О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 22 декабря 2017 года №27-3 "О городском бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 14 марта 2018 года № 29-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 16 марта 2018 года № 3738
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 22 декабря 2017 года №27-3 "О городском бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3650, опубликовано 29 декабря 2017 года в газете "Жамбыл Тараз" №52) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "44 342 653" заменить цифрами "45 383 514";
цифры "7 811 851" заменить цифрами "8 011 851";
цифры "108 681" заменить цифрами "138 681";
цифры "3 768 343" заменить цифрами "2 279 204";
цифры "32 653 778" заменить цифрами "34 953 778";
в подпункте 2) цифры "44 247 224" заменить цифрами "45 469 133";
в подпункте 4) цифры "326 409" заменить цифрами "1 529 759";
цифры "326 409" заменить цифрами "1 529 759";
в подпункте 5) цифры "-2 017 528" заменить цифрами "-3 401 926";
в подпункте 6) цифры "2 017 528" заменить цифрами "3 401 926";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "1 384 398 тысяч";
в пункте 2 цифры "60 000" заменить цифрами "79 128".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. 4-пункт указанного решения исключить.
3. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города.

"2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы №27-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 14 наурыздағы № 29-5 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 наурызда № 3738 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы №27-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3650 болып тіркелген, 2017 жылдың 29 желтоқсанында №52 "Жамбыл Тараз" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "44 342 653" сандары "45 383 514" сандарымен ауыстырылсын;
"7 811 851" сандары "8 011 851" сандарымен ауыстырылсын;
"108 681" сандары "138 681" сандарымен ауыстырылсын;
"3 768 343" сандары "2 279 204" сандарымен ауыстырылсын;
"32 653 778" сандары "34 953 778" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "44 247 224" сандары "45 469 133" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "326 409" сандары "1 529 759" сандарымен ауыстырылсын;
"326 409" сандары "1 529 759" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-2 017 528" сандары "-3 401 926" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "2 017 528" сандары "3 401 926" сандарымен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген жолдағы "0" саны "1 384 398 мың" сандарымен ауыстырылсын;
2 тармақта "60 000" сандары "79 128" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.
2. Аталған шешімнің 4-тармағы алынып тасталсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды қалалық мәслихаттың бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

101211
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
137238
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
237656
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
78345
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
284363
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
78580
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1160
021
Капитальные расходы государственного органа
1294
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
199429
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
3000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
900
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7210
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
7210
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
14638351
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
833453
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
819253
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
14200
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
680747
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
680747
467
Отдел строительства района (города областного значения)
9267699
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
6290963
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2976736
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
57766
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
57766
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

101211
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
137238
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
237656
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
78345
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
284363
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
78580
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1160
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1294
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
199429
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
3000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
900
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7210
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
7210
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
14638351
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
833453
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
819253
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
14200
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
680747
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
680747
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
9267699
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
6290963
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2976736
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
57766
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57766
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі