
261
Облыстың білім басқармасы
324 221
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
324 221
271
Облыстың құрылыс басқармасы
13 884
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
13 884
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
765 391
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
765 391
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 444 531
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
95 553
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
910
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
81 029
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру

2 384
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
50 798
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
3 534 244
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
1 601
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
431 553
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
42 283
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
47 325
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
61 372
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
95 479
263
Управление внутренней политики области
28 113
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
28 113
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 532
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
2 532
270
Управление по инспекции труда области
72 849
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
68 327
003
Капитальные расходы государственного органа
4 522
271
Управление строительства области
19 743
145
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам для предоставления жилищных сертификатов как социальная помощь
19 743
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
21 426 062
251
Управление земельных отношений области
141 113
011
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на изъятие земельных участков для государственных нужд
141 113
271
Управление строительства области
11 884 366
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
5 592 803
027
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

2 384
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
50 798
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 534 244
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
1 601
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
431 553
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
42 283
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
47 325
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
61 372
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
95 479
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
28 113
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28 113
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 532
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 532
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
72 849
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68 327
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 522
271
Облыстың құрылыс басқармасы
19 743
145
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
19 743
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
21 426 062
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
141 113
011
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
141 113
271
Облыстың құрылыс басқармасы
11 884 366
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 592 803
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері

1 513 000
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
12 004
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
96 407
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
58 060
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
481
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
900 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
3 885 732
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
1 800
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
4 702 620
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
108 730
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
178 067
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
1 726 193
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
1 096 156
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
22 102
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
35 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 000
719
Управление ветеринарии области
807 451
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
54 586
003
Капитальные расходы государственного органа
308
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1 889
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)

1 513 000
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
12 004
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
96 407
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
58 060
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
481
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
900 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
3 885 732
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
1 800
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
4 702 620
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
108 730
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
178 067
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
1 726 193
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
1 096 156
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
22 102
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
35 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 000
719
Облыстың ветеринария басқармасы
807 451
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 586
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
308
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
1 889
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру

118 312
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
44 730
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
41 203
003
Капитальные расходы государственного органа
3 527
12
Транспорт и коммуникации
12 160 558
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
10 151 041
002
Развитие транспортной инфраструктуры
2 719 474
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
516 531
007
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие транспортной инфраструктуры
641 939
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
16 275
027
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
1 930 991
028
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
4 325 831
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 009 517
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
65 615
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
212 765
011
Капитальные расходы государственного органа
5 273
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 723 214
129
Проведение текущих мероприятий по ликвидации последствий чрезвычайной ситуации в городе Арысь Туркестанской области
2 650
13
Прочие
19 050 372
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
1 844 780
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
339 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
328 724
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
762 715
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
326 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
88 341
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
60 852
052
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"

118 312
724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
44 730
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 203
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 527
12
Көлiк және коммуникация
12 160 558
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
10 151 041
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
2 719 474
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
516 531
007
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
641 939
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
16 275
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
1 930 991
028
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
4 325 831
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 009 517
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65 615
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
212 765
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 273
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 723 214
129
Түркістан облысы Арыс қаласындағы төтенше жағдайлардың салдарын жою бойынша ағымдағы іс-шаралар өткізу
2 650
13
Басқалар
19 050 372
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
1 844 780
005
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
339 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
328 724
010
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
762 715
011
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
326 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
88 341
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
60 852
052
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi

60 852
253
Управление здравоохранения области
216 256
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
78 197
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
138 059
256
Управление координации занятости и социальных программ области"
3 450
058
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
3 450
257
Управление финансов области
13 772 009
059
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
13 379 796
065
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
392 213
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
39 460
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
39 460
261
Управление образования области
742 433
076
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
742 433
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
157 267
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
83 438
003
Капитальные расходы государственного органа
489
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 126
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
67 214
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
741 107
052
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

60 852
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
216 256
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
78 197
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
138 059
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 450
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 450
257
Облыстың қаржы басқармасы
13 772 009
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
13 379 796
065
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
392 213
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
39 460
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
39 460
261
Облыстың білім басқармасы
742 433
076
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
742 433
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
157 267
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
83 438
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
489
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
6 126
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
67 214
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
741 107
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

741 107
271
Управление строительства области
884 587
095
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
666 667
097
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
217 920
273
Управление культуры, архивов и документации области
74 997
050
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
74 997
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
462 884
058
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
462 884
285
Управление физической культуры и спорта области
50 290
050
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
50 290
14
Обслуживание долга
35 307
257
Управление финансов области
35 307
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
31 887
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
3 420
15
Трансферты
100 295 725
257
Управление финансов области
100 295 725
007
Субвенции
94 207 865
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
11 442
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
4 793 647
026
Целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
1 272 000
051
Трансферты органам местного самоуправления
10 771
III. Чистое бюджетное кредитование
25 665 350
Бюджетные кредиты
30 651 029
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
337 230
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
337 230
006
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"

741 107
271
Облыстың құрылыс басқармасы
884 587
095
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттер
666 667
097
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
217 920
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
74 997
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
74 997
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
462 884
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
462 884
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
50 290
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
50 290
14
Борышқа қызмет көрсету
35 307
257
Облыстың қаржы басқармасы
35 307
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
31 887
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
3 420
15
Трансферттер
100 295 725
257
Облыстың қаржы басқармасы
100 295 725
007
Субвенциялар
94 207 865
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
11 442
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
4 793 647
026
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 272 000
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
10 771
III. Таза бюджеттік кредиттеу
25 665 350
Бюджеттік кредиттер
30 651 029
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
337 230
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
337 230
006
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру

853 840
071
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования
8 965 120
072
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
4 335 550
074
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение размеров должностных окладов и на доплату за квалификацию педагогического мастерства педагогам-психологам школ
294 152
271
Управление строительства области
6 070 081
069
Строительство и реконструкция объектов дополнительного образования
694 390
079
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
5 375 691
285
Управление физической культуры и спорта области
2 000 651
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 572 340
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
428 311
253
Управление здравоохранения области
570 219
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
570 219
261
Управление образования области
8 566 529
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
8 566 529
271
Управление строительства области
123 274
099
Строительство и реконструкция объектов технического, профессионального и послесреднего образования
123 274
253
Управление здравоохранения области
85 993
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
85 993
253
Управление здравоохранения области
9 285
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
9 285
261
Управление образования области
16 212
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
16 212
261
Управление образования области
970 587
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
213 130
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
31 058
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования

853 840
071
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 965 120
072
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 335 550
074
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектептердің педагог-психологтарының лауазымдық айлықақыларының мөлшерлерін ұлғайтуға және педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
294 152
271
Облыстың құрылыс басқармасы
6 070 081
069
Қосымша білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
694 390
079
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi
5 375 691
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 000 651
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 572 340
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
428 311
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
570 219
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
570 219
261
Облыстың білім басқармасы
8 566 529
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
8 566 529
271
Облыстың құрылыс басқармасы
123 274
099
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
123 274
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
85 993
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
85 993
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
9 285
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
9 285
261
Облыстың білім басқармасы
16 212
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
16 212
261
Облыстың білім басқармасы
970 587
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
213 130
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
31 058
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу

11 519 435
255
Управление сельского хозяйства области
9 270 235
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
129 827
002
Поддержка семеноводства
621 000
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 754
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
3 105 000
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
14 799
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
62 211
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
62 100
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
498
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 035 000
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
3 803 625
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
434 421
271
Управление строительства области
176 435
020
Развитие объектов сельского хозяйства
176 435
719
Управление ветеринарии области
454 398
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
49 357
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 260
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
401 781
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
213 555
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
31 050
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
47 955
004
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
134 550
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области

11 519 435
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
9 270 235
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
129 827
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
621 000
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 754
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
3 105 000
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
14 799
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
62 211
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
62 100
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
498
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 035 000
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
3 803 625
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
434 421
271
Облыстың құрылыс басқармасы
176 435
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
176 435
719
Облыстың ветеринария басқармасы
454 398
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 357
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
3 260
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
401 781
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
213 555
002
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
31 050
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
47 955
004
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
134 550
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы

001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
123 657
15
Трансферты
94 216 967
257
Управление финансов области
94 216 967
007
Субвенции
94 216 967
Приложение 4 к решению
Жамбылского областного маслихата
№ 30-3 от 13 декабря 2018 года
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2019 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
Здравоохранение
Услуги по охране материнства и детства
Пропаганда здорового образа жизни
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
Приложение 5 к решению
Жамбылского областного маслихата
№ 30-3 от 13 декабря 2018 года
Целевые трансферты органам местного самоуправления
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Байзакский район
388
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Сазтерекского сельского округа"
388
Жамбылский район
89
2
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Тогызтарауского сельского округа Жамбылского района Жамбылской области"
29
3
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Ерназарского сельского округа Жамбылского района Жамбылской области"
60
Жуалынский район
291
4
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Биликульского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
220
5
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кошкаратинского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
71
Кордайский район
1 593
6
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Алгинского сельского округа Кордайского района Жамбылской области"
486
7
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Сулуторского сельского округа Кордайского района Жамбылской области"
863
8
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Улкен-Сулуторского сельского округа Кордайского района Жамбылской области"
244
Меркенский район
742
9
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Аспаринского сельского округа Меркенского района"
742
Мойынкумский район

001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
123 657
15
Трансферттер
94 216 967
257
Облыстың қаржы басқармасы
94 216 967
007
Субвенциялар
94 216 967
Жамбыл облыстық мәслихатының
2018 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 30-3 шешіміне 4 қосымша
2019 жылға арналған жергілікті бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Саламатты өмір салтын насихаттау
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемімен қосымша қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
Жамбыл облыстық мәслихатының
2018 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 30-3 шешіміне 5 қосымша
Жергілікті өзін - өзі басқару органдарына берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Байзақ ауданы
388
1
"Сазтерек ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
388
Жамбыл ауданы
89
2
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Тоғызтарау ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
29
3
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Ерназар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
60
Жуалы ауданы
291
4
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Билікөл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
220
5
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қошқарата ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
71
Қордай ауданы
1 593
6
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Алға ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
486
7
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Сұлутөр ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
863
8
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Үлкен-Сұлутөр ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
244
Меркі ауданы
742
9
"Меркі ауданы Аспара ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
742
Мойынқұм ауданы

2 872
10
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жамбылского сельского округа Мойынкумского района"
66
11
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Хантауского сельского округа Мойынкумского района"
40
12
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Акбакайского села Мойынкумского района"
143
13
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Кылышбай Мойынкумского района"
93
14
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима села Мирный Мойынкумского района"
841
15
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Мынаралского сельского округа Мойынкумского района"
450
16
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Биназар Мойынкумского района"
693
17
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Уланбельского сельского округа Мойынкумского района"
67
18
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кызылотауского сельского округа Мойынкумского района"
49
19
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кызылталского сельского округа Мойынкумского района"
159
20
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима села Аксуйек Мойынкумского района Жамбылской области"
207
21
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Карабогетского сельского округа Мойынкумского района"
64
район им. Т.Рыскулова
506
22
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Акниет района Т.Рыскулова"
205
23
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Корагатинского сельского округа района Т.Рыскулова"
128
24
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кайындинского сельского округа района Т.Рыскулова"
173
Сарысуский район
611
25
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Туркестанского сельского округа Сарысуского района"
174
26
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жанаарыкского сельского округа Сарысуского района"
256
27
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Камкалинского сельского округа Сарысуского района"
89
28
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Досболского сельского округа Сарысуского района"
44
29
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жанаталапского сельского округа Сарысуского района"
48
Таласский район
205
30
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Аккумского сельского округа Таласского района"
29
31
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кокталского сельского округа Таласского района"
32
32
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кенесского сельского округа Таласского района"
30
33
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Каратауского сельского округа Таласского района"
47
34
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Тамдынского сельского округа Таласского района"
28
35
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Каскабулакского сельского округа Таласского района"
39
Шуский район

2 872
10
"Мойынқұм ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
66
11
"Мойынқұм ауданы Хантау ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
40
12
"Мойынқұм ауданы Ақбақай ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
143
13
"Мойынқұм ауданы Қылышбай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
93
14
"Мойынқұм ауданы Мирный ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
841
15
"Мойынқұм ауданы Мыңарал ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
450
16
"Мойынқұм ауданы Биназар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
693
17
"Мойынқұм ауданы Ұланбел ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
67
18
"Мойынқұм ауданы Қызылотау ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
49
19
"Мойынқұм ауданы Қызылтал ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
159
20
"Мойынқұм ауданы Ақсүйек ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
207
21
"Мойынқұм ауданы Қарабөгет ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
64
Т.Рысқұлов ауданы
506
22
"Тұрар Рысқұлов ауданы Ақниет ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
205
23
"Т.Рысқұлов ауданы Қорағаты ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
128
24
"Т.Рысқұлов ауданы Қайыңды ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
173
Сарысу ауданы
611
25
"Сарысу ауданы Түркістан ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
174
26
"Сарысу ауданы Жаңаарық ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
256
27
"Сарысу ауданы Қамқалы ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
89
28
"Сарысу ауданы Досбол ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
44
29
"Сарысу ауданы Жанаталап ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
48
Талас ауданы
205
30
"Талас ауданы Аққұм ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
29
31
"Талас ауданы Көктал ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
32
32
"Талас ауданы Кеңес ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
30
33
"Талас ауданы Қаратау ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
47
34
"Талас ауданы Тамды ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
28
35
"Талас ауданы Қасқабұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
39
Шу ауданы

1 803
36
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Балуан Шолак Шуского района Жамбылской области"
376
37
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Далакайнарского сельского округа Шуского района Жамбылской области"
274
38
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Актюбинского сельского округа Шуского района Жамбылской области"
178
38
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Коккайнарского сельского округа Шуского района Жамбылской области"
306
40
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Ондирисского сельского округа Шуского района Жамбылской области"
281
41
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Тасоткельского сельского округа Шуского района Жамбылской области"
220
42
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Дулат Шуского района Жамбылской области"
168
Всего
9 100

1 803
36
"Жамбыл облысы Шу ауданы Балуан Шолақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
376
37
"Жамбыл облысы Шу ауданы Далақайнар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
274
38
"Жамбыл облысы Шу ауданы Ақтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
178
38
"Жамбыл облысы Шу ауданы Көкқайнар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
306
40
"Жамбыл облысы Шу ауданы Өндіріс ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
281
41
"Жамбыл облысы Шу ауданы Тасөткел ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
220
42
"Жамбыл облысы Шу ауданы Дулат ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
168
Барлығы
9 100